Принцеса і жаба
Принцеса і жаба (2009)
The Princess and the Frog

JackParry

Цей мультфільм не є флагманом студії, проте має низку шанувальників. Це своєрідний перегляд класичної історії про принца жабу. Я ж роботу сприйняв без захоплення, але все ж таки вона мені припала до душі. Ну а детальніше нижче.

Сюжет оповідає про героїню Тіану, яка має мрію відкрити свій ресторан. Для цього вона старанно працює офіціанткою, щоб заробити кошти на цю справу. Але водночас ми маємо і принца, який за своєю наївністю потрапляє в хитрощі чаклуна Фасільє. Той же і перетворює його на жабу, щоб використовувати його вигляд у своїх інтересах. За збігом обставин жаба та наша героїня знаходять одна одну. Але в результаті щось іде не так і Тіана також стає жабою. Загалом можу сказати, що зав'язка досить цікава. Звичайно мотивація персонажів звичайна й опрацювання могло бути кращим, але концепція здатна зацікавити глядача.

Що хочеться похвалити насамперед це яскравість і легкість мультфільму. Візуально він виконаний гарно, хоч і низка персонажів мають зовнішні подібності з героями минулих робіт, проте їх образи запам'ятовуються. І картинка має низку захопливих сцен та музичних номерів. Останніх тут достатньо, тому якщо ви любите це чи ні, потрібно брати до уваги. І також безліч різних дійових осіб, що розбавляють події та роблять перегляд цікавішим.

Ще мені подобається посилання стрічки. Тут грамотно показано характери героїв. Тіана є трудягою, що працює заради мрії й це похвально. Однак під час подій вона розуміє, що думаючи тільки про це, її життя проходить повз неї. А принц є її протилежністю. Він завжди жив на повну руку, але, опинившись без допомоги батьків, до нього прийшло усвідомлення, що сам він мало на що здатний. І звичайно велика увага приділена темам кохання та дружби, а це завжди покращує посилання мультфільм, особливо враховуючи, в яких образах наші герої.

Підсумок. Це від частини експериментальний проєкт, проте з відомою нам побудовою схожою на попередні стрічки. Тому можна сміливо дивитися шанувальникам продуктів цієї студії. Як я писав вище, для мене цей мультфільм не є одкровенням, але в ньому є достатньо переваг. Отже, я можу його порекомендувати для перегляду для тих, хто з ним ще не знайомий. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: