Doramyeon

Обережно в натовпі, бо це помітно. Що помітно? Що ти самотня. Хочеш любові, щоб компенсувати її брак. Стривожена, коли не цікава іншим.

У цьому серіалі розповідається про травму Kpop айдола, який повністю втрачений і зламаний, і який покладається на солодку турботу та невинні почуття хлопця, який живе в тому ж гуртожитку, в якому вона ховається.

Чому насправді "І Ду На" має хепіенд? Відповідь - врятоване життя в прямому сенсі цього слова.

Хтось скаже, що Вон Чжун дурник, адже якщо бути далекоглядним, то зрозуміло, що ймовірність бути разом, як тільки Дуна зможе співати низька. Суть не в тому, що хтось когось кине, а через статус в суспільстві.
Для успішного айдола, який зустрічається з не знаменитістю, ставки занадто високі для них обох. Вон Чжун це розумів, тому він не був на неї ображеним, як хто міг подумати, адже у фінальних сценах ми бачимо, що вони залишають все як є. Принаймні, ми отримуємо їхні зізнання, що вони все ще плекають свої спогади та любов одне до одного.

Інші скажуть, що хлоп міг вибрати Чжін Чжу і на тому все. Але тут є один момент, це з точки зору глядача, який би хотів, щоб в романтичній історії була пара. В реальності це був би ще гірший варіант. У Вон Чжуна згасли почуття до Чжін Чжу і вибирати стосунки з нею лиш через егоїзм чи з почуття жалю до Чжін Чжу це була б гра в одні ворота, де Чжін Чжу страждала б ще більше від відсутності фітбеку в стосунках з боку Вон Чжу.

І що було б з Дуною? Я не впевнений, що знайшовся ще б хтось, хто б витягнув її з тієї ями. Це все могло б завершитись плачевно, можливо, навіть самогубством.

Фішка в тому, що Вон Чжун виконав роль рятівника, він витягнув її з тієї депресивної ями. І це було питанням часу, коли вона захоче повернутись до того, що робила раніше, адже по факту вона більше нічого не вміла і насправді хотіла цього, плюс тільки так вона розплатиться з боргами компанії, а компанія в свою чергу надасть адвокатів для врегулювання судових позовів проти неї.

Результат - жодної пари, але всі живі й здорові. Це чудовий, гірко-солодкий, реалістичний фінал.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: