JackParry

Це не дуже відомий мультфільм Дісней, принаймні у наших колах. Але все ж таки подивитися його можна. Мені він трохи нагадує Чіп і Дейла, тому їх шанувальникам також варто звернути увагу на цю картину.

Ця стрічка не має однозначно розважального напрямку. Сюжет твору розповідає нам про дівчинку з дитячого будинку, яка потребує допомоги. І вже наші герої, якими є миші, поспішають її рятувати. Звичайно картина не є повністю похмурою та важкою для перегляду. Однак у ній є сумні моменти й вона намагається торкнутися неоднозначних тем. До цього в мене подвійне ставлення. З одного боку, робити такі спроби потрібно і це похвально. Але з іншого боку, мені здається, що теми не були до кінця розкриті, оскільки дітям було б важко це сприймати, а картина насамперед для дітей. Ще маю невелику претензію до анімації. Мені не вистачило кольорів у стрічці та мені здалася вона надто простою, особливо в малюванні навколишнього середовища. Що стосується персонажів, то там краще ситуація.

Але що мені сподобалося, так це дует мишок. Вони вийшли дуже милими та діяли як одне ціле. Ще з ними пов'язано багато гумористичних ситуацій, що добре доповнює історію. Також головна лиходійка по-справжньому вселяла жах і творці добре продемонстрували її одержимість і безумство. Звичайно, жодна картина Дісней не обходиться без пісень. Тут є як і тривожна, так і музика, що надихає.

Підсумок. Це досить проста картина про рятувальників мишей, яка намагається говорити на складні теми, наскільки це можливо. Звичайно це не флагман Дісней, але приділити цьому мультфільму трохи більше ніж годину свого часу, я вважаю, можна без сумнівів. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: