Sagittarius A*

Попередження: рецензія містить спойлери

Зав’язка, начебто то цікава, ЛОР теж, 2/3 фільму йде нормально, але кінцівка.... Ну просто іспанський сором. Все, що могло піти не так - пішло не так. Від штампів до сюжету. Ну просто неначе підліток якийсь придумував. АААА!
3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: