1/10 Чого не вистачає в епічному фентезі? Правильно, кулемета!

Із самого початку фільм якийсь невиразний та нудний. У фільмі немає експозиції. Анічогісінько незрозуміло близько півгодини, а потім нас вводять у курс справ закадровим ГОЛОСОМ.
Головний герой протягом шести років шукає доньку, яку викрали. Невідома жінка пропонує йому роботу - вбити письменника-початківця, бо його твір, який він зараз пише, вбиває очільника великої корпорації... Окей, це ж фентезі, чом би й ні.
Події розгортаються у двох світах. У реальному, де головний герой (названий так само, як і одна з амінокислот) відстежує письменника. Та у фентезійному світі роману, сповненому чудовиськ, демонів та інших фентезійних складових.
І якщо події у реальному світі просто нудні, то у фентезійному - красиві та нудні. Місиво зі спецефектів та поєдинків випадкових перехожих просто стомлює. Персонажі з'являються та зникають, когось постійно вбивають, але через те, що нам не пояснюють, хто це та чому вони воюють, стає пофіг на драму.
А ближче до фіналу з'являється ще один персонаж... З КУЛЕМЕТОМ!!! І він потрібний лише для того, щоб швидше завершити роман/фільм, загнаний у глухий кут.
Не раджу нікому це кіно. Не марнуйте свій час :)

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: