No Image

Вів'єн Кардон

Vivien Cardone

Дата народження: 14 квітня 1993 (31 рік)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Порт Джефферсон, Нью-Йорк, США

Зріст: 161 см

Всього фільмів (на сайті): 6

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 6 результатів

Усі дороги ведуть додому
Усі дороги ведуть додому (2008) актриса у ролі Belle 0.0 imdb 5.8
Сюжет Історія 12 літньої дівчинки, що втратила матір в автомобільній катастрофі. Її батько намагається як може, упоратися із втратою дружини й вихованням дочки, але після аварії дівчинка стає надзвичайно похмура й уникає спілкування з батьком. Вона вважає його винуватим у тому, що сталося. Коли відносини остаточно псуються, Белла їде на ферму до дідуся по материнській лінії.
Дід теж дуже переживає втрату дочки, але для нього присутність Белли — постійне гірке нагадування про непоправну втрату.
Усі дороги ведуть додому Трейлер

Усі дороги ведуть додому (2008)

All Roads Lead Home

0+
актриса у ролі Belle
США   1 год 48 хв
Читати опис Історія 12 літньої дівчинки, що втратила матір в автомобільній катастрофі. Її батько намагається як може, упоратися із втратою дружини й вихованням дочки, але після аварії дівчинка стає надзвичайно похмура й уникає спілкування з батьком. Вона вважає його винуватим у тому, що сталося. Коли відносини остаточно псуються, Белла їде на ферму до дідуся по материнській лінії.
Дід теж дуже переживає втрату дочки, але для нього присутність Белли — постійне гірке нагадування про непоправну втрату.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (931)
Моя оцінка:
/10
Любов вдівця
Любов вдівця (2002—2006) актриса у ролі Delia Brown 6.0 imdb 7.5
Сюжет Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
Любов вдівця Трейлер

Любов вдівця (2002—2006)

Everwood

Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
актриса у ролі Delia Brown
США   60 хв
Читати опис Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (15388)
Моя оцінка:
/10
Ігри розуму
Ігри розуму (2001) актриса у ролі Marcee  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.2
Сюжет Джон Неш - молодий учений у которго є одне завдання, якому він поглинений цілком і повністю, а саме: йому просто необхідно зробити яке-небудь відкриття. Його розробки у області теорії ігор одержують загальне визнання. Неш одержує роботу в престижній лабораторії, починає працювати над засекреченими програмами. Саме там він зустрічається з досі йому невідомим поняттям - любов. Це нове відчуття вносить в його життя красуня Алісія Лард, студентка з факультету фізики. Проте в їх щасті втручається хвороба, яку довгий час не помічали навіть найближчі люди - параноїдальна шизофренія...
Ігри розуму Трейлер

Ігри розуму (2001)

A Beautiful Mind

12+
Топ #47 фільм
актриса у ролі Marcee
США   2 год 15 хв
Читати опис Джон Неш - молодий учений у которго є одне завдання, якому він поглинений цілком і повністю, а саме: йому просто необхідно зробити яке-небудь відкриття. Його розробки у області теорії ігор одержують загальне визнання. Неш одержує роботу в престижній лабораторії, починає працювати над засекреченими програмами. Саме там він зустрічається з досі йому невідомим поняттям - любов. Це нове відчуття вносить в його життя красуня Алісія Лард, студентка з факультету фізики. Проте в їх щасті втручається хвороба, яку довгий час не помічали навіть найближчі люди - параноїдальна шизофренія...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (544)  IMDb: 8.2 (993343)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Закон і порядок: злочинні наміри
Закон і порядок: злочинні наміри (2001—2011) актриса у ролі Paulette Bartol  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Постійними діючими особами серіалу є нью-йоркські детективи департаменту з розслідування вбивств. Головний герой - проникливий детектив Роберт Горен працює в парі з жінкою-детективом Алекс Імс. Очолює департамент капітан Дікінс. У кожній серії ця згуртована команда стикається з найстрашнішими злочинами і з тими, хто їх скоїв.
Закон і порядок: злочинні наміри Трейлер

Закон і порядок: злочинні наміри (2001—2011)

Law & Order: Criminal Intent

16+
Серіал 10 сезонів, 195 епізодів Завершений
актриса у ролі Paulette Bartol
США   60 хв
Читати опис Постійними діючими особами серіалу є нью-йоркські детективи департаменту з розслідування вбивств. Головний герой - проникливий детектив Роберт Горен працює в парі з жінкою-детективом Алекс Імс. Очолює департамент капітан Дікінс. У кожній серії ця згуртована команда стикається з найстрашнішими злочинами і з тими, хто їх скоїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.6 (28103)
Моя оцінка:
/10
Закон і порядок: Спеціальний корпус
Закон і порядок: Спеціальний корпус (1999) актриса у ролі Kristi Cryer  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 8.1
Сюжет Кримінальний  телесеріал, який є першим спін-оффом серіалу «Закон і порядок». Серіал розповідає про «Спеціальний корпус» поліції, який займається розслідуваннями злочинів на сексуальному ґрунті і зазіхань на дітей. Дія серіалу розгортається в Нью-Йорку. Головними персонажами серіалу є працівники спеціального корпусу. Через особливу жорстокість злочинів працівники відділу постійно знаходяться на межі нервового зриву, що позначається на їх особистому житті, а також на взаєминах один з одним.
Закон і порядок: Спеціальний корпус Трейлер

Закон і порядок: Спеціальний корпус (1999)

Law & Order: Special Victims Unit

16+
Серіал 25 сезонів, 554 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Kristi Cryer
США   60 хв
Читати опис Кримінальний  телесеріал, який є першим спін-оффом серіалу «Закон і порядок». Серіал розповідає про «Спеціальний корпус» поліції, який займається розслідуваннями злочинів на сексуальному ґрунті і зазіхань на дітей. Дія серіалу розгортається в Нью-Йорку. Головними персонажами серіалу є працівники спеціального корпусу. Через особливу жорстокість злочинів працівники відділу постійно знаходяться на межі нервового зриву, що позначається на їх особистому житті, а також на взаєминах один з одним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (9)  IMDb: 8.1 (127466)
Моя оцінка:
/10
Liebe, Lüge, Leidenschaft (1968—2012) актриса у ролі Michelle 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) One Life to Live centres takes place in the fictional town of Llanview, PA.around the wealthy Lord family, and the middle-class Woleks and Rileys.

Liebe, Lüge, Leidenschaft (1968—2012)

Liebe, Lüge, Leidenschaft

Серіал 1 сезон, 115 епізодів Завершений
актриса у ролі Michelle
США   30 хв
Читати опис (англ.) One Life to Live centres takes place in the fictional town of Llanview, PA.around the wealthy Lord family, and the middle-class Woleks and Rileys.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (2660)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: