No Image

Sanpei Hijiri

Всього фільмів (на сайті): 3

Ролі: режисер

Фільмографія

Знайдено 3 результати

Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю
Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю (2024) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.3
Сюжет Лоуренс — мандрівний торговець, який продає різні товари з брички, запряженої кіньми. Одного разу він приїжджає в село і зустрічає красиву дівчину з вухами і хвостом! Її звуть Холо Мудра Вовчиця, і вона приносить рясні врожаї. Вона хоче повернутися на батьківщину, і Лоуренс пропонує її взяти з собою. Тепер незодавно самотній торговець і нещодавно самотня мудра вовчиця починають свою подорож на північ.
Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю Трейлер

Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю (2024)

Spice and Wolf: MERCHANT MEETS THE WISE WOLF

Серіал 1 сезон, 25 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія
Читати опис Лоуренс — мандрівний торговець, який продає різні товари з брички, запряженої кіньми. Одного разу він приїжджає в село і зустрічає красиву дівчину з вухами і хвостом! Її звуть Холо Мудра Вовчиця, і вона приносить рясні врожаї. Вона хоче повернутися на батьківщину, і Лоуренс пропонує її взяти з собою. Тепер незодавно самотній торговець і нещодавно самотня мудра вовчиця починають свою подорож на північ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (318)
Моя оцінка:
/10
Юрі — моя робота
Юрі — моя робота (2023) режисер 0.0 imdb 6.0
Сюжет Хіме має імідж милої, доброзичливої принцеси, але в душі дбає лише про себе. Проти власної волі Хіме маніпулюють, змушуючи працювати офіціанткою в місці, яке є частково кафе, частково театром, де всі офіціантки прикидаються ученицями вигаданої школи-інтернату. Хіме закохується в іншу офіціантку в кафе, але є одна проблема: за лаштунками її коханий ненавидить її до глибини душі.
Юрі — моя робота Трейлер

Юрі — моя робота (2023)

Yuri Is My Job!

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Хіме має імідж милої, доброзичливої принцеси, але в душі дбає лише про себе. Проти власної волі Хіме маніпулюють, змушуючи працювати офіціанткою в місці, яке є частково кафе, частково театром, де всі офіціантки прикидаються ученицями вигаданої школи-інтернату. Хіме закохується в іншу офіціантку в кафе, але є одна проблема: за лаштунками її коханий ненавидить її до глибини душі.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (144)
Моя оцінка:
/10
Безтурботні дні старшокласниць
Безтурботні дні старшокласниць (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.4
Сюжет Збираючись на церемонію вступу до жіночої середньої школи Сайнотама, Акане Кікучі розмірковує про свою першу шкільну мрію - стати художницею манґи. Коли вона нарешті приходить до школи, вона з подивом дізнається, що знову в тому ж класі, що й двоє її найкращих друзів: незворушна й беземоційна Шиорі Саґіномія та гіперактивний й кумедна Нодзому Танака...
Безтурботні дні старшокласниць Трейлер

Безтурботні дні старшокласниць (2019)

Wasteful Days of High School Girls

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Збираючись на церемонію вступу до жіночої середньої школи Сайнотама, Акане Кікучі розмірковує про свою першу шкільну мрію - стати художницею манґи. Коли вона нарешті приходить до школи, вона з подивом дізнається, що знову в тому ж класі, що й двоє її найкращих друзів: незворушна й беземоційна Шиорі Саґіномія та гіперактивний й кумедна Нодзому Танака...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (345)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: