Пейтон Рід

Peyton Reed

Дата народження: 3 липня 1964 (60 років)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Raleigh, Північна Кароліна, США

Зріст: 187 см

Всього фільмів (на сайті): 37

Ролі: режисер ★ 7.36 (19), актор (17), продюсер (5), сценарист ★ 7.43 (2)

Фільмографія

Знайдено 37 результатів

Людина-мураха та Оса: Квантоманія
Людина-мураха та Оса: Квантоманія (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.1
Сюжет Фільм офіційно розпочинає п’яту фазу кінематографічного всесвіту Marvel. Партнери-супергерої Скотт Ленґ (Пол Радд) і Гоуп Ван Дайн (Еванджелін Ліллі) повертаються на екрани, щоб продовжити свої пригоди як Людина-Мураха та Оса. Разом із батьками Гоуп, Генком Пімом (Майкл Дуґлас) і Джанет Ван Дайн (Мішель Пфайффер), вони досліджують Квантовий вимір та знайомляться з новими дивними створіннями. Ця пригода дозволяє героям вийти за межі можливого.
Людина-мураха та Оса: Квантоманія Трейлер

Людина-мураха та Оса: Квантоманія (2023)

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

12+
режисер
США, Австралія, Канада   2 год 4 хв
Читати опис Фільм офіційно розпочинає п’яту фазу кінематографічного всесвіту Marvel. Партнери-супергерої Скотт Ленґ (Пол Радд) і Гоуп Ван Дайн (Еванджелін Ліллі) повертаються на екрани, щоб продовжити свої пригоди як Людина-Мураха та Оса. Разом із батьками Гоуп, Генком Пімом (Майкл Дуґлас) і Джанет Ван Дайн (Мішель Пфайффер), вони досліджують Квантовий вимір та знайомляться з новими дивними створіннями. Ця пригода дозволяє героям вийти за межі можливого.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (220)  IMDb: 6.1 (233408)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $5.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Marvel Studios: Загальний збір
Marvel Studios: Загальний збір (2021) актор у ролі Self - Director  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Marvel Studios: Загальний збір Трейлер

Marvel Studios: Загальний збір (2021)

Marvel Studios: Assembled

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Скасований
актор у ролі Self - Director
США   58 хв
Читати опис Американський документальний телесеріал-антологія, створений для сервісу потокового мовлення Disney+ . Кожен випуск присвячений створенню фільмів і телесеріалів Кіновсесвіту Marvel і включає закадрові інтерв’ю акторів, режисерів і продюсерів, розкриваючи процес створення проєктів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (10)  IMDb: 7.9 (3068)
Моя оцінка:
/10
Галерея Disney – Зоряні Війни: Мандалорець
Галерея Disney – Зоряні Війни: Мандалорець (2020—) актор у ролі Self - Director  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.3
Сюжет В серіалі творці «Мандалорця» розкажуть, як знімався найпопулярніший серіал Disney+, про спадщину Джорджа Лукаса, створення персонажів, особливості музичного супроводу та спецефектів.
Галерея Disney – Зоряні Війни: Мандалорець Трейлер

Галерея Disney – Зоряні Війни: Мандалорець (2020—)

Disney Gallery: The Mandalorian

Серіал 3 сезони, 11 епізод Документальний Поновлений серіал
актор у ролі Self - Director
США   33 хв
Читати опис В серіалі творці «Мандалорця» розкажуть, як знімався найпопулярніший серіал Disney+, про спадщину Джорджа Лукаса, створення персонажів, особливості музичного супроводу та спецефектів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (3)  IMDb: 8.3 (3352)
Моя оцінка:
/10
Мандалорець
Мандалорець (2019—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.6
Сюжет Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Мандалорець Трейлер

Мандалорець (2019—)

The Mandalorian

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
Топ #71 серіал
режисер
США   40 хв
Читати опис Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (315)  IMDb: 8.6 (596736)
Моя оцінка:
/10
The Unicorn (2019—2021) продюсер 4.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A widower is eager to move on from the most difficult year of his life, only to realize he's utterly unprepared to raise his two daughters on his own and equally unprepared for the dating world where he's suddenly a hot commodity.
Трейлер

The Unicorn (2019—2021)

The Unicorn

Серіал 2 сезони, 31 епізод Скасований
продюсер
США   22 хв
Читати опис (англ.) A widower is eager to move on from the most difficult year of his life, only to realize he's utterly unprepared to raise his two daughters on his own and equally unprepared for the dating world where he's suddenly a hot commodity.
КіноБаза: 4.0 (4)  IMDb: 7.2 (4718)
Моя оцінка:
/10
Людина-мураха і Оса
Людина-мураха і Оса (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.0
Сюжет За допомогою свого унікального костюму Людина-Мураха може зменшуватися і збільшуватися до будь-яких розмірів, що дозволяє йому виходити переможцем з найнебезпечніших ситуацій. Та коли могутній ворог кидає виклик, супергерой отримує нового союзника – безстрашну Осу.
Людина-мураха і Оса Трейлер

Людина-мураха і Оса (2018)

Ant-Man and the Wasp

12+
режисер
США, Канада   1 год 58 хв
Читати опис За допомогою свого унікального костюму Людина-Мураха може зменшуватися і збільшуватися до будь-яких розмірів, що дозволяє йому виходити переможцем з найнебезпечніших ситуацій. Та коли могутній ворог кидає виклик, супергерой отримує нового союзника – безстрашну Осу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (380)  IMDb: 7.0 (454514)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 89 грн
Людина-мураха
Людина-мураха (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.2
Сюжет Біохімік доктор Генк Пім використовує своє останнє відкриття, групу субатомних часток, щоб створити формулу, яка змінює розмір. Хоча його перший досвід на собі не спрацьовує, він отримує можливість спілкуватися з комахами і керувати ними.
Людина-мураха Трейлер

Людина-мураха (2015)

Ant-Man

12+
режисер
США   1 год 57 хв
Читати опис Біохімік доктор Генк Пім використовує своє останнє відкриття, групу субатомних часток, щоб створити формулу, яка змінює розмір. Хоча його перший досвід на собі не спрацьовує, він отримує можливість спілкуватися з комахами і керувати ними.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (487)  IMDb: 7.2 (727926)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $6.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 89 грн
The Goodwin Games (2013) режисер, продюсер 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Three estranged siblings are brought together once again at their father's funeral. His last will states that they must bond as a family via games thought up by their late father or they won't inherit the $23 million he has left them.
Трейлер

The Goodwin Games (2013)

The Goodwin Games

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Скасований
режисер, продюсер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Three estranged siblings are brought together once again at their father's funeral. His last will states that they must bond as a family via games thought up by their late father or they won't inherit the $23 million he has left them.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.6 (2756)
Моя оцінка:
/10
Новенька
Новенька (2011—2018) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Хлопець Джесіки зрадив її з іншою у день їх річниці. Тепер їй терміново потрібно знайти нове житло, на що грошей у неї зовсім небагато.Удача посміхається вчительці молодших класів, яка залишилася без даху над головою і по оголошенню в газеті Джессіка знаходить вільну кімнату. Але є одна заковика - сусіди. Тепер дівчині доведеться жити з трьома самотніми парубками - барменом Ніком, який пережив недавно розрив з дівчиною; Шмідтом, який уявляє себе невідпорним Казановою і тренером з фітнесу, якого всі називають просто «Тренер».
Новенька Трейлер

Новенька (2011—2018)

New Girl

16+
Серіал 7 сезонів, 146 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис Хлопець Джесіки зрадив її з іншою у день їх річниці. Тепер їй терміново потрібно знайти нове житло, на що грошей у неї зовсім небагато.Удача посміхається вчительці молодших класів, яка залишилася без даху над головою і по оголошенню в газеті Джессіка знаходить вільну кімнату. Але є одна заковика - сусіди. Тепер дівчині доведеться жити з трьома самотніми парубками - барменом Ніком, який пережив недавно розрив з дівчиною; Шмідтом, який уявляє себе невідпорним Казановою і тренером з фітнесу, якого всі називають просто «Тренер».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (59)  IMDb: 7.8 (247805)
Моя оцінка:
/10
Звіт з червоної доріжки
Звіт з червоної доріжки (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
Звіт з червоної доріжки

Звіт з червоної доріжки (2009)

Red Carpet Report

Серіал 13 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (109)
Моя оцінка:
/10
Завжди кажи «ТАК»
Завжди кажи «ТАК» (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 6.8
Сюжет Сором’язливий Карл Аллен (Керрі) намагається змінити своє життя простим способом:
починає відповідати “так” на всі питання, бо раніше найчастіше казав “ні”.
В результаті він дійсно починає змінюватись на краще, однак з’являються і нові небезпеки...
Завжди кажи «ТАК» Трейлер

Завжди кажи «ТАК» (2008)

Yes Man

12+
режисер
США, Велика Британія   1 год 44 хв
Читати опис Сором’язливий Карл Аллен (Керрі) намагається змінити своє життя простим способом:
починає відповідати “так” на всі питання, бо раніше найчастіше казав “ні”.
В результаті він дійсно починає змінюватись на краще, однак з’являються і нові небезпеки...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (369)  IMDb: 6.8 (385493)
Моя оцінка:
/10
Cashmere Mafia (2008) продюсер 6.5 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A group of successful female executives who have been friends since college turn to each other for guidance as they juggle their careers with family in New York City.

Cashmere Mafia (2008)

Cashmere Mafia

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A group of successful female executives who have been friends since college turn to each other for guidance as they juggle their careers with family in New York City.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.4 (2876)
Моя оцінка:
/10
Up Close with Carrie Keagan (2007—2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.

Up Close with Carrie Keagan (2007—2009)

Up Close with Carrie Keagan

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Завершений
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Up Close with Carrie Keagan is a comedy talk-show featuring ground-breaking, funny and uncensored interviews with Hollywood's A-list.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (225)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (86)
Моя оцінка:
/10
Розлучення по-американськи
Розлучення по-американськи (2006) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.8
Сюжет Сварка між Гері (Вон) та Брук (Аністон) починається з того, що чоловік замість дванадцяти лимонів приносить додому лише три. Гері чує від стомленої дружини все, що вона про нього думає. Несподівано Брук каже, що між ними все кінчено. Насправді вона не хоче розлучення, просто бажає, щоб чоловік змінився у кращий бік. Але Гері показує себе зовсім не з того боку, і процес розпаду шлюбу починається.
Розлучення по-американськи Трейлер

Розлучення по-американськи (2006)

The Break-Up

16+
режисер
США   1 год 46 хв
Читати опис Сварка між Гері (Вон) та Брук (Аністон) починається з того, що чоловік замість дванадцяти лимонів приносить додому лише три. Гері чує від стомленої дружини все, що вона про нього думає. Несподівано Брук каже, що між ними все кінчено. Насправді вона не хоче розлучення, просто бажає, щоб чоловік змінився у кращий бік. Але Гері показує себе зовсім не з того боку, і процес розпаду шлюбу починається.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (74)  IMDb: 5.8 (139622)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 220 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.9 (463)
Моя оцінка:
/10
До біса кохання!
До біса кохання! (2003) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Дія фільму відбувається на початку 1960-х, коли палітра кіна була перенасичена яскравими кольорами. Комбіновані зйомки, архівні кадри, сцени з бутафорськими конструкціями вулиць Нью-Йорка, розкішні апартаменти та елеґантні нічні клуби – все це тло, на якому розгортаються стосунки героїв фільму, головні з яких – молода авторка книжкового бестселеру (Зелльвеґер), що вона поставила на коханні хрест заради кар’єри та сексу “а-ля карт”, і досвідчений журналіст – плейбой, мачо та улюбленець усього міста (Макґреґор)...
До біса кохання! Трейлер

До біса кохання! (2003)

Down with Love

16+
режисер
США, Німеччина   1 год 41 хв
Читати опис Дія фільму відбувається на початку 1960-х, коли палітра кіна була перенасичена яскравими кольорами. Комбіновані зйомки, архівні кадри, сцени з бутафорськими конструкціями вулиць Нью-Йорка, розкішні апартаменти та елеґантні нічні клуби – все це тло, на якому розгортаються стосунки героїв фільму, головні з яких – молода авторка книжкового бестселеру (Зелльвеґер), що вона поставила на коханні хрест заради кар’єри та сексу “а-ля карт”, і досвідчений журналіст – плейбой, мачо та улюбленець усього міста (Макґреґор)...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (27)  IMDb: 6.3 (44616)
Моя оцінка:
/10
Grosse Pointe (2000—2001) режисер 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) Satire centers on the off-camera antics of five actors who star in a fictional high school drama called "Grosse Pointe".

Grosse Pointe (2000—2001)

Grosse Pointe

Серіал 1 сезон, 17 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Satire centers on the off-camera antics of five actors who star in a fictional high school drama called "Grosse Pointe".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (799)
Моя оцінка:
/10
Досягни успіху
Досягни успіху (2000) режисер, актор у ролі Mime  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.1
Сюжет В Америці жоден футбольний матч не обходиться без команди підтримки, набраної із самих сексапільних і рухливих дівиць. А стати капітаном - мрія будь-якого дівчиська в школі або університеті. І от вибір падає на Торренс. Її хлопець Эрон незабаром їде в коледж, і вона сподівається потрапити в той же коледж, щоб її таланти стали в нагоді й там. Ця молодіжна комедія розповідає про те, як іде боротьба команд підтримки з різних університетів за перемогу в національному чемпіонаті, і в цій боротьбі всі засоби гарні.
Досягни успіху Трейлер

Досягни успіху (2000)

Bring It On

12+
режисер, актор у ролі Mime
США   1 год 39 хв
Читати опис В Америці жоден футбольний матч не обходиться без команди підтримки, набраної із самих сексапільних і рухливих дівиць. А стати капітаном - мрія будь-якого дівчиська в школі або університеті. І от вибір падає на Торренс. Її хлопець Эрон незабаром їде в коледж, і вона сподівається потрапити в той же коледж, щоб її таланти стали в нагоді й там. Ця молодіжна комедія розповідає про те, як іде боротьба команд підтримки з різних університетів за перемогу в національному чемпіонаті, і в цій боротьбі всі засоби гарні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (50)  IMDb: 6.1 (106966)
Моя оцінка:
/10
Upright Citizens Brigade (1998—2000) режисер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Agents Adair, Antoine, Colby and Trotter both monitor and create chaos across the universe. The sketches you see throughout most of the show are different subjects being monitored. At the ...

Upright Citizens Brigade (1998—2000)

Upright Citizens Brigade

Серіал 3 сезони, 31 епізод Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Agents Adair, Antoine, Colby and Trotter both monitor and create chaos across the universe. The sketches you see throughout most of the show are different subjects being monitored. At the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (2539)
Моя оцінка:
/10
Любий «Жук»
Любий «Жук» (1997) режисер 6.3 imdb 5.3
Сюжет Неймовірна історія про автогонщика Джимі Дугласса, який багато разів терпів невдачі у змаганнях автомобільного спорту. Але коли в його житті з'являється зовсім, здавалося б, непоказний автомобіль, не призначений для автоперегонів, його життя круто змінюється. Незвичайна малолітражка виявляється не тільки квитком Джима на трибуну пошани, але і його найкращим другом.
Любий «Жук» Трейлер

Любий «Жук» (1997)

The Love Bug

режисер
США   1 год 28 хв
Читати опис Неймовірна історія про автогонщика Джимі Дугласса, який багато разів терпів невдачі у змаганнях автомобільного спорту. Але коли в його житті з'являється зовсім, здавалося б, непоказний автомобіль, не призначений для автоперегонів, його життя круто змінюється. Незвичайна малолітражка виявляється не тільки квитком Джима на трибуну пошани, але і його найкращим другом.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 5.3 (1508)
Моя оцінка:
/10
Чарівний світ Діснею
Чарівний світ Діснею (1997—2008) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Experience the magic and adventure from Walt Disney world of color.
Чарівний світ Діснею

Чарівний світ Діснею (1997—2008)

The Wonderful World of Disney

Серіал 9 сезонів, 138 епізодів Завершений
режисер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Experience the magic and adventure from Walt Disney world of color.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (1096)
Моя оцінка:
/10
The Weird Al Show (1997) режисер, актор у ролі Voice of Alien 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) The basic plot of this show was that Weird Al was coming to you from a split-level cave twenty miles below the surface of the earth, along with his pet, Harvey The Wonder Hamster. Each show...

The Weird Al Show (1997)

The Weird Al Show

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер, актор у ролі Voice of Alien
США   30 хв
Читати опис (англ.) The basic plot of this show was that Weird Al was coming to you from a split-level cave twenty miles below the surface of the earth, along with his pet, Harvey The Wonder Hamster. Each show...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (717)
Моя оцінка:
/10
Mr. Show with Bob and David (1995—1998) режисер 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) This is a sketch-comedy show. The twist here is that all of the sketches (Even the monologue) are connected in some strange way.
Трейлер

Mr. Show with Bob and David (1995—1998)

Mr. Show with Bob and David

Серіал 4 сезони, 30 епізодів Завершений
режисер
США   27 хв
Читати опис (англ.) This is a sketch-comedy show. The twist here is that all of the sketches (Even the monologue) are connected in some strange way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (10626)
Моя оцінка:
/10
Pride & Joy (1995) актор у ролі Frenchman 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Neighbors Greg and Nathan are stay-at-home dads of infants, but neither is good at child care; unemployed Nathan has an older son and Greg works from home. Their wives Amy and Carol are co-workers at an advertising agency.

Pride & Joy (1995)

Pride & Joy

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актор у ролі Frenchman
США   30 хв
Читати опис (англ.) Neighbors Greg and Nathan are stay-at-home dads of infants, but neither is good at child care; unemployed Nathan has an older son and Greg works from home. Their wives Amy and Carol are co-workers at an advertising agency.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (42)
Моя оцінка:
/10
The Computer Wore Tennis Shoes (1995) режисер, актор у ролі Policeman 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) By accident, the content of a computer encyclopedia is transferred into the brain of Dexter Riley, a less than average college boy. Because of his newly acquired knowledge he competes in a ...

The Computer Wore Tennis Shoes (1995)

The Computer Wore Tennis Shoes

режисер, актор у ролі Policeman
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) By accident, the content of a computer encyclopedia is transferred into the brain of Dexter Riley, a less than average college boy. Because of his newly acquired knowledge he competes in a ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (1010)
Моя оцінка:
/10
Кудлатий пес
Кудлатий пес (1994) актор у ролі Movie Usher 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Preteen Moochie Daniels just wants a dog, but his dad, Daniel, is allergic to canines, like Bundles, the shabby sheep dog of neighbor Charlie Mulvihill who secretly trained his pet to help him steal jewels. Mooch's big brother Wilbert 'Wilby' is smart, shy and a promising inventor, but hopelessly clumsy when it comes to girls, and is jealous of his slick mate Trey who has no problems. Desperate Wilby resorts to a spell from the ring of Lucrezia Borgia (he accidentally got from dad's museum of curiosities), which magically turns him into Bundles and back at uncontrollable times. This is how he also knows that the diamond on loan in his father's museum is Charlie's next target, but who would believe his story?
Кудлатий пес

Кудлатий пес (1994)

The Shaggy Dog

актор у ролі Movie Usher
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) Preteen Moochie Daniels just wants a dog, but his dad, Daniel, is allergic to canines, like Bundles, the shabby sheep dog of neighbor Charlie Mulvihill who secretly trained his pet to help him steal jewels. Mooch's big brother Wilbert 'Wilby' is smart, shy and a promising inventor, but hopelessly clumsy when it comes to girls, and is jealous of his slick mate Trey who has no problems. Desperate Wilby resorts to a spell from the ring of Lucrezia Borgia (he accidentally got from dad's museum of curiosities), which magically turns him into Bundles and back at uncontrollable times. This is how he also knows that the diamond on loan in his father's museum is Charlie's next target, but who would believe his story?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (404)
Моя оцінка:
/10
Through the Eyes of Forrest Gump (1994) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A look behind the scenes of Robert Zemeckis' 1994 Oscar-winning film, 'Forrest Gump'.

Through the Eyes of Forrest Gump (1994)

Through the Eyes of Forrest Gump

режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) A look behind the scenes of Robert Zemeckis' 1994 Oscar-winning film, 'Forrest Gump'.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (320)
Моя оцінка:
/10
Бівіс і Батгед
Бівіс і Батгед (1993—2011) актор у ролі Additional Voices  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Animated MTV series about two teenage heavy-metal music fans who occasionally do idiotic things because they're bored. For them, everything is "cool" or "sucks."
Бівіс і Батгед Трейлер

Бівіс і Батгед (1993—2011)

Beavis and Butt-Head

0+
Серіал 8 сезонів, 220 епізодів Завершений
актор у ролі Additional Voices
США   15 хв
Читати опис (англ.) Animated MTV series about two teenage heavy-metal music fans who occasionally do idiotic things because they're bored. For them, everything is "cool" or "sucks."
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (11)  IMDb: 7.5 (34494)
Моя оцінка:
/10
HBO First Look (1992—) продюсер, зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.

HBO First Look (1992—)

HBO First Look

Серіал 9 сезонів, 80 епізодів Поновлений серіал
продюсер, зіграв самого себе
США   13 хв
Читати опис (англ.) Behind-the-scenes look at upcoming feature films, featuring interview commentary with their casts and crews.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (487)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: