JackParry

На цей мультфільм я натрапив нещодавно і раніше особливо про нього не чув. Після перегляду можу сказати, що він не увійде до списку моїх улюблених, але я можу назвати його гарним. Якщо ви, як і я не чули про цей проєкт, то пропоную обговорити його нижче.

Події відбуваються в далекі часи, коли існували мамонти. Головним героєм виступає хлопець, на ім'я Кенай. Він готується до того, щоб стати чоловіком. Якось він вирішує піти на полювання, хоч його й відмовляли. Пішов він не один, а з братами й під час полювання помирає один із братів, під час сутички з ведмедем. Після цього наш герой вирішив помститися тварині й вирушив її вбити, що зрештою і зробив. Але після цього духи покарали Кеная і зробили його ведмедем, і далі ми спостерігаємо за розвитком подій. На мій погляд, експозиція непогана, але трохи затягнута і не настільки цікава як основна частина.

Що мені подобається в мультфільмі, так це розвиток героїв і підсумкова точка, до якої ми приходимо. Ми спостерігаємо героя у двох іпостасях і крім цього, під час стрічки ми будемо свідками зміни його характеру та поглядів. Також для мене є дуже милим персонажем Кода, який є маленьким ведмежам. Взаємодія його та Кеная це безумовно головна та емоційна складова твору. Ну і після закінчення ми отримуємо відмінну розв'язку, яка грамотно вплітає всі сюжетні елементи.

Щодо гумору та візуальних ефектів, тут є як і плюси, так і мінуси. Щодо гумору, то тут за більшу частину жартів відповідають два брати лося, які, як на мене, трохи дратують. Я можу припустити, що для дітей ці персонажі будуть непоганими, але мені вони здалися дурними та трохи недоречними. Але кумедні моменти не пов'язані з ними були добрими у мультфільмі. Щодо картинки, то можу сказати, що мульт може похвалитися симпатичними кадрами та природою. Але промальовування людей може бути краще і початок стрічки трохи тьмяний. Та і якщо проводити паралелі, то, наприклад у мультфільмі «У пошуках Немо» або «Планета скарбів», що вийшли одночасно візуал виглядає більш виграшно. Але великих претензій у цьому аспекті я не маю.

Підсумок. Це досить добрий та повчальний проєкт, який я можу порекомендувати для перегляду насамперед із дітьми. Якщо ж ви дорослий, то можливо вам буде трохи нудно або ви помітите недоліки, але все ж таки загальна картина складеться позитивна. Тому, якщо ще не дивилися стрічку, то думаю, ви не пошкодуєте, що витратили на неї час. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: