JackParry

Цей мультфільм розповідає історію про Атлантиду. Ця тематика досить популярна та привертає увагу, тому картина має знайти своїх глядачів. Особисто, я не дуже цікавлюся саме цим, але все ж таки вирішив ознайомитися зі стрічкою. Та й вона справила на мене позитивне враження.

Сюжет розповідає про юного вченого, який прагне ідеєю вирушити на дослідження Атлантиди. Він має власний план і карту, але його ідеї не сприймаються серйозно. Але одного разу він зустрічається зі знайомим своєї дівчини, який виявляється теж мріяв про подорож до цього місця. Щобільше, існує ціла команда людей, яка прагне туди потрапити й наш герой приєднується до них. Після чого на нас чекає розвиток подій. Історія досить проста, але вона чудово працює для того, щоб заволодіти нашою увагою та протягом дії додаються нові деталі.

Найбільше мені імпонує структура оповідання та його фантастична складова. Мультфільм грамотно поділено на етапи й він не стоїть на місці. Тішить і сама Атлантида з її навколишнім світом. Ця локація вийшла досить яскравою і різноманітною, яка тебе затягує і ти сам хотів би опинитися на місці персонажів. До речі, про них. Команда екіпажу вийшла збалансовано і кожен її член зі своєю чарівністю. Найбільше я хочу виділити милого кухаря дідуся, дівчину Одрі та масажиста Джошуа. Але водночас персонаж Крота, саме так його звуть мені здався гіперболізованим і трохи дратував. Але загалом картина позитивна. Та й також місцева цивілізація безпосередньо затонулого міста досить яскрава.

Щодо візуальних ефектів, то тут творці постаралися. Спочатку картинка трохи незвична, але надалі нам демонструють безліч красивих видів та просто соковитих кадрів. Тому особисто у мене питань із цього приводу не виникає. Також є наявність гумору в стрічці. Не всі жарти цілком веселі, але й посмішку вони у мене викликали часто, тому це я теж відніс би до плюсів.

Підсумок. Це чудовий розважальний продукт у жанрі фантастики. Думаю, що насамперед він буде цікавий юним глядачам та підліткам. Однак, якщо ви не розпещений глядач популярними фантастичними фільмами, або шукайте новий досвід, то я готовий порекомендувати вам цю стрічку.  8/10
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: