9/10 Колись у нас були правила, але вже ніхто не пам'ятає які...

Попередження: рецензія містить спойлери

Світлий і добрий фільм про старого лікаря-наркомана, фахівця з незаконних абортів, що також не гребує обманом призовної військової комісії та підробкою лікарського диплома для легалізації діяльності свого наступника - задумливого симпатичного парубка, який стоїть перед вибором життєвого шляху.

Інший не менш симпатичний персонаж - турботливий і працьовитий батько, що схилив до інцесту рідну дочку, яка, успішно позбувшись плода їхньої любові, штрикнула татуся-коханця ножем на прощання і теж кудись вшилася вибирати і собі життєвий шлях.

Інші персонажі теж вельми привабливі, а головна героїня, крім доброї душі, має ще й красиву дупцю, вміло зфільмовану оператором при правильному м'якому освітленні. До речі, вона теж на самому початку фільму позбулася дитини, але це такі дрібниці... Адже жити без любові ця дівчина не може, тому відразу знаходить собі нового коханця, коли її покидає попередній, і все починається спочатку...

Як алегорія, у фільмі кілька разів миготить папірець з якимись правилами поведінки, які ніхто не збирається дотримуватися, а наприкінці фільму папірець спалюють, щоб він нікого не дратував.
Майже як з тими зачатими дітьми, котрим добрі і симпатичні люди не дозволили народитися...

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: