No Image

Shige Fukase

Всього фільмів (на сайті): 6

Ролі: режисер ★ 7.52

Фільмографія

Знайдено 6 результатів

Казкова красуня: Забери мене на Місяць
Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.7
Сюжет З хлопця на ім’я Наса Юзакі постійно глузували однолітки через його ім’я, і кожен другий запитував, чи піде він в астронавти. Звісно, йому це все не подобалося, тому він почав працювати над собою, щоб стати людиною, з якої не кепкуватимуть.

Зрештою, в нього це вийшло. Але однієї снігової ночі, перед днем складання вступних іспитів у найкращу академію країни він зустрів дівчину, яка причарувала його своєю красою. Наса втрачає пильність, і його збиває вантажівка…
Казкова красуня: Забери мене на Місяць

Казкова красуня: Забери мене на Місяць (2020—)

TONIKAWA: Over the Moon for You

Серіал 3 сезони, 28 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія   23 хв
Читати опис З хлопця на ім’я Наса Юзакі постійно глузували однолітки через його ім’я, і кожен другий запитував, чи піде він в астронавти. Звісно, йому це все не подобалося, тому він почав працювати над собою, щоб стати людиною, з якої не кепкуватимуть.

Зрештою, в нього це вийшло. Але однієї снігової ночі, перед днем складання вступних іспитів у найкращу академію країни він зустрів дівчину, яка причарувала його своєю красою. Наса втрачає пильність, і його збиває вантажівка…
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.7 (4589)
Моя оцінка:
/10
If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would Die (2020) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A girl called "Eripiyo" is an extreme idol fan. She is wildly enthusiastic about Maina, the shy and lowest-ranking member of the minor underground idol group Cham Jam that performs in ...

If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would Die (2020)

If My Favorite Pop Idol Made It to the Budokan, I Would Die

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис (англ.) A girl called "Eripiyo" is an extreme idol fan. She is wildly enthusiastic about Maina, the shy and lowest-ranking member of the minor underground idol group Cham Jam that performs in ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (121)
Моя оцінка:
/10
Діви дикого сезону
Діви дикого сезону (2019) режисер 7.7 imdb 7.2
Сюжет Дівчата із літературного клубу отримують злегка несподіване питання. І все було б добре, але одна з них на питання "Що ти хочеш зробити перед смертю?" відповіла "Секс". І з цього моменту починається видовищний круговорот незручних, веселих, непередбачуваних ситуацій, що нашим героїням трохи зносить голову.
Діви дикого сезону Трейлер

Діви дикого сезону (2019)

O Maidens in Your Savage Season

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Дівчата із літературного клубу отримують злегка несподіване питання. І все було б добре, але одна з них на питання "Що ти хочеш зробити перед смертю?" відповіла "Секс". І з цього моменту починається видовищний круговорот незручних, веселих, непередбачуваних ситуацій, що нашим героїням трохи зносить голову.
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.2 (931)
Моя оцінка:
/10
Коли я переродився слизом
Коли я переродився слизом (2018—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.1
Сюжет Рімуру Темпест — нове ім’я слизу в фентезійному світі, дане колишньому 37-річному Сатору Мікамі, після того, як його вбив пересічний злодій. Звільнившись від звичайного усталеного ритму минулого життя, він починає свою пригоду в фентезійному світі як слизовий монстр із унікальними навичками.
Коли я переродився слизом

Коли я переродився слизом (2018—)

That Time I Got Reincarnated as a Slime

Серіал 2 сезони, 48 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія   25 хв
Читати опис Рімуру Темпест — нове ім’я слизу в фентезійному світі, дане колишньому 37-річному Сатору Мікамі, після того, як його вбив пересічний злодій. Звільнившись від звичайного усталеного ритму минулого життя, він починає свою пригоду в фентезійному світі як слизовий монстр із унікальними навичками.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (14)  IMDb: 8.1 (14873)
Моя оцінка:
/10
Золоте божество
Золоте божество (2018—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.1
Сюжет Події розгортаються в Хоккайдо, найпівнічніших землях Японії. Головний герой, Суґімото, вижив у російсько-японській війні 1905 р. Під час війни він отримав псевдо «Безсмертний Суґімото», але тепер він знаходиться у пошуках багатства під час золотої лихоманки, сподіваючись врятувати вдову свого полеглого товариша. Полюючи на золото, він знаходить таємні вказівки на місце знаходження сховку одного злочинця. Об’єднавшись з Айною, дівчиною, яка врятувала йому життя, вони подалися на пошуки таємничого сховку.
Золоте божество Трейлер

Золоте божество (2018—)

Golden Kamuy

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Події розгортаються в Хоккайдо, найпівнічніших землях Японії. Головний герой, Суґімото, вижив у російсько-японській війні 1905 р. Під час війни він отримав псевдо «Безсмертний Суґімото», але тепер він знаходиться у пошуках багатства під час золотої лихоманки, сподіваючись врятувати вдову свого полеглого товариша. Полюючи на золото, він знаходить таємні вказівки на місце знаходження сховку одного злочинця. Об’єднавшись з Айною, дівчиною, яка врятувала йому життя, вони подалися на пошуки таємничого сховку.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (4)  IMDb: 8.1 (2468)
Моя оцінка:
/10
Tsugumomo (2017—2020) режисер 3.5 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A normal high school student treasures a gift his mother gave him. One day, he finds out the true power of this gift and is drawn into a whole new world, complete with a harem of beautiful women.
Трейлер

Tsugumomo (2017—2020)

Tsugumomo

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Завершений
режисер
Японія
Читати опис (англ.) A normal high school student treasures a gift his mother gave him. One day, he finds out the true power of this gift and is drawn into a whole new world, complete with a harem of beautiful women.
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 6.7 (502)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: