Софі Вавасо

Sophie Vavasseur

Дата народження: 1 січня 1992 (32 роки)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Дублін, Ірландія

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

The Hurler: A Campion's Tale (2023) актриса у ролі Keeva McGinley 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) When Ireland's most notorious amateur sports star becomes the first man in history to fail a test for PEDs, he agrees to coach the country's worst team in order to try and rebuild his shattered reputation.
Трейлер

The Hurler: A Campion's Tale (2023)

The Hurler: A Campion's Tale

актриса у ролі Keeva McGinley
Ірландія   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) When Ireland's most notorious amateur sports star becomes the first man in history to fail a test for PEDs, he agrees to coach the country's worst team in order to try and rebuild his shattered reputation.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (35)
Моя оцінка:
/10
Флора і син
Флора і син (2023) актриса у ролі Juanita  ✓ укр. субтитри 7.2 imdb 7.0
Сюжет Мати-одиначка Флора не може знайти підхід до бунтівного сина-підлітка Макса. Намагаючись не давати синові вплутуватись у неприємності, Флора знаходить занедбану акустичну гітару, нікому не цікавого музиканта з Лос-Анджелесу й гармонію для своєї побитої життям дублінської родини.
Флора і син Трейлер

Флора і син (2023)

Flora and Son

актриса у ролі Juanita
США, Ірландія   1 год 37 хв
Читати опис Мати-одиначка Флора не може знайти підхід до бунтівного сина-підлітка Макса. Намагаючись не давати синові вплутуватись у неприємності, Флора знаходить занедбану акустичну гітару, нікому не цікавого музиканта з Лос-Анджелесу й гармонію для своєї побитої життям дублінської родини.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.0 (11726)
Моя оцінка:
/10
Список містера Малкольма
Список містера Малкольма (2022) актриса у ролі Lady Gwyneth Amberton 0.0 imdb 5.9
Сюжет When she fails to meet an item on his list of requirements for a bride, Julia Thistlewaite is jilted by London’s most eligible bachelor, Mr. Malcolm. Feeling humiliated and determined to exact revenge, she convinces her friend Selina Dalton to play the role of his ideal match. Soon, Mr. Malcolm wonders whether he’s found the perfect woman...or the perfect hoax.
Список містера Малкольма Трейлер

Список містера Малкольма (2022)

Mr. Malcolm's List

актриса у ролі Lady Gwyneth Amberton
США   1 год 57 хв
Читати опис When she fails to meet an item on his list of requirements for a bride, Julia Thistlewaite is jilted by London’s most eligible bachelor, Mr. Malcolm. Feeling humiliated and determined to exact revenge, she convinces her friend Selina Dalton to play the role of his ideal match. Soon, Mr. Malcolm wonders whether he’s found the perfect woman...or the perfect hoax.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (3883)
Моя оцінка:
/10
Alice, Through the Looking (2021) актриса у ролі Emma 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Alice stumbles into a bizarre "post brexit" version of London in this provocative satire, inspired by Lewis Carroll's novels.

Alice, Through the Looking (2021)

Alice, Through the Looking

актриса у ролі Emma
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Alice stumbles into a bizarre "post brexit" version of London in this provocative satire, inspired by Lewis Carroll's novels.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (31)
Моя оцінка:
/10
The Seed (2021) актриса у ролі Heather 4.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) What starts out as girls weekend away in the Mojave desert becomes a tale of horror, death and alien invasion.
Трейлер

The Seed (2021)

The Seed

актриса у ролі Heather
Велика Британія   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) What starts out as girls weekend away in the Mojave desert becomes a tale of horror, death and alien invasion.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 4.8 (2135)
Моя оцінка:
/10
Picture Perfect Royal Christmas (2020) актриса у ролі Duchess Catherine 3.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Amanda is the assistant to a famous photographer. Her boss receives an invitation to photograph the Christmas festivities in the kingdom of Pantrea and Amanda goes posing as her. She will soon fall for Prince Leopold, despite not bei
Трейлер

Picture Perfect Royal Christmas (2020)

Picture Perfect Royal Christmas

актриса у ролі Duchess Catherine
Франція, Болгарія   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Amanda is the assistant to a famous photographer. Her boss receives an invitation to photograph the Christmas festivities in the kingdom of Pantrea and Amanda goes posing as her. She will soon fall for Prince Leopold, despite not bei
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 5.5 (539)
Моя оцінка:
/10
Вперед! Глобальне змагання чирлідерів
Вперед! Глобальне змагання чирлідерів (2017) актриса у ролі Hannah 6.5 imdb 4.2
Сюжет Дестіні керує лос-анджелеською командою чирлідерів, яка вже тричі здобувала чемпіонський титул. Раптово її команді кидає виклик анонімна команда чирлідерів з інтернету. Після такої зухвалої поведінки анонімів, авторитет Дестіні та її команди починає хитатися. У соціальних мережах з'являються негативні коментарі, у тому числі від передплатників, а також меми. Дестіні починають кидати виклики чирлідери з інших міст та навіть країн. Не витримавши такого тиску, кілька хлопців йдуть з її команди та нових людей, їм на заміну, доводиться брати прямо з вулиці. Щоб захистити честь команди, Дестіні приймає всі виклики та починає готуватися до інтернет-змагання. Через деякий час вона взагалі дізнається, що команда анонімів багато в чому складається з її спортсменів. Вони пішли від неї і створили свою власну команду саме через її поведінку. Дестіні вирішує змінитися, а заразом і перемогти в інтернет-змаганні.
Вперед! Глобальне змагання чирлідерів Трейлер

Вперед! Глобальне змагання чирлідерів (2017)

Bring It On: Worldwide #Cheersmack

актриса у ролі Hannah
США   1 год 35 хв
Читати опис Дестіні керує лос-анджелеською командою чирлідерів, яка вже тричі здобувала чемпіонський титул. Раптово її команді кидає виклик анонімна команда чирлідерів з інтернету. Після такої зухвалої поведінки анонімів, авторитет Дестіні та її команди починає хитатися. У соціальних мережах з'являються негативні коментарі, у тому числі від передплатників, а також меми. Дестіні починають кидати виклики чирлідери з інших міст та навіть країн. Не витримавши такого тиску, кілька хлопців йдуть з її команди та нових людей, їм на заміну, доводиться брати прямо з вулиці. Щоб захистити честь команди, Дестіні приймає всі виклики та починає готуватися до інтернет-змагання. Через деякий час вона взагалі дізнається, що команда анонімів багато в чому складається з її спортсменів. Вони пішли від неї і створили свою власну команду саме через її поведінку. Дестіні вирішує змінитися, а заразом і перемогти в інтернет-змаганні.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 4.2 (1747)
Моя оцінка:
/10
Poison Pen (2014) актриса у ролі Jessica 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) When high-brow author PC Molloy is forced to write for April Devereaux's gossip magazine Poison Pen, he is not only caught up in a world of stars and their secrets he is also in danger of ...

Poison Pen (2014)

Poison Pen

актриса у ролі Jessica
Ірландія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) When high-brow author PC Molloy is forced to write for April Devereaux's gossip magazine Poison Pen, he is not only caught up in a world of stars and their secrets he is also in danger of ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (215)
Моя оцінка:
/10
Вікінги
Вікінги (2013—2020) актриса у ролі Princess Ellisif  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.5
Сюжет Це історія про пригоди найбільшого героя свого часу - Рагнара Лодброка. У серіалі показаний Рагнар зі своїм племенем братів-вікінгів і його сім'єю в процесі становлення королем усіх племен вікінгів.  Рагнар - безстрашний воїн і релігійний вікінг, який об'єднує всі племена і поширює серед них поклоніння скандинавським богам. Згідно з легендою, він - прямий нащадок Одіна, бога війни і воїнів.
Вікінги Трейлер

Вікінги (2013—2020)

Vikings

18+
Серіал 6 сезонів, 90 епізодів Завершений
Топ #99 серіал
актриса у ролі Princess Ellisif
Ірландія, Канада   44 хв
Читати опис Це історія про пригоди найбільшого героя свого часу - Рагнара Лодброка. У серіалі показаний Рагнар зі своїм племенем братів-вікінгів і його сім'єю в процесі становлення королем усіх племен вікінгів.  Рагнар - безстрашний воїн і релігійний вікінг, який об'єднує всі племена і поширює серед них поклоніння скандинавським богам. Згідно з легендою, він - прямий нащадок Одіна, бога війни і воїнів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (215)  IMDb: 8.5 (574827)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Одержимість Емми Еванс
Одержимість Емми Еванс (2010) актриса у ролі Emma  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.9
Сюжет Емма Еванс, важкий підліток яка виховується в пристойній родині, де дотримуються суворих правил життя. Одного разу на свій день народження вона з друзями вирішила викликати духів за допомогою спіритичної дошки. Тільки пізніше в дівчину вселився не дух: а демон і Емма стала дивно себе вести. Сама того не знаючи вона стала завдавати клопоту оточуючим її людям у той час коли Диявол володіє нею. Не отримавши якихось результатів обстеження в клініці сім'я вирішила покликати на допомогу її дядька священика Крістофера, який практикує екзорцизм і у якого під час останнього невдалого сеансу померла дівчина. Після кількох сеансів вигнання Диявола з Емми він розуміє, що не може впоратися наодинці зі Злом...
Одержимість Емми Еванс

Одержимість Емми Еванс (2010)

Exorcismus

актриса у ролі Emma
Іспанія   1 год 38 хв
Читати опис Емма Еванс, важкий підліток яка виховується в пристойній родині, де дотримуються суворих правил життя. Одного разу на свій день народження вона з друзями вирішила викликати духів за допомогою спіритичної дошки. Тільки пізніше в дівчину вселився не дух: а демон і Емма стала дивно себе вести. Сама того не знаючи вона стала завдавати клопоту оточуючим її людям у той час коли Диявол володіє нею. Не отримавши якихось результатів обстеження в клініці сім'я вирішила покликати на допомогу її дядька священика Крістофера, який практикує екзорцизм і у якого під час останнього невдалого сеансу померла дівчина. Після кількох сеансів вигнання Диявола з Емми він розуміє, що не може впоратися наодинці зі Злом...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (3777)
Моя оцінка:
/10
Крамниця старожитностей
Крамниця старожитностей (2007) актриса у ролі Nell Trent  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.5
Сюжет 1839 рік. Юна Нелл Трент живе в фантастичному оточенні дивовижних речей антікварної лавки діда, невиправного картяра. Правда, він грає, щоб забезпечити майбутнє онуки, але його переслідують невдачі. Вже програні скромні заощадження і гроші, отримані під заставу його крамниці. Дізнавшись про це, кредитор Квілп вирішує помістити старого в божевільню. Неллі і дід, на превеликий жаль Кіта, закоханого в дівчинку, йдуть з дому. Різні люди зустрічаються їм на шляху: хитрі комедіанти-лялькарі, бідний сільський учитель, господиня музею воскових фігур місіс Джарлі. А Квілп не відступає, його шпигуни всюди. Тим часом якийсь незнайомець теж шукає діда Нелл.
Крамниця старожитностей

Крамниця старожитностей (2007)

The Old Curiosity Shop

актриса у ролі Nell Trent
Ірландія, Велика Британія, США   1 год 33 хв
Читати опис 1839 рік. Юна Нелл Трент живе в фантастичному оточенні дивовижних речей антікварної лавки діда, невиправного картяра. Правда, він грає, щоб забезпечити майбутнє онуки, але його переслідують невдачі. Вже програні скромні заощадження і гроші, отримані під заставу його крамниці. Дізнавшись про це, кредитор Квілп вирішує помістити старого в божевільню. Неллі і дід, на превеликий жаль Кіта, закоханого в дівчинку, йдуть з дому. Різні люди зустрічаються їм на шляху: хитрі комедіанти-лялькарі, бідний сільський учитель, господиня музею воскових фігур місіс Джарлі. А Квілп не відступає, його шпигуни всюди. Тим часом якийсь незнайомець теж шукає діда Нелл.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.5 (776)
Моя оцінка:
/10
Нортенґерське абатство
Нортенґерське абатство (2007) актриса у ролі Anne Thorpe  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.2
Сюжет Донька небагатих дворян, Кетрін Морланд, їде зі своєю тіткою на водний курорт в Бат, де знайомиться з Генрі Тілні, сином генерала Тілні, котрий є багатою людиною. Але генерал, азартний гравець, як стає ясно пізніше, давно проциндрив статок померлої при загадкових обставинах дружини. У Баті його невірно інформували, що Кетрін - перспективна наречена, і він запрошує її в свій маєток (Нортенґерское абатство), щоб вигідно одружити сина. Уявіть собі його розчарування, коли він дізнається, що батьки Кетрін бідні. Але Генрі і Кетрін полюбили один одного...
Нортенґерське абатство Трейлер

Нортенґерське абатство (2007)

Northanger Abbey

актриса у ролі Anne Thorpe
Велика Британія, США, Ірландія   1 год 24 хв
Читати опис Донька небагатих дворян, Кетрін Морланд, їде зі своєю тіткою на водний курорт в Бат, де знайомиться з Генрі Тілні, сином генерала Тілні, котрий є багатою людиною. Але генерал, азартний гравець, як стає ясно пізніше, давно проциндрив статок померлої при загадкових обставинах дружини. У Баті його невірно інформували, що Кетрін - перспективна наречена, і він запрошує її в свій маєток (Нортенґерское абатство), щоб вигідно одружити сина. Уявіть собі його розчарування, коли він дізнається, що батьки Кетрін бідні. Але Генрі і Кетрін полюбили один одного...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (14)  IMDb: 7.2 (16081)
Моя оцінка:
/10
Джейн Остін
Джейн Остін (2007) актриса у ролі Jane Lefroy  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.0
Сюжет Фільм присвячений біографії відомої письменниці Джейн Остін і її роману з молодим ірландцем...
Джейн Остін Трейлер

Джейн Остін (2007)

Becoming Jane

12+
актриса у ролі Jane Lefroy
Велика Британія, Ірландія   2 год 0 хв
Читати опис Фільм присвячений біографії відомої письменниці Джейн Остін і її роману з молодим ірландцем...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (53)  IMDb: 7.0 (64749)
Моя оцінка:
/10
Оселя зла 2: Апокаліпсис
Оселя зла 2: Апокаліпсис (2004) актриса у ролі Angie Ashford  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.1
Сюжет У другiй частинi "Обителi" жахливий вiрус виривається за межi пiдземних лабораторiй, де вiдбувалась дiя першої. Кiлькiсть кровожерливих зомбi збiльшується у геометричнiй прогресiї, i могутня корпорацiя "Амбрелла", яка й створила пекельну заразу, блокує усi виходи з мiста i намагається знищити докази своєї причетностi до катастрофи. Пiдступнi магнати випускають у мiсто iдеальну зброю - монстра на iм'я Немезида. Єдина, хто може його зупинити, - Елiс, яка завдяки експериментам вчених з "Амбрелли" набула надлюдської сили та спритностi.
Оселя зла 2: Апокаліпсис Трейлер

Оселя зла 2: Апокаліпсис (2004)

Resident Evil: Apocalypse

18+
актриса у ролі Angie Ashford
Німеччина, Франція, Велика Британія, Канада, США   1 год 34 хв
Читати опис У другiй частинi "Обителi" жахливий вiрус виривається за межi пiдземних лабораторiй, де вiдбувалась дiя першої. Кiлькiсть кровожерливих зомбi збiльшується у геометричнiй прогресiї, i могутня корпорацiя "Амбрелла", яка й створила пекельну заразу, блокує усi виходи з мiста i намагається знищити докази своєї причетностi до катастрофи. Пiдступнi магнати випускають у мiсто iдеальну зброю - монстра на iм'я Немезида. Єдина, хто може його зупинити, - Елiс, яка завдяки експериментам вчених з "Амбрелли" набула надлюдської сили та спритностi.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (204)  IMDb: 6.1 (208705)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Евелін
Евелін (2002) актриса у ролі Evelyn Doyle  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 7.0
Сюжет На реальній основі. Дезмонд Дойл, батько трьох дітей веде юридичну війну з владою Ірландії та католицькою церквою, які позбавили його права спілкуватися з власними дітьми через те, що його покинула дружина, а сам він втратив роботу.
Евелін Трейлер

Евелін (2002)

Evelyn

актриса у ролі Evelyn Doyle
Німеччина, Ірландія, США, Велика Британія, Нідерланди   1 год 34 хв
Читати опис На реальній основі. Дезмонд Дойл, батько трьох дітей веде юридичну війну з владою Ірландії та католицькою церквою, які позбавили його права спілкуватися з власними дітьми через те, що його покинула дружина, а сам він втратив роботу.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.0 (7080)
Моя оцінка:
/10
Masterpiece Classic (1971) актриса у ролі Nell Trent 0.0 imdb 8.6
Сюжет (англ.) An anthology drama series featuring primarily British productions.

Masterpiece Classic (1971)

Masterpiece Classic

Серіал 1 сезон, 1 епізод
актриса у ролі Nell Trent
США   60 хв
Читати опис (англ.) An anthology drama series featuring primarily British productions.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.6 (573)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) зіграла саму себе 5.0 imdb 6.3

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграла саму себе
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.3 (228)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: