Зенобія Шрофф

Zenobia Shroff

Дата народження: 27 травня 1965 (59 років)

Знак зодіаку: Близнята

Місце народження: Мумбаї, Індія

Всього фільмів (на сайті): 12

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 12 результатів

Марвели
Марвели (2023) актриса у ролі Muneeba Khan  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.5
Сюжет Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Марвели Трейлер

Марвели (2023)

The Marvels

12+
актриса у ролі Muneeba Khan
США   1 год 45 хв
Читати опис Стрічка «Марвели» від Marvel Studios розказує про Керол Денверс, а.к.а Капітан Марвел. Їй вдалось віднайти себе, перемігши тиранів Крі та помстившись Абсолютному Інтелекту. Але через непередбачувані наслідки Керол доводиться взяти на себе тягар дестабілізованого всесвіту.
Одного разу обов’язок кличе її в аномальну червоточину, пов’язану з Крі. Там сили Керол набувають неочікуваного зв’язку із силами її супер-фанатки Камали Хан, відомої як Міз Марвел, і названої племінниці Моніки Рамбо, астронавтки космічної станції Т.Е.С.А.К. Колись близькі, Моніка та Керол останнім часом трохи втратили зв’язок.
І ось таке незвичне тріо має об’єднатися та навчитися працювати злагоджено, щоб врятувати всесвіт. А називатимуть їх Марвели.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (125)  IMDb: 5.5 (131733)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 299 грн
Міз Марвел
Міз Марвел (2022) актриса у ролі Muneeba  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 6.2
Сюжет Дівчинку, яка народилась у Джерсі-Сіті вразив туман териґену, і вона отримала здатність розтягувати та збільшувати будь-яку частину свого тіла.
Міз Марвел Трейлер

Міз Марвел (2022)

Ms. Marvel

6+
Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Muneeba
США   4 год 31 хв
Читати опис Дівчинку, яка народилась у Джерсі-Сіті вразив туман териґену, і вона отримала здатність розтягувати та збільшувати будь-яку частину свого тіла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (80)  IMDb: 6.2 (121158)
Моя оцінка:
/10
Marvel Studios: Загальний збір
Marvel Studios: Загальний збір (2021) актриса у ролі Self - Muneeba  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Marvel Studios: Загальний збір Трейлер

Marvel Studios: Загальний збір (2021)

Marvel Studios: Assembled

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Скасований
актриса у ролі Self - Muneeba
США   58 хв
Читати опис Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (10)  IMDb: 7.9 (3068)
Моя оцінка:
/10
Душа
Душа (2020) актриса у ролі Counselor Jerry  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.0
Сюжет Шкільний учитель музики Джо Ґарднер марить джазом і найбільше мріє про сцену. Наближається день, коли це станеться, і він зможе проявити свій талант. Але трапляється нещасний випадок. Душа Джо відділяється від тіла і потрапляє у дивне місце.
Душа Трейлер

Душа (2020)

Soul

2+
Топ #54 фільм
актриса у ролі Counselor Jerry
США   1 год 40 хв
Читати опис Шкільний учитель музики Джо Ґарднер марить джазом і найбільше мріє про сцену. Наближається день, коли це станеться, і він зможе проявити свій талант. Але трапляється нещасний випадок. Душа Джо відділяється від тіла і потрапляє у дивне місце.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (404)  IMDb: 8.0 (386248)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 429 грн
Рятуйтеся Хто Може!
Рятуйтеся Хто Може! (2020) актриса у ролі Su's Mom  ✓ укр. субтитри 4.6 imdb 5.8
Сюжет Плануючи трохи відпочити від світу гаджетів, пара з Брукліна прямує до будиночка глибоко в лісі. Вони чудово проводять час і гадки не мають про вторгнення інопланетян.
Рятуйтеся Хто Може! Трейлер

Рятуйтеся Хто Може! (2020)

Save Yourselves!

актриса у ролі Su's Mom
США   1 год 33 хв
Читати опис Плануючи трохи відпочити від світу гаджетів, пара з Брукліна прямує до будиночка глибоко в лісі. Вони чудово проводять час і гадки не мають про вторгнення інопланетян.
Є українські субтитри
КіноБаза: 4.6 (3)  IMDb: 5.8 (8603)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 59 грн / купівля від 65 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Резидент
Резидент (2018—2023) актриса у ролі Himaya Pravesh 7.5 imdb 7.8
Сюжет Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
Резидент Трейлер

Резидент (2018—2023)

The Resident

16+
Серіал 6 сезонів, 107 епізодів Скасований
актриса у ролі Himaya Pravesh
США   60 хв
Читати опис Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
КіноБаза: 7.5 (12)  IMDb: 7.8 (34072)
Моя оцінка:
/10
Кохання - хвороба
Кохання - хвороба (2017) актриса у ролі Sharmeen 7.2 imdb 7.5
Сюжет У міру розвитку відносин закоханій парі доводиться зіткнутися зі своїми культурними відмінностями.
Кохання - хвороба Трейлер

Кохання - хвороба (2017)

The Big Sick

16+
актриса у ролі Sharmeen
США   2 год 0 хв
Читати опис У міру розвитку відносин закоханій парі доводиться зіткнутися зі своїми культурними відмінностями.
КіноБаза: 7.2 (30)  IMDb: 7.5 (144480)
Моя оцінка:
/10
Коханці
Коханці (2014—2019) актриса у ролі Priya Ullah 6.8 imdb 7.9
Сюжет Історія про Ноя, одруженого батька чотирьох дітей, який після випадкової зустрічі на пляжі захоплюється Еллісон, заміжньою жінкою, яка журиться про втрату своєї дитини.
Коханці Трейлер

Коханці (2014—2019)

The Affair

16+
Серіал 5 сезонів, 53 епізоди Завершений
актриса у ролі Priya Ullah
США   60 хв
Читати опис Історія про Ноя, одруженого батька чотирьох дітей, який після випадкової зустрічі на пляжі захоплюється Еллісон, заміжньою жінкою, яка журиться про втрату своєї дитини.
КіноБаза: 6.8 (12)  IMDb: 7.9 (49545)
Моя оцінка:
/10
Державний секретар
Державний секретар (2014—2019) актриса у ролі Indian Prime Minister Vanya Kharti 7.0 imdb 7.8
Сюжет Історія про державного секретаря. Після декількох років життя подалі від ЦРУ, їй знову доводиться повернутися на політичну арену, де у неї виходить вирішувати питання навіть у тих випадках, коли заради цього необхідно грати не за правилами.
Державний секретар Трейлер

Державний секретар (2014—2019)

Madam Secretary

Серіал 6 сезонів, 120 епізодів Завершений
актриса у ролі Indian Prime Minister Vanya Kharti
США   45 хв
Читати опис Історія про державного секретаря. Після декількох років життя подалі від ЦРУ, їй знову доводиться повернутися на політичну арену, де у неї виходить вирішувати питання навіть у тих випадках, коли заради цього необхідно грати не за правилами.
КіноБаза: 7.0 (9)  IMDb: 7.8 (26891)
Моя оцінка:
/10
Ek Main Aur Ekk Tu (2012) актриса у ролі Nicole Braganza 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) The Kapoors have always wanted their only son Rahul (Imran Khan) to be a go-getter and have groomed him appropriately since childhood. But when Rahul is sacked from his new job in Las Vegas around Christmas, he is compelled to visit a psychotherapist to give vent to his insecurities. There he meets Riana Braganza, a hair stylist who has recently broken up with her boyfriend. Riana and Rahul bond over drinks and paint the town red on Christmas eve. The next morning, they discover that during their drunken spree last night, they got married. They decide to annul the marriage but due to Riana's inability to pay rent, her landlord evicts her and she lands up with Rahul again. Then a friendship develops between them over the course of the next few days which includes a trip to India.
Трейлер

Ek Main Aur Ekk Tu (2012)

Ek Main Aur Ekk Tu

актриса у ролі Nicole Braganza
Індія   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) The Kapoors have always wanted their only son Rahul (Imran Khan) to be a go-getter and have groomed him appropriately since childhood. But when Rahul is sacked from his new job in Las Vegas around Christmas, he is compelled to visit a psychotherapist to give vent to his insecurities. There he meets Riana Braganza, a hair stylist who has recently broken up with her boyfriend. Riana and Rahul bond over drinks and paint the town red on Christmas eve. The next morning, they discover that during their drunken spree last night, they got married. They decide to annul the marriage but due to Riana's inability to pay rent, her landlord evicts her and she lands up with Rahul again. Then a friendship develops between them over the course of the next few days which includes a trip to India.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (7264)
Моя оцінка:
/10
When Harry Tries to Marry (2011) актриса у ролі Geeta 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Harry is a New York bachelor cynical about "true love" ever since his parents divorce. Determined to live happily-ever-after, and not end up as another divorce statistic, he asks for help from his match-making uncle. This traditional arranged marriage to a lovely girl from India baffles and surprises his parents and friends. Just as Harry thinks he's found the perfect Indian bride he begins to wonder if his friendship with Theresa, a fun and sexy American, could be something more. Harry and Theresa become closer as she helps him prepare for the big day. The plans are under way and Harry is running out of time to choose between a love that's arranged and one that he's found himself.
Трейлер

When Harry Tries to Marry (2011)

When Harry Tries to Marry

актриса у ролі Geeta
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Harry is a New York bachelor cynical about "true love" ever since his parents divorce. Determined to live happily-ever-after, and not end up as another divorce statistic, he asks for help from his match-making uncle. This traditional arranged marriage to a lovely girl from India baffles and surprises his parents and friends. Just as Harry thinks he's found the perfect Indian bride he begins to wonder if his friendship with Theresa, a fun and sexy American, could be something more. Harry and Theresa become closer as she helps him prepare for the big day. The plans are under way and Harry is running out of time to choose between a love that's arranged and one that he's found himself.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (685)
Моя оцінка:
/10
7 Days (2021) актриса у ролі Rita's Mom 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) As if their pre-arranged date, organized by their traditional Indian parents, wasn't uncomfortable enough, Ravi and Rita are forced to shelter in place together as COVID-19's reach intensifies.

7 Days (2021)

7 Days

актриса у ролі Rita's Mom
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) As if their pre-arranged date, organized by their traditional Indian parents, wasn't uncomfortable enough, Ravi and Rita are forced to shelter in place together as COVID-19's reach intensifies.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (1208)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: