«Розквіт імперії»

Друга частина культового кіно «300 спартанців» отримала не меншу популярність, ніж перша. Фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» - це продовження першого частини, і дії тут відбуваються до, під час і після подій першої. Режисером цього фільму став Ноам Мурро. А сам Зак Снайдер (режисер першої роботи) цього разу вирішив зайняти місце продюсера.
У цій частині розповідається про 480 р. до н.е. й плани Ксеркса I щодо захоплення й підпорядкування всієї Греції. Якщо перша частина більше посилалася на історію, то друга екранізована як кінокомікс. Сюжет «300 спартанців: Розквіт імперії» містить в собі дуже багато історичних помилок. Усе пояснюється тим, що жанр фільму - пеплум, у якому не ставиться завдання достовірного відтворення історичних подій. Щоб зробити фільм більш видовищним у сюжеті можуть бути значні розбіжності з історією.
Акторський склад другої частини не менш яскравий, ніж першої. Тут ми можемо зустріти вже знайомі нам обличчя Ліни Гіді й Родріго Сантора (акторів з першої кінострічки). Також в головних ролях зіграли знамениті актори Салліван Степлтон, Єва Грін і Джек О’Коннелл. Їхня гра була на вищому рівні. Вони змогли передати правильний настрій й задум режисера.
Після перегляду першої частини, друга здається більш продуманою та стилізованою, завдячуючи новим кінотехнологіям, адже різниця між першою та другою частинами 8 років. З самого початку фільм нагадує відеогру з яскравими сценами й видовищними ефектами, які роблять його не натуралістичним, а більш анімованим. Але все ж таки режисерська робота другої частини вражає.
Отже, у підсумку хочу зазначити, що фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» більш продуманий та стилізований, ніж перша частина, але у ньому є й свої недоліки. Сюжет неповністю передає історичні факти й більш наповнений режисерською роботою. Актори добре передали зміст і настрій кіно. Ставлю цьому фільму 8/10. Для тих, хто бачив першу частину, я рекомендую переглянути й другу.

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: