Сара Брадин

Sara Bradeen

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Еліс, серденько
Еліс, серденько (2022) актриса у ролі Volunteer #4 5.5 imdb 5.5
Сюжет Молода жінка, яка потрапила в пастку жорстоких стосунків, стає учасницею інтервенції, організованої двома її найближчими подругами.
Еліс, серденько Трейлер

Еліс, серденько (2022)

Alice, Darling

актриса у ролі Volunteer #4
Канада, США   1 год 30 хв
Читати опис Молода жінка, яка потрапила в пастку жорстоких стосунків, стає учасницею інтервенції, організованої двома її найближчими подругами.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.5 (10062)
Моя оцінка:
/10
Transplant (2020—) актриса у ролі Detective Greggs 6.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) An ER doctor, who fled his native Syria to come to Canada, must overcome numerous obstacles to resume a career in the high stakes world of emergency medicine.
Трейлер

Transplant (2020—)

Transplant

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Detective Greggs
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) An ER doctor, who fled his native Syria to come to Canada, must overcome numerous obstacles to resume a career in the high stakes world of emergency medicine.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.9 (5531)
Моя оцінка:
/10
Léo (2018) актриса у ролі Miss Johnson 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) At 40, single and with no work experience, Léo wants to take his life in his own hands. Raised alone by his father, Leo graduated from the University of Life. He loves hunting, fishing and can fix almost anything that comes to hand.

Léo (2018)

Léo

Серіал 3 сезони, 0 епізодів В ефірі
актриса у ролі Miss Johnson
Канада   24 хв
Читати опис (англ.) At 40, single and with no work experience, Léo wants to take his life in his own hands. Raised alone by his father, Leo graduated from the University of Life. He loves hunting, fishing and can fix almost anything that comes to hand.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (153)
Моя оцінка:
/10
Wandering Eye (2011) актриса у ролі Brook McCall 6.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Neglected by her workaholic husband, a young wife, Maren Abbott, meets a man through Wandering Eye - a networking website designed to facilitate extramarital liaisons. Charming as he is, ...

Wandering Eye (2011)

Wandering Eye

актриса у ролі Brook McCall
Канада   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) Neglected by her workaholic husband, a young wife, Maren Abbott, meets a man through Wandering Eye - a networking website designed to facilitate extramarital liaisons. Charming as he is, ...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.2 (590)
Моя оцінка:
/10
Заручник смерті
Заручник смерті (2008) актриса у ролі Claire's Mother 6.1 imdb 5.8
Сюжет Натан, впливовий нью-йоркський адвокат, важко переживає розставання зі своєю коханою Клер. Справа приймає дивний зворот, коли в житті Натана з'являється таємничий доктор Кей. За словами Кея, він здатний бачити майбутнє, а особливо сильно він відчуває майбутню смерть.
Заручник смерті Трейлер

Заручник смерті (2008)

Afterwards

актриса у ролі Claire's Mother
Німеччина, Франція, Канада   1 год 47 хв
Читати опис Натан, впливовий нью-йоркський адвокат, важко переживає розставання зі своєю коханою Клер. Справа приймає дивний зворот, коли в житті Натана з'являється таємничий доктор Кей. За словами Кея, він здатний бачити майбутнє, а особливо сильно він відчуває майбутню смерть.
КіноБаза: 6.1 (6)  IMDb: 5.8 (4124)
Моя оцінка:
/10
Кращий друг дівчини
Кращий друг дівчини (2008) актриса у ролі Elaine 0.0 imdb 5.5
Сюжет Жінка, якій уже за 30, страждає фобією «обов'язковості». Героїня фільму ненавидить собак, але погоджується перевести собаку матері Бінкі, у новий будинок.
Кращий друг дівчини

Кращий друг дівчини (2008)

Girl's Best Friend

актриса у ролі Elaine
США, Канада   1 год 30 хв
Читати опис Жінка, якій уже за 30, страждає фобією «обов'язковості». Героїня фільму ненавидить собак, але погоджується перевести собаку матері Бінкі, у новий будинок.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (464)
Моя оцінка:
/10
Perfect Disaster (2006) актриса у ролі Sophie Bergeron 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Tornadoes destroying entire stadiums, solar storms causing a worldwide blackout, typhoons with 200 mph winds, flood that could overflow the Thames Barrier, fire that can burn down entire cities, and ice storms that have strong winds.

Perfect Disaster (2006)

Perfect Disaster

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актриса у ролі Sophie Bergeron
Велика Британія, США   60 хв
Читати опис (англ.) Tornadoes destroying entire stadiums, solar storms causing a worldwide blackout, typhoons with 200 mph winds, flood that could overflow the Thames Barrier, fire that can burn down entire cities, and ice storms that have strong winds.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (111)
Моя оцінка:
/10
Смертельна ізоляція
Смертельна ізоляція (2005) актриса у ролі Lisa Patterson  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.8
Сюжет Після смерті чоловіка Сьюзан веде самітницьке життя на маленькому острівці біля узбережжя штату Мен. Раптово в її будинку з'являється Джефф, серйозно поранений після нещасного випадку на морі. Сьюзан запрошує його пожити у себе до повного одужання. Все більше довіряючи Джеффу, вона знаходить привід, щоб він погостював у неї довше. Сьюзан і не підозрює, що її чоловік вів подвійне життя і привласнив діаманти на суму 20 мільйонів доларів, викрадені разом з двома подільниками, які тепер хочуть отримати свою частку, і Джефф - один з них. Упевнені в тому, що Сьюзан знає, де заховані діаманти, злочинці не зупиняться ні перед чим.
Смертельна ізоляція

Смертельна ізоляція (2005)

Deadly Isolation

актриса у ролі Lisa Patterson
США, Канада   1 год 30 хв
Читати опис Після смерті чоловіка Сьюзан веде самітницьке життя на маленькому острівці біля узбережжя штату Мен. Раптово в її будинку з'являється Джефф, серйозно поранений після нещасного випадку на морі. Сьюзан запрошує його пожити у себе до повного одужання. Все більше довіряючи Джеффу, вона знаходить привід, щоб він погостював у неї довше. Сьюзан і не підозрює, що її чоловік вів подвійне життя і привласнив діаманти на суму 20 мільйонів доларів, викрадені разом з двома подільниками, які тепер хочуть отримати свою частку, і Джефф - один з них. Упевнені в тому, що Сьюзан знає, де заховані діаманти, злочинці не зупиняться ні перед чим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (364)
Моя оцінка:
/10
І так, і ні
І так, і ні (2004) актриса у ролі Hysterical Bride  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.5
Сюжет Весільний консультант Лорен знає, як не зіпсувати свято, як переконати подруг нареченої, що вони не виглядають повними дурепами, заспокоїти родичів, зберегти квіти свіжими, укластися в бюджет, змусити наречену повірити, що вона красуня і приписати всі заслуги своєму босові.

Але таланти Лорен піддаються суворим випробуванням, коли вона отримує завдання організувати на високому рівні весілля багатої і розпещеної психопатки Дарл. Навіжена спадкоємиця «ковбасного короля» може забезпечити кар'єру Лорен. Але що робити, якщо нареченим Дарл виявляється «чоловік мрії» Лорен?
І так, і ні Трейлер

І так, і ні (2004)

I Do (But I Don't)

актриса у ролі Hysterical Bride
Канада   1 год 37 хв
Читати опис Весільний консультант Лорен знає, як не зіпсувати свято, як переконати подруг нареченої, що вони не виглядають повними дурепами, заспокоїти родичів, зберегти квіти свіжими, укластися в бюджет, змусити наречену повірити, що вона красуня і приписати всі заслуги своєму босові.

Але таланти Лорен піддаються суворим випробуванням, коли вона отримує завдання організувати на високому рівні весілля багатої і розпещеної психопатки Дарл. Навіжена спадкоємиця «ковбасного короля» може забезпечити кар'єру Лорен. Але що робити, якщо нареченим Дарл виявляється «чоловік мрії» Лорен?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.5 (2508)
Моя оцінка:
/10
Naked Josh (2004—2006) актриса у ролі Catherine 0.0 imdb 4.5

Naked Josh (2004—2006)

Naked Josh

Серіал 3 сезони, 26 епізодів Завершений
актриса у ролі Catherine
США, Канада   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (195)
Моя оцінка:
/10
Summer (2002) актриса у ролі Maya 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Three childhood friends graduate from university and try, against steadily increasing odds, to enjoy one last summer of immaturity.

Summer (2002)

Summer

актриса у ролі Maya
Канада   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Three childhood friends graduate from university and try, against steadily increasing odds, to enjoy one last summer of immaturity.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (188)
Моя оцінка:
/10
Мисливець
Мисливець (2001) актриса у ролі Bride  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.7
Сюжет Мисливець за злочинцями, колишній поліцейський Коннор Спірс, виявляється втягнутим у криваву війну двох мафіозних родин... Все почалося з того, що до Спірса звернувся за допомогою його старий друг Рік, у якого бандити викрали рідну сестру.

Справа в тому, що сестра Ріка була одружена з сином ватажка китайського клану Чангом. Після того, як російські гангстери оголосили китайцям війну, вони безжалісно розправилися з молодшим Чангом і викрали його дружину.

Тепер Коннор і Рік відправляються в Нью-Йорк, щоб, продемонструвавши майстер-клас східних єдиноборств і відбити у бандитів нещасну дівчину!
Мисливець

Мисливець (2001)

The Tracker

актриса у ролі Bride
США, Канада   1 год 30 хв
Читати опис Мисливець за злочинцями, колишній поліцейський Коннор Спірс, виявляється втягнутим у криваву війну двох мафіозних родин... Все почалося з того, що до Спірса звернувся за допомогою його старий друг Рік, у якого бандити викрали рідну сестру.

Справа в тому, що сестра Ріка була одружена з сином ватажка китайського клану Чангом. Після того, як російські гангстери оголосили китайцям війну, вони безжалісно розправилися з молодшим Чангом і викрали його дружину.

Тепер Коннор і Рік відправляються в Нью-Йорк, щоб, продемонструвавши майстер-клас східних єдиноборств і відбити у бандитів нещасну дівчину!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.7 (299)
Моя оцінка:
/10
Деґрассі: Наступне покоління
Деґрассі: Наступне покоління (2001—2015) актриса у ролі French Woman 5.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) The lives of the kids at Degrassi Community School dealing with the serious and sometimes taboo issues that plague teenagers.
Деґрассі: Наступне покоління Трейлер

Деґрассі: Наступне покоління (2001—2015)

Degrassi: The Next Generation

Серіал 14 сезонів, 376 епізодів Завершений
актриса у ролі French Woman
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) The lives of the kids at Degrassi Community School dealing with the serious and sometimes taboo issues that plague teenagers.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.6 (14627)
Моя оцінка:
/10
Stiletto Dance (2001) актриса у ролі Caroline 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Two undercover police officers must try to prevent a multi-million dollar nuclear arms deal among several mob factions.
Трейлер

Stiletto Dance (2001)

Stiletto Dance

актриса у ролі Caroline
Канада, США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Two undercover police officers must try to prevent a multi-million dollar nuclear arms deal among several mob factions.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (447)
Моя оцінка:
/10
Chroniques de San Francisco (2001—2011) актриса у ролі Jennifer Rabinowitz 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) This third installment to "Tales of the City" finds Mary Ann Singleton struggling to advance in her new career as a TV personality, while Michael Tolliver is playing the field after his ...

Chroniques de San Francisco (2001—2011)

Chroniques de San Francisco

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актриса у ролі Jennifer Rabinowitz
Канада, США   3 год 0 хв
Читати опис (англ.) This third installment to "Tales of the City" finds Mary Ann Singleton struggling to advance in her new career as a TV personality, while Michael Tolliver is playing the field after his ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1643)
Моя оцінка:
/10
Jackie Bouvier Kennedy Onassis (2000) актриса у ролі Jean Kennedy 0.0 imdb 5.9

Jackie Bouvier Kennedy Onassis (2000)

Jackie Bouvier Kennedy Onassis

актриса у ролі Jean Kennedy
США   1 год 35 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (213)
Моя оцінка:
/10
Чи боїшся ти темряви?
Чи боїшся ти темряви? (1990—2000) актриса у ролі Young Hermione  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.2
Сюжет «Чи боїшся ти темряви» - американсько-канадський телесеріал у жанрі жахи. За задумом, раз на тиждень в таємному місці в лісі біля багаття зустрічається група підлітків, які називають себе «Товариством опівнічників» (англ. The Midnight Society ). Вони всі ходять до різних шкіл і не є близькими друзями один для одного. Один із них розповідає іншим якусь страшну історію. Іноді в коло приводять новачків. Кожен, перш ніж почати розповідь, говорить «З дозволу «Товариства опівнічників» я назву цю історію...», потім бере невеликий мішечок і виймає з нього жменьку цукру, яку жбурляє в багаття. Багаття від цього, ясна річ, яскраво спалахує, а на його тлі з'являється назва історії (сам оповідач в цей момент зачитує її вголос).
Чи боїшся ти темряви? Трейлер

Чи боїшся ти темряви? (1990—2000)

Are You Afraid of the Dark?

Серіал 7 сезонів, 91 епізод Завершений
актриса у ролі Young Hermione
Канада   30 хв
Читати опис «Чи боїшся ти темряви» - американсько-канадський телесеріал у жанрі жахи. За задумом, раз на тиждень в таємному місці в лісі біля багаття зустрічається група підлітків, які називають себе «Товариством опівнічників» (англ. The Midnight Society ). Вони всі ходять до різних шкіл і не є близькими друзями один для одного. Один із них розповідає іншим якусь страшну історію. Іноді в коло приводять новачків. Кожен, перш ніж почати розповідь, говорить «З дозволу «Товариства опівнічників» я назву цю історію...», потім бере невеликий мішечок і виймає з нього жменьку цукру, яку жбурляє в багаття. Багаття від цього, ясна річ, яскраво спалахує, а на його тлі з'являється назва історії (сам оповідач в цей момент зачитує її вголос).
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (33)  IMDb: 8.2 (16158)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: