No Image

Kevin R. Adams

Всього фільмів (на сайті): 3

Ролі: режисер ★ 7.42 (2), сценарист ★ 7.42 (1), кінематографіст (1)

Фільмографія

Знайдено 3 результати

Young Love (2023) режисер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) An honest look into the world of an African American young family of millennial parents, as they juggle their careers, marriage, parenthood, social issues and multi-generational dynamics striving for a better life.
Трейлер

Young Love (2023)

Young Love

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер
США, Канада
Читати опис (англ.) An honest look into the world of an African American young family of millennial parents, as they juggle their careers, marriage, parenthood, social issues and multi-generational dynamics striving for a better life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (298)
Моя оцінка:
/10
Наступне покоління
Наступне покоління (2018) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.6
Сюжет Недалеке майбутнє. Дівчині-підлітку Мей доводиться рости в ізоляції: тато пішов з родини, а мама більше цікавиться новими технологіями, ніж власною дочкою. Одного разу вона призводить Мей на виставку останніх досягнень науки і техніки, де та випадково допомагає втекти з лабораторії роботу останнього покоління. Нарешті у підлітка з'являється справжній друг.
Наступне покоління Трейлер

Наступне покоління (2018)

Next Gen

режисер, сценарист
Китай, Канада, США   1 год 45 хв
Читати опис Недалеке майбутнє. Дівчині-підлітку Мей доводиться рости в ізоляції: тато пішов з родини, а мама більше цікавиться новими технологіями, ніж власною дочкою. Одного разу вона призводить Мей на виставку останніх досягнень науки і техніки, де та випадково допомагає втекти з лабораторії роботу останнього покоління. Нарешті у підлітка з'являється справжній друг.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (26)  IMDb: 6.6 (19168)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Дев’ять
Дев’ять (2009) кінематографіст  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет Ті хто не вірить в магію чисел все-таки не мають рації. У сфері кінематографа вона працює цілком стерпно, і прем’єри часто-густо приурочують до різних круглих дат. Подібна доля спіткала і мультфільм з лаконічною назвою «Дев’ять». Дія картини відбувається в зруйнованому недавньою війною світі, де до того ж геть відсутні люди, зате присутня велика кількість різних бойових машин. Агресивним механізмам протистоять дев’ять ляльок, кожна з своїм характером і набором талантів, на яких покладена місія по відродженню людства.
Дев’ять Трейлер

Дев’ять (2009)

9

12+
кінематографіст
США   1 год 19 хв
Читати опис Ті хто не вірить в магію чисел все-таки не мають рації. У сфері кінематографа вона працює цілком стерпно, і прем’єри часто-густо приурочують до різних круглих дат. Подібна доля спіткала і мультфільм з лаконічною назвою «Дев’ять». Дія картини відбувається в зруйнованому недавньою війною світі, де до того ж геть відсутні люди, зате присутня велика кількість різних бойових машин. Агресивним механізмам протистоять дев’ять ляльок, кожна з своїм характером і набором талантів, на яких покладена місія по відродженню людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (172)  IMDb: 7.0 (146779)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: