No Image

Mitsutoshi Satô

Всього фільмів (на сайті): 12

Ролі: режисер ★ 7.91

Фільмографія

Знайдено 12 результатів

Моя крихітна семпай
Моя крихітна семпай (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.6
Сюжет Шінодзакі офісний працівник, про якого піклується та ніжить старша працівниця, Шіорі Катасе — прекрасна, дуже добра, любляча та маленька жінка.

Шінодзакі сподівається, що вона це робить не тільки через робочий обов'язок… але її щира радість показує її справжні почуття!
Моя крихітна семпай Трейлер

Моя крихітна семпай (2023)

My Tiny Senpai

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія
Читати опис Шінодзакі офісний працівник, про якого піклується та ніжить старша працівниця, Шіорі Катасе — прекрасна, дуже добра, любляча та маленька жінка.

Шінодзакі сподівається, що вона це робить не тільки через робочий обов'язок… але її щира радість показує її справжні почуття!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.6 (428)
Моя оцінка:
/10
Бліч: Тисячолітня кривава війна
Бліч: Тисячолітня кривава війна (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 9.0
Сюжет У Суспільстві Душ спокій та мирне існування раптово дещо порушує. Тамтешні мешканці почали дедалі частіше зникати без жодного сліду і не відомо, хто за цим стоїть. А між тим чорна тінь підкрадається все ближче до Ічіґо та його друзів...
Бліч: Тисячолітня кривава війна

Бліч: Тисячолітня кривава війна (2022)

Bleach: Thousand-Year Blood War

13+
Серіал 2 сезони, 27 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис У Суспільстві Душ спокій та мирне існування раптово дещо порушує. Тамтешні мешканці почали дедалі частіше зникати без жодного сліду і не відомо, хто за цим стоїть. А між тим чорна тінь підкрадається все ближче до Ічіґо та його друзів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (17)  IMDb: 9.0 (36538)
Моя оцінка:
/10
Спалах мрійників
Спалах мрійників (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.4
Сюжет Коли Хіджірі Мізукі перейшла до нової школи, усе, що вона хотіла, це жити звичайним шкільним життям, але це не сталося, коли вона зустріла сумнозвісний Клуб Героїв. Його учасники: Нода Ямато — праведний герой, який використовує свої спортивні здібності, щоб здійснювати благородні вчинки та захищати інших; Накамура Казухіро стверджує, що є реінкарнацією «Рюшоіна Тоги», результатом забороненого союзу між демоном і ангелом; Такашіма Томокі — симпатичний хлопчик отаку, єдине справжнє кохання якого — двовимірна аніме-дівчина Сора; а Цукумо Рей грає роль інтригана, який таємно смикає за ниточки.

Затягнута як новий член Клубу Героїв, прохолодна Хіджірі не може досягти нормального життя, якого вона прагне. Але навіть незважаючи на їхні різноманітні примхи, їхні узи дружби справжні; життя Хіджірі стане ще більш захоплюючим, коли вона приєднається до їхніх марень величі!
Спалах мрійників

Спалах мрійників (2019)

Outburst Dreamer Boys

Серіал 1 сезон, 11 епізод Завершений
режисер
Японія
Читати опис Коли Хіджірі Мізукі перейшла до нової школи, усе, що вона хотіла, це жити звичайним шкільним життям, але це не сталося, коли вона зустріла сумнозвісний Клуб Героїв. Його учасники: Нода Ямато — праведний герой, який використовує свої спортивні здібності, щоб здійснювати благородні вчинки та захищати інших; Накамура Казухіро стверджує, що є реінкарнацією «Рюшоіна Тоги», результатом забороненого союзу між демоном і ангелом; Такашіма Томокі — симпатичний хлопчик отаку, єдине справжнє кохання якого — двовимірна аніме-дівчина Сора; а Цукумо Рей грає роль інтригана, який таємно смикає за ниточки.

Затягнута як новий член Клубу Героїв, прохолодна Хіджірі не може досягти нормального життя, якого вона прагне. Але навіть незважаючи на їхні різноманітні примхи, їхні узи дружби справжні; життя Хіджірі стане ще більш захоплюючим, коли вона приєднається до їхніх марень величі!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (62)
Моя оцінка:
/10
Ikki Tousen: Western Wolves (2019) режисер 0.0 imdb 6.7

Ikki Tousen: Western Wolves (2019)

Ikki Tousen: Western Wolves

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
режисер
Японія
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (88)
Моя оцінка:
/10
Dream Festival! (2016—2017) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The Dream Festival is the stage that all idols dream of singing on.

Dream Festival! (2016—2017)

Dream Festival!

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Японія
Читати опис (англ.) The Dream Festival is the stage that all idols dream of singing on.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (22)
Моя оцінка:
/10
Кулінарні поєдинки Соми
Кулінарні поєдинки Соми (2015—2020) режисер 7.0 imdb 8.1
Сюжет Історія розповідає про хлопчину на ім’я Сома Юкіхіра, чия мрія полягає в тому, щоб стати шеф-кухарем у сімейному ресторанчику та перевершити кулінарні навички свого батька. Закінчивши середню школу, Сома постає перед фактом, що його батько, Джоічіро Юкіхіра, повідомляє йому про те, що влаштувався на нову роботу, яка вимагає подорожувати світом і тому на час закриває ресторанчик. Батько кинув виклик Сомі, якщо той хоче перевершити його в готуванні, то повинен закінчити елітну Кулінарную Академію Тоцукі, де випускається лише 10% студентів. Там він зустрічає багато дивовижних учнів і переживає багато нових цікавих подій, завдяки чому він росте і стає ближче до своєї мети стати кращим.
Кулінарні поєдинки Соми Трейлер

Кулінарні поєдинки Соми (2015—2020)

Food Wars! Shokugeki no Soma

Серіал 5 сезонів, 86 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Історія розповідає про хлопчину на ім’я Сома Юкіхіра, чия мрія полягає в тому, щоб стати шеф-кухарем у сімейному ресторанчику та перевершити кулінарні навички свого батька. Закінчивши середню школу, Сома постає перед фактом, що його батько, Джоічіро Юкіхіра, повідомляє йому про те, що влаштувався на нову роботу, яка вимагає подорожувати світом і тому на час закриває ресторанчик. Батько кинув виклик Сомі, якщо той хоче перевершити його в готуванні, то повинен закінчити елітну Кулінарную Академію Тоцукі, де випускається лише 10% студентів. Там він зустрічає багато дивовижних учнів і переживає багато нових цікавих подій, завдяки чому він росте і стає ближче до своєї мети стати кращим.
КіноБаза: 7.0 (11)  IMDb: 8.1 (12492)
Моя оцінка:
/10
Rin-ne (2015—2017) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) As a child Sakura Mamiya mysteriously disappeared in the woods. She returned safe and sound, but since then she has had the power to see ghosts. At school, her always-absent classmate shows up, and he's far more than what he seems.

Rin-ne (2015—2017)

Rin-ne

Серіал 3 сезони, 75 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис (англ.) As a child Sakura Mamiya mysteriously disappeared in the woods. She returned safe and sound, but since then she has had the power to see ghosts. At school, her always-absent classmate shows up, and he's far more than what he seems.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (175)
Моя оцінка:
/10
神のみぞ知るセカイ
神のみぞ知るセカイ (2010—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет У минулому, в пеклі відбулася революція, в ході якої нація «нових демонів» повалила «старе пекло». У цій війні до нових демонів приєдналися небеса, і шість богинь пожертвували собою, щоб запечатати переможених демонів. Однак, серед нових демонів залишилися ті, хто мріяв про велич старого пекла та його відродження. Ці демони утворили екстремістську групу «Вінтаж», яка, незважаючи на свою незаконність, глибоко проникла в керівні структури Нового пекла.
神のみぞ知るセカイ

神のみぞ知るセカイ (2010—2013)

The World God Only Knows

Серіал 3 сезони, 36 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис У минулому, в пеклі відбулася революція, в ході якої нація «нових демонів» повалила «старе пекло». У цій війні до нових демонів приєдналися небеса, і шість богинь пожертвували собою, щоб запечатати переможених демонів. Однак, серед нових демонів залишилися ті, хто мріяв про велич старого пекла та його відродження. Ці демони утворили екстремістську групу «Вінтаж», яка, незважаючи на свою незаконність, глибоко проникла в керівні структури Нового пекла.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.2 (1208)
Моя оцінка:
/10
聖剣の刀鍛冶(ブラックスミス)
聖剣の刀鍛冶(ブラックスミス) (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Колись цей світ стрясала Війна Порушеного Заповіту, де з людьми боролися демони. Ціною величезних жертв вони були вигнані, але... декілька років спокою нічого не вирішили, в чому на гіркому досвіді переконалася Сесілія Кембелл - молодий лицар з незалежного торгового міста Хаусман. У першому ж серйозному бою її родинний меч зламався, а врятував її невідомий хлопець, що володіє справжньою японською катаною. Незнайомець, до того ж, виявився не простим ковалем, а спадкоємцем великого майстра. Правда, Люк Эйнсворт (так його звали) залишився глухий до наполегливих прохань Сесілії полагодити її меч або викувати новий, але хто може довго опиратися красивій і наполегливій дівчині?
聖剣の刀鍛冶(ブラックスミス) Трейлер

聖剣の刀鍛冶(ブラックスミス) (2009)

The Sacred Blacksmith

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Колись цей світ стрясала Війна Порушеного Заповіту, де з людьми боролися демони. Ціною величезних жертв вони були вигнані, але... декілька років спокою нічого не вирішили, в чому на гіркому досвіді переконалася Сесілія Кембелл - молодий лицар з незалежного торгового міста Хаусман. У першому ж серйозному бою її родинний меч зламався, а врятував її невідомий хлопець, що володіє справжньою японською катаною. Незнайомець, до того ж, виявився не простим ковалем, а спадкоємцем великого майстра. Правда, Люк Эйнсворт (так його звали) залишився глухий до наполегливих прохань Сесілії полагодити її меч або викувати новий, але хто може довго опиратися красивій і наполегливій дівчині?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.5 (556)
Моя оцінка:
/10
Tegami Bachi: Letter Bee (2010—2011) режисер 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A young boy with silver hair is shocked and frightened when a group of mysterious men burst into his home and kidnap his mother. That same day, a handsome young mail man with similar silver hair introduces himself as Gauche Suede ...

Tegami Bachi: Letter Bee (2010—2011)

Tegami Bachi: Letter Bee

Серіал 2 сезони, 50 епізодів Завершений
режисер
Японія
Читати опис (англ.) A young boy with silver hair is shocked and frightened when a group of mysterious men burst into his home and kidnap his mother. That same day, a handsome young mail man with similar silver hair introduces himself as Gauche Suede ...
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.3 (80)
Моя оцінка:
/10
Наруто: Ураганні хроніки
Наруто: Ураганні хроніки (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.7
Сюжет Друге пришестя популярного аніме-серіалу «Наруто». Це аніме покриє другу частину сюжетної лінії манги, що бере свій початок два роки потому, після подій наприкінці пам'ятної арки о спробі повернути Саске в село Схованого Аркуша (серії 107-135). Історія обертається в основному навколо нових пригод Узумакі Наруто, Харуно Сакури і їхнього пошуку Учіха Саске після того, як той покинув рідне село, щоб знайти силу в Орочімару. Сюжет також покаже більшу активність, чим колись Акатсукі в просуванні їхнього плану по захопленню всіх «хвостатих» монстрів.
Наруто: Ураганні хроніки Трейлер

Наруто: Ураганні хроніки (2007)

Naruto Shippuden

12+
Серіал 20 сезонів, 500 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Друге пришестя популярного аніме-серіалу «Наруто». Це аніме покриє другу частину сюжетної лінії манги, що бере свій початок два роки потому, після подій наприкінці пам'ятної арки о спробі повернути Саске в село Схованого Аркуша (серії 107-135). Історія обертається в основному навколо нових пригод Узумакі Наруто, Харуно Сакури і їхнього пошуку Учіха Саске після того, як той покинув рідне село, щоб знайти силу в Орочімару. Сюжет також покаже більшу активність, чим колись Акатсукі в просуванні їхнього плану по захопленню всіх «хвостатих» монстрів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (92)  IMDb: 8.7 (173239)
Моя оцінка:
/10
Sugar Sugar Rune (2005) режисер 4.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Chocolate and Vanilla are two best friends since they were born, they live in a magical place not on earth. When Vanilla's mother, the queen, is about to give her throne to Vanilla, Vanilla...

Sugar Sugar Rune (2005)

Sugar Sugar Rune

Серіал 1 сезон, 51 епізод Завершений
режисер
Японія   25 хв
Читати опис (англ.) Chocolate and Vanilla are two best friends since they were born, they live in a magical place not on earth. When Vanilla's mother, the queen, is about to give her throne to Vanilla, Vanilla...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.8 (135)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: