Andriyko

Щирі переживання

Цей фільм, я подивився ще в перші прем'єрні дні, але рецензію вирішив написати лише зараз.

Побачивши дуже цікавий трейлер фільму я одразу вирішив для себе, що піду на цей фільм. Так вийшло, що він йшов в один час з Діздзьо Контарбас, трейлер якого зовсім не вразив, і мою перевагу отримав Ізі. На жаль, дивлячись українські касові збори можна побачити, що більшість кіноглядачів зробили зворотнє. Контрабас зібрав майже в 16 разів більше грошей ніж Ізі.

Тепер про фільм:

Сюжет:

Захоплюючий, цікавий, доволі драматичний. Можливо далекий до ідеальності, але дуже непоганий, тим більше для молодого новітнього українського кіно. Сюжет цього фільму - це великий ланцюг переживань за головного героя, якому випав ряд випробувань у невідомій та дивній для нього країні.

Також в сюжеті присутньо багато живих жартів, які ще й впливають на сюжет.

Актори:

Оскільки весь фільм крутися навколо головного героя Ізі - Ніколи Ночелла, то обговорювати слід його. Актор зіграв свого персонажа на висоті, реально вжився в свою роль і змусив по-справжньому переживати. Всі невдачі і важкості Ізі сприймаються як щось реальне та близьке кіноглядачу. Всі інші актори, що зіграли другорядні ролі були теж непогані, але їх ролі були настільки незначні, що не встигли розкрити своїх персонажів повністю.

Картинка:

Операторська і режисерська робота дуже добротна, якість фільму вражає, особливо запам'ятались яскраві зйомки тестр-драйву Ізі на автотреку. Тож картинка додає фільму великих плюсів.

Саундтерк

Так, у фільмі є відома італійська музика, яка непогано вливається у стрічку, але як на мене, то не вистачає драматичної музики, яка могла підсилити переживання до максимуму.

Висновок

По перше варто сказати, що це мабуть більше драма ніж комедія, оскільки драматичні моменти не поступаються жартам у цьому фільмі. Але це не тільки не зменшує враження від фільму, а навпаки - підвищує. Дуже емоційне кіно, під час якого по щирому і смієшся і переживаєш. Вийшла така-собі добра трагікомедія, яку я точно поставлю на перше місце серед подібних українських фільмів.

Шкода, що я написав рецензію лише зараз і не зможу підбити вас на перегляд цього фільму в кінотеатрі.

Оцінка: 9


Коментарі:

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Серпень 2–5)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії