Volodymyr Hlushko

Мені дуже сподобався фільм! Чутлива натура головної героїні, її погоня за доленосним коханням, кумедні ситуації, хімія почуттів між закоханими - все це відриває від реальності та уносить в романтичний світ. Так, логіка у ГГ трохи шкутильгає, іноді її зовсім немає, але це не псує загальної атмосфери стрічки.
2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: