Фільмографія
Знайдено 5 результатів
Сюжет
Колишня бейсбольна зірка Сан Нам після скандалу змушений поїхати в провінцію та тренувати команду хлопців із порушенням слуху. Спершу він ставиться до цього як до покарання, не вірячи в успіх. Та поступово тренер бачить силу, характер і мрію своїх підопічних. Разом вони долають труднощі спілкування та готуються до національного турніру. Надихаюча спортивна драма про другий шанс і справжнє лідерство.Рукавичка (2011)
Glove
кінематографіст
20 січня 2011 (Світ)
Південна Корея
2 год 24 хв
Читати опис
Колишня бейсбольна зірка Сан Нам після скандалу змушений поїхати в провінцію та тренувати команду хлопців із порушенням слуху. Спершу він ставиться до цього як до покарання, не вірячи в успіх. Та поступово тренер бачить силу, характер і мрію своїх підопічних. Разом вони долають труднощі спілкування та готуються до національного турніру. Надихаюча спортивна драма про другий шанс і справжнє лідерство.Сюжет
Га Ін — розумна й приваблива дівчина, яку люблять усі. Та в день весілля вона бачить жах: наречений скидає родичку з балкона, а тітку жорстоко заколюють. Невдовзі Га Ін розуміє, що це не випадковість, а прокляття: у кожному поколінні одна людина мусить загинути від рук двох найближчих. Смерті навколо множаться, і її позначають наступною. Найстрашніше те, що нападниками стають друзі й сім’я — навіть мати та найкраща подруга. Разом із хлопцем Хьон Чжуном і загадковим Сок Міном, що постійно поруч, вона розплутує таємницю роду. Вона має вижити й з’ясувати, кому можна довіряти, перш ніж параноя та лють знищать її остаточно.Голоси (2007)
Voices
18+
кінематографіст
22 серпня 2007 (Світ)
Південна Корея
1 год 25 хв
Читати опис
Га Ін — розумна й приваблива дівчина, яку люблять усі. Та в день весілля вона бачить жах: наречений скидає родичку з балкона, а тітку жорстоко заколюють. Невдовзі Га Ін розуміє, що це не випадковість, а прокляття: у кожному поколінні одна людина мусить загинути від рук двох найближчих. Смерті навколо множаться, і її позначають наступною. Найстрашніше те, що нападниками стають друзі й сім’я — навіть мати та найкраща подруга. Разом із хлопцем Хьон Чжуном і загадковим Сок Міном, що постійно поруч, вона розплутує таємницю роду. Вона має вижити й з’ясувати, кому можна довіряти, перш ніж параноя та лють знищать її остаточно.Сюжет
На південному узбережжі Корейського півострова є крихітний острів Парадайз із 17 мешканцями. Тут панують краса гір і моря та привітні люди, тож місце здається ідеальним притулком від турбот. Та спокій раптово руйнується: після ночі азартних ігор знаходять понівечені тіла двох гравців, а третій, Док Су, зникає і стає головним підозрюваним. Невдовзі зникають і інші жителі, а з’являється закривавлений труп. Шторм не дає дістатися материка, радіозв’язок зламано, і всі опиняються в пастці. Параноя зростає, спливають потворні таємниці, і рай перетворюється на острів смерті.Вбивство на Райському острові (2007)
Paradise Murdered
12+
кінематографіст
12 квітня 2007 (Світ)
Південна Корея
1 год 52 хв
Читати опис
На південному узбережжі Корейського півострова є крихітний острів Парадайз із 17 мешканцями. Тут панують краса гір і моря та привітні люди, тож місце здається ідеальним притулком від турбот. Та спокій раптово руйнується: після ночі азартних ігор знаходять понівечені тіла двох гравців, а третій, Док Су, зникає і стає головним підозрюваним. Невдовзі зникають і інші жителі, а з’являється закривавлений труп. Шторм не дає дістатися материка, радіозв’язок зламано, і всі опиняються в пастці. Параноя зростає, спливають потворні таємниці, і рай перетворюється на острів смерті.Сюжет
Ще в дитинстві Чо-Кан зустрічає дивну дівчину Арі, в яку закохується з першого погляду. Але вона раптово зникає без пояснень. Через десять років вони знову зустрічаються, і почуття спалахують із новою силою. Проте Арі знову зникає, залишаючи Чо-Кана в розпачі. Він вирішує знайти її та розкрити причину її загадкових зникнень. У цій ніжній історії кохання переплітаються таємниці, страхи й надія, а відповіді можуть змінити їхні долі назавжди.Фобія кохання (2006)
Love Phobia
12+
кінематографіст
27 квітня 2006 (Світ)
Південна Корея
1 год 57 хв
Читати опис
Ще в дитинстві Чо-Кан зустрічає дивну дівчину Арі, в яку закохується з першого погляду. Але вона раптово зникає без пояснень. Через десять років вони знову зустрічаються, і почуття спалахують із новою силою. Проте Арі знову зникає, залишаючи Чо-Кана в розпачі. Він вирішує знайти її та розкрити причину її загадкових зникнень. У цій ніжній історії кохання переплітаються таємниці, страхи й надія, а відповіді можуть змінити їхні долі назавжди.Сюжет
Старшокласницю Йон-Ион загадково вбивають у шкільній музичній кімнаті, і її тіло зникає. Її дух залишається в школі невидимим для інших, але подруга Сон-Мін чує її голос. Разом із друзями вона намагається з’ясувати причини смерті, розкриваючи серію темних подій і минулих трагедій у стінах школи. Чим глибше вони занурюються в розслідування, тим більше з’являється нових смертей і підозр. Сон-Мін починає сумніватися навіть у самій подрузі. Істина виявляється страшнішою, ніж вони могли уявити.Голос (2005)
Voice
12+
кінематографіст
15 липня 2005 (Світ)
Південна Корея
1 год 44 хв
Читати опис
Старшокласницю Йон-Ион загадково вбивають у шкільній музичній кімнаті, і її тіло зникає. Її дух залишається в школі невидимим для інших, але подруга Сон-Мін чує її голос. Разом із друзями вона намагається з’ясувати причини смерті, розкриваючи серію темних подій і минулих трагедій у стінах школи. Чим глибше вони занурюються в розслідування, тим більше з’являється нових смертей і підозр. Сон-Мін починає сумніватися навіть у самій подрузі. Істина виявляється страшнішою, ніж вони могли уявити.Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV
4 липня 2026, 10:21
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року28 червня 2026, 22:35
Розділ: Українське закадрове озвучення25 червня 2026, 12:47
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Останні рецензії
The Sun in the Last Days of the Shogunate / A Sun-Tribe Myth from the Bakumatsu Era
Легенда сонячного племені (1957)
Anna MagdalenaАнна Магдалена (1998)
«Химери зеленого літа» (1989)Химери зеленого літа (1989)
«Генріх V» («Henry V» (1989))Генріх V (1989)
«Король — Генріх V» («Henry V» («The Chronicle History of King Henry the Fift with His Battell Fought at Agincourt in France») (1944))Генріх V (1944)
The Story of Woo VietІсторія Ву В’єта (1981)
Останні коментарі до фільмів
динаміка, екшн, класна музика, сюжет - кайф)...
На драйві (2017)
Чудовий фільм, жива мова, яка не ріже вухо. Навіть...Ти – Космос (2025)
Непогана ідея меха+магія, якісь “задумки” на розви...Лицарі та магія (2017)
Порівняно з книгою, фінальна битва значно розширен...Гобіт: Битва п'яти воїнств (2014)
Вдале продовження історії. Подорож стає небезпечні...Гобіт: Пустка Смоґа (2013)
Українська Назва цього серіалу - Зниклі, адміністр...Зниклі (2012)
В дусі першої частини. Але щось мені не під той на...Гра в хованки: Я йду шукати (2026)
Нещодавно переглянуті: