NezerSun

Знято стильно, хоч і до болю банально, багато простих фактично театральних сцен, довгі монологи взяті крупним планом з фокусом на мовцю, самі монологи надлишково пафосні, несуть мало сенсу, відчуваються дуже штучно, діалоги які в більшості належать містеру Вайту - теж саме + часто це буквально одні і ті ж репліки де просто міняється порядок слів в реченні.Фільм супер бюджетний і це кидається в очі миттєво, нам не показують буквально нічого, тільки переповідають, сталося те і те, потім приходить новий персонаж і переповідає все те саме іншими словами з невеликими і часто неважливими доповненнями в самому фільмі 90% часу одна пуста локація.Але в цілому фільм норм, дивитись його не важко до певного моменту навіть цікаво, але чому така низька оцінка? якщо чесно 4 шкода ставити все таки дебют + грошей було 0, але 4.5 немає оцінки а на 5 він не заслуговує, так ось - головна проблема це сюжет і його ніяк не виправдати бюджетом чи режисурою, хто щур стає зрозуміло практично одразу, коли стається один з ключових епізодів фільму кадр поставлений занадто "класично" наче з дешевої лякалки для підлітків і ти буквально сидиш і чекаєш коли станеться очевидна річ, але найгірше далі, коли показують сцену поранення містера оранжа (на мою думку її не мало бути в фільмі) мотивація містера вайта робити ті вчинки які він робить в фіналі падає до 0, фактично в кінці фільм скочується в гей муві між містером вайтом і оранжом бо інакше це ніяк не опишеш, за таку сміливість в 1992 році поставлю 4.5
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: