9/10 Справедливість понад усе!

Офіційний слоган цього серіалу «His scandal. Her story» для наших глядачів я би замінив на афоризм, озвучений В. Гафтом у старому рад. фільмі "Гараж": "Вовремя предать ето нє предать, а предвідеть". Здається, це головний принцип, яким керуються персонажі серіалу вдома та на роботі. При цьому вважається, що десь всередині у них є "червоні лінії", через які вони ніколи не переступлять. Така собі внутрішня ілюзія, щоб не почувати себе гівном. Ці люди працюють у великій адвокатській конторі. Найбільші прибутки компанія отримує від "найбрудніших" клієнтів: крупного наркоділера, багатія-психопата, магната-шахрая у цифрових технологіях тощо.
Серіал цікавий, з харизматичними акторами і досить тонким гумором - я без особливих зусиль, не кваплячись, передивився на карантині всі 7 сезонів, попри деякі сюжетні повтори.

Те, що відбувається останні 10-15 років в країні Свободи, відбиває бажання туди емігрувати - тож рекомендую до перегляду тим, хто має такі плани. Описаний Джорджем Орвеллом в антиутопії "1984" перевернутий світ віртуальної справедливості поступово стає реальністю вже не тільки в комуністичних зоопарках, але й у "вільних" країнах, де тепер законослухняний громадянин може бути покараний системою за думкозлочин: тюремним ув'язненням або (якщо пощастить) грошовим штрафом і втратою роботи. І не сподівайтесь, що темний колір шкіри допоможе вам уникнути відповідальності за випадково сказане в колі друзів слово на букву Н.

Якщо вам сподобається The Good Wife, наполегливо рекомендую подивитись спін-оф The Good Fight (2017-2020) з майже тими самими акторами і президентом Дональдом Трампом в контексті. Окремі події нагадують вже навіть не абсурд, а легкий канабісний сюр - хоча й досить переконливий, як на мене.

Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: