Пітер МакНікол

Peter MacNicol

Дата народження: 10 квітня 1954 (70 років)

Знак зодіаку: Овен

Місце народження: Даллас, Техас, США

Зріст: 173 см

Всього фільмів (на сайті): 78

Ролі: актор (77), режисер ★ 7 (3), сценарист ★ 7.14 (2)

Фільмографія

Знайдено 78 результатів

Our Almost Completely True Story (2022) актор у ролі Psycho Date 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) When a tall, aging, "shiksa" icon meets a short Jewish leprechaun in a bird store - what are the chances?

Our Almost Completely True Story (2022)

Our Almost Completely True Story

актор у ролі Psycho Date
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) When a tall, aging, "shiksa" icon meets a short Jewish leprechaun in a bird store - what are the chances?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (163)
Моя оцінка:
/10
Всім встати
Всім встати (2019) актор у ролі Judge Albert Campbell 6.7 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A look at the personal and professional lives of the judges, lawyers, clerks, bailiffs and cops who work at an L.A. County courthouse.
Всім встати Трейлер

Всім встати (2019)

All Rise

Серіал 3 сезони, 58 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Judge Albert Campbell
США   44 хв
Читати опис (англ.) A look at the personal and professional lives of the judges, lawyers, clerks, bailiffs and cops who work at an L.A. County courthouse.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 7.1 (6280)
Моя оцінка:
/10
Harvey Birdman: Attorney General (2018) актор у ролі X the Eliminator 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Newly appointed Attorney General, Harvey Birdman, attempts to use his position to get President Phil Ken Sebben removed from office.

Harvey Birdman: Attorney General (2018)

Harvey Birdman: Attorney General

актор у ролі X the Eliminator
США   23 хв
Читати опис (англ.) Newly appointed Attorney General, Harvey Birdman, attempts to use his position to get President Phil Ken Sebben removed from office.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (353)
Моя оцінка:
/10
Рапунцель: Нова історія
Рапунцель: Нова історія (2017—2020) актор у ролі Nigel the Advisor  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.7
Сюжет Це продовження пригод Рапунцель і її друзів. Пройшло півроку відколи дівчина повернулася додому. Зовсім скоро повинна відбутися її коронація. Поки усі в палаці готуються до пишної урочистості, Рапунцель треба засвоїти безліч життєвих уроків і розібратися з новими для неї обов'язками Принцеси. Допомагати Рапунцель в цій нелегкій справі будуть вірні друзі: фрейліна Касандра, коханий Юджин, кінь Максимус і хамелеон Паскаль...
Рапунцель: Нова історія Трейлер

Рапунцель: Нова історія (2017—2020)

Tangled: The Series

Серіал 3 сезони, 64 епізоди Завершений
актор у ролі Nigel the Advisor
США
Читати опис Це продовження пригод Рапунцель і її друзів. Пройшло півроку відколи дівчина повернулася додому. Зовсім скоро повинна відбутися її коронація. Поки усі в палаці готуються до пишної урочистості, Рапунцель треба засвоїти безліч життєвих уроків і розібратися з новими для неї обов'язками Принцеси. Допомагати Рапунцель в цій нелегкій справі будуть вірні друзі: фрейліна Касандра, коханий Юджин, кінь Максимус і хамелеон Паскаль...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (6)  IMDb: 7.7 (3552)
Моя оцінка:
/10
Низка злощасних подій
Низка злощасних подій (2017—2019) актор у ролі Ishmael  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.7
Сюжет Таємнича пожежа позбавляє трьох дітей сім'ї Бодлер, Вайолет, Клауса і Сонечко, люблячих батьків і дому. У опікуни нещасним сиротам призначають підступного графа Олафа, що мріє прибрати до рук спадок дітей. Однак, дізнавшись, що опікунство не дає йому права на отримання величезних статків сім'ї Бодлер, хитромудрий лиходій починає всіляко знущатися над дітьми.
Низка злощасних подій Трейлер

Низка злощасних подій (2017—2019)

A Series of Unfortunate Events

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
актор у ролі Ishmael
США   50 хв
Читати опис Таємнича пожежа позбавляє трьох дітей сім'ї Бодлер, Вайолет, Клауса і Сонечко, люблячих батьків і дому. У опікуни нещасним сиротам призначають підступного графа Олафа, що мріє прибрати до рук спадок дітей. Однак, дізнавшись, що опікунство не дає йому права на отримання величезних статків сім'ї Бодлер, хитромудрий лиходій починає всіляко знущатися над дітьми.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (29)  IMDb: 7.7 (67360)
Моя оцінка:
/10
CSI: Кіберпростір
CSI: Кіберпростір (2015—2016) актор у ролі Simon Sifter  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 5.5
Сюжет Високі технології змінюють всі сфери нашого життя. І було б нерозумно вважати, що досягненнями прогресу не буде користуватися світ криміналу.
Одним натисканням клавіші клавіатури або парою кліків мишкою безликі злочинці здатні завдати значної шкоди, а в числі їх потенційних жертв - як великі корпорації, так і звичайні люди.
Це злочини нового роду - вони зароджуються в голові злодія, здійснюються в онлайн-режимі і відображаються вже не на віртуальному, а на цілком реальному, відчутному світі. Бореться з такими злочинами спецагент Евері Райан. Відділ по запобіганню кібер-злочинам, який вона очолює, розташований у м. Квантіко, Вірджинія.
CSI: Кіберпростір Трейлер

CSI: Кіберпростір (2015—2016)

CSI: Cyber

Серіал 2 сезони, 31 епізод Скасований
актор у ролі Simon Sifter
США   44 хв
Читати опис Високі технології змінюють всі сфери нашого життя. І було б нерозумно вважати, що досягненнями прогресу не буде користуватися світ криміналу.
Одним натисканням клавіші клавіатури або парою кліків мишкою безликі злочинці здатні завдати значної шкоди, а в числі їх потенційних жертв - як великі корпорації, так і звичайні люди.
Це злочини нового роду - вони зароджуються в голові злодія, здійснюються в онлайн-режимі і відображаються вже не на віртуальному, а на цілком реальному, відчутному світі. Бореться з такими злочинами спецагент Евері Райан. Відділ по запобіганню кібер-злочинам, який вона очолює, розташований у м. Квантіко, Вірджинія.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 5.5 (11762)
Моя оцінка:
/10
Зоряні Війни: Повстанці
Зоряні Війни: Повстанці (2014—2018) актор у ролі Tseebo  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.1
Сюжет Для далекої-далекої Галактики настали темні часи. Поглинаючи один світ за іншим, Галактична Імперія продовжує нарощувати свою міць. Імперські війська, які окупували віддалену планету, встановлюють на ній деспотичний режим. Але знаходяться сміливці, готові протистояти силам Імперії. Це екіпаж космічного корабля «Привид». Команді повстанців належить зіткнутися лицем до лиця з новими грізними супротивниками і стати героями, здатними підняти повстання.

Дія серіалу розгортається за п'ять років до оригінальної трилогії «Зоряних війн», в період між фільмами «Зоряні війни. Епізод III: Помста ситхів» і «Зоряні війни. Епізод IV: Нова надія».
Зоряні Війни: Повстанці Трейлер

Зоряні Війни: Повстанці (2014—2018)

Star Wars Rebels

6+
Серіал 4 сезони, 71 епізод Завершений
актор у ролі Tseebo
США   22 хв
Читати опис Для далекої-далекої Галактики настали темні часи. Поглинаючи один світ за іншим, Галактична Імперія продовжує нарощувати свою міць. Імперські війська, які окупували віддалену планету, встановлюють на ній деспотичний режим. Але знаходяться сміливці, готові протистояти силам Імперії. Це екіпаж космічного корабля «Привид». Команді повстанців належить зіткнутися лицем до лиця з новими грізними супротивниками і стати героями, здатними підняти повстання.

Дія серіалу розгортається за п'ять років до оригінальної трилогії «Зоряних війн», в період між фільмами «Зоряні війни. Епізод III: Помста ситхів» і «Зоряні війни. Епізод IV: Нова надія».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (28)  IMDb: 8.1 (59741)
Моя оцінка:
/10
Агенти Щ.И.Т.
Агенти Щ.И.Т. (2013—2020) актор у ролі Professor Elliot Randolph  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.5
Сюжет Агент Філ Колсон набирає особливий загін для боротьби зі злочинністю після подій фільму «Месники». Новій команді доведеться не тільки зійтись в оперативній та дослідницькій роботі, але й зійтись характерами в «єдине ціле», щоб дати відсіч усім ворогам організації Щ. И. Т.
Агенти Щ.И.Т. Трейлер

Агенти Щ.И.Т. (2013—2020)

Agents of S.H.I.E.L.D.

12+
Серіал 7 сезонів, 136 епізодів Завершений
актор у ролі Professor Elliot Randolph
США   45 хв
Читати опис Агент Філ Колсон набирає особливий загін для боротьби зі злочинністю після подій фільму «Месники». Новій команді доведеться не тільки зійтись в оперативній та дослідницькій роботі, але й зійтись характерами в «єдине ціле», щоб дати відсіч усім ворогам організації Щ. И. Т.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (127)  IMDb: 7.5 (226920)
Моя оцінка:
/10
Скубі Ду! Страх сцени
Скубі Ду! Страх сцени (2013) актор у ролі Dewey Ottoman  ✓ укр. субтитри 8.5 imdb 6.8
Сюжет Пригоди пса Скубі ДУ та його друзів.
Скубі Ду! Страх сцени Трейлер

Скубі Ду! Страх сцени (2013)

Scooby-Doo! Stage Fright

актор у ролі Dewey Ottoman
США   1 год 15 хв
Читати опис Пригоди пса Скубі ДУ та його друзів.
Є українські субтитри
КіноБаза: 8.5 (2)  IMDb: 6.8 (2341)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 89 грн
Проект Мінді
Проект Мінді (2012—2017) актор у ролі Rabbi Adler 6.6 imdb 7.5
Сюжет Мінді Лахірі - акушерка-гінекологиня, намагається знайти баланс між роботою та пошуками кохання. Клініка в якій вона працює сповнена ексцентричних людей таких як Денні Кастелано, Джеремі Рід, Пітер Прентіс, Морган Тукерс, Темра Вебб і Беверлі.
Проект Мінді

Проект Мінді (2012—2017)

The Mindy Project

12+
Серіал 6 сезонів, 117 епізодів Завершений
актор у ролі Rabbi Adler
США   30 хв
Читати опис Мінді Лахірі - акушерка-гінекологиня, намагається знайти баланс між роботою та пошуками кохання. Клініка в якій вона працює сповнена ексцентричних людей таких як Денні Кастелано, Джеремі Рід, Пітер Прентіс, Морган Тукерс, Темра Вебб і Беверлі.
КіноБаза: 6.6 (8)  IMDb: 7.5 (35117)
Моя оцінка:
/10
Віце-президент
Віце-президент (2012—2019) актор у ролі Jeff Kane  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 8.4
Сюжет Головна героїня серіалу - колишній сенатор Селіна Майєр, яка стала віце-президентом. Як виявилося, нова посада - зовсім не така, якою її представляла Майєр, хоча багато хто попереджали її про це.
Віце-президент Трейлер

Віце-президент (2012—2019)

Veep

16+
Серіал 7 сезонів, 65 епізодів Завершений
актор у ролі Jeff Kane
США   28 хв
Читати опис Головна героїня серіалу - колишній сенатор Селіна Майєр, яка стала віце-президентом. Як виявилося, нова посада - зовсім не така, якою її представляла Майєр, хоча багато хто попереджали її про це.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (16)  IMDb: 8.4 (64340)
Моя оцінка:
/10
Морський бій
Морський бій (2012) актор у ролі Secretary of Defense  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 5.8
Сюжет Класична настільна гра «морський бій» на великому екрані в цьому пригодницькому фільмі про захист Землі від таємничого ворожого флоту.
Морський бій Трейлер

Морський бій (2012)

Battleship

12+
актор у ролі Secretary of Defense
США   2 год 11 хв
Читати опис Класична настільна гра «морський бій» на великому екрані в цьому пригодницькому фільмі про захист Землі від таємничого ворожого флоту.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (236)  IMDb: 5.8 (258864)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Гра змінилася
Гра змінилася (2012) актор у ролі Rick Davis 6.7 imdb 7.4
Сюжет Розповідь піде про перипетії президентської гонки в США в 2008 році, коли за пост глави країни боролися Барак Обама і Джон МакКейн.
Гра змінилася Трейлер

Гра змінилася (2012)

Game Change

актор у ролі Rick Davis
США   1 год 58 хв
Читати опис Розповідь піде про перипетії президентської гонки в США в 2008 році, коли за пост глави країни боролися Барак Обама і Джон МакКейн.
КіноБаза: 6.7 (7)  IMDb: 7.4 (23328)
Моя оцінка:
/10
Потрібна жорсткість
Потрібна жорсткість (2011—2013) актор у ролі Dr. Albert Gunner 6.4 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A Long Island psychotherapist's personal life unravels when she finds her husband cheating. Diving fully into her work, Dr. Dani Santino soon finds herself as the most sought-after therapist for high-profile clients. Athletes, entertainers, politicians, and others living in the spotlight clamor for her unique brand of tough love therapy during their moments of crisis. Although her career is reenergized, it wreaks havoc on her life as a newly minted single mom of two teenagers.
Потрібна жорсткість Трейлер

Потрібна жорсткість (2011—2013)

Necessary Roughness

Серіал 3 сезони, 38 епізодів Скасований
актор у ролі Dr. Albert Gunner
США   60 хв
Читати опис (англ.) A Long Island psychotherapist's personal life unravels when she finds her husband cheating. Diving fully into her work, Dr. Dani Santino soon finds herself as the most sought-after therapist for high-profile clients. Athletes, entertainers, politicians, and others living in the spotlight clamor for her unique brand of tough love therapy during their moments of crisis. Although her career is reenergized, it wreaks havoc on her life as a newly minted single mom of two teenagers.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 7.0 (7798)
Моя оцінка:
/10
Все законно
Все законно (2011—2012) актор у ролі Judge Smollet 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to become a mediator, copes after her father's death.
Все законно

Все законно (2011—2012)

Fairly Legal

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
актор у ролі Judge Smollet
США   41 хв
Читати опис (англ.) A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to become a mediator, copes after her father's death.
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 7.3 (8999)
Моя оцінка:
/10
Молода ліга справедливості
Молода ліга справедливості (2010—2022) актор у ролі Professor Ivo  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 8.6
Сюжет Молода ліга справедливості - новий мультсеріал від компанії DC розповідає про групу підлітків-помічників супергероїв з Ліги Справедливості. Вони захотіли утвердитися і довести своїм досвідченим наставникам, що вони готові самостійно виконувати завдання надзвичайної небезпеки. І тепер вони Молода ліга справедливості - команда, що складається з шістьох осіб: Супербій, Кід Флеш, Міс Марсіанка, Аквалед, Робін, Артеміда; під проводом всієї Ліги, вони роблять небезпечні завдання, виконуючи їх з часткою гумору, з'ясовуючи стосунки між собою і, звичайно ж, перемагають найнебезпечніших ворогів.
Молода ліга справедливості Трейлер

Молода ліга справедливості (2010—2022)

Young Justice

0+
Серіал 4 сезони, 98 епізодів Скасований
актор у ролі Professor Ivo
США   23 хв
Читати опис Молода ліга справедливості - новий мультсеріал від компанії DC розповідає про групу підлітків-помічників супергероїв з Ліги Справедливості. Вони захотіли утвердитися і довести своїм досвідченим наставникам, що вони готові самостійно виконувати завдання надзвичайної небезпеки. І тепер вони Молода ліга справедливості - команда, що складається з шістьох осіб: Супербій, Кід Флеш, Міс Марсіанка, Аквалед, Робін, Артеміда; під проводом всієї Ліги, вони роблять небезпечні завдання, виконуючи їх з часткою гумору, з'ясовуючи стосунки між собою і, звичайно ж, перемагають найнебезпечніших ворогів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (10)  IMDb: 8.6 (46076)
Моя оцінка:
/10
G.I. Joe: Renegades (2010—2011) актор у ролі Firefly 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) This animated series shows the Joes on the run from the Government, trying to clear their names and stop their evil nemesis, Cobra

G.I. Joe: Renegades (2010—2011)

G.I. Joe: Renegades

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
актор у ролі Firefly
США   30 хв
Читати опис (англ.) This animated series shows the Joes on the run from the Government, trying to clear their names and stop their evil nemesis, Cobra
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1201)
Моя оцінка:
/10
Бен 10: Інопланетна надсила
Бен 10: Інопланетна надсила (2010—2012) актор у ролі Oliver  ✓ укр. субтитри 8.8 imdb 7.7
Сюжет Минуло кілька тижнів після подій фіналу мультсеріалу «Бен 10: Інопланетна сила», в якому Вілгакс здався. Бену Тенісону виповнилося 16 років.
Бен 10: Інопланетна надсила Трейлер

Бен 10: Інопланетна надсила (2010—2012)

Ben 10: Ultimate Alien

Серіал 2 сезони, 52 епізоди Завершений
актор у ролі Oliver
США   22 хв
Читати опис Минуло кілька тижнів після подій фіналу мультсеріалу «Бен 10: Інопланетна сила», в якому Вілгакс здався. Бену Тенісону виповнилося 16 років.
Є українські субтитри
КіноБаза: 8.8 (10)  IMDb: 7.7 (11727)
Моя оцінка:
/10
Звіт з червоної доріжки
Звіт з червоної доріжки (2009) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
Звіт з червоної доріжки

Звіт з червоної доріжки (2009)

Red Carpet Report

Серіал 13 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис (англ.) Red Carpet Report, Hollywood's number one independently owned and operated source for Red Carpet interviews, reviews, and news. We never go after gossip and #WeAskMore.
https://www.youtube.com/c/Minglemediatv/videos
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (109)
Моя оцінка:
/10
24: Redemption (2008) актор у ролі Tom Lennox 6.4 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Former federal agent Jack Bauer confronts African dictator Benjamin Juma, whose forces have been ordered to capture the children Bauer oversees for malicious military training.
Трейлер

24: Redemption (2008)

24: Redemption

актор у ролі Tom Lennox
США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Former federal agent Jack Bauer confronts African dictator Benjamin Juma, whose forces have been ordered to capture the children Bauer oversees for malicious military training.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 7.4 (29089)
Моя оцінка:
/10
Вражаюча Людина-павук
Вражаюча Людина-павук (2008—2009) актор у ролі Dr. Otto Octavius  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет Абсолютно новий погляд на всесвіт Людини-павука. Сценаристи помістили мультсеріал хронологічно в самий початок життєвого шляху Пітера Паркера. Наш герой - звичайний підліток 16-ти років, для якого розпочався черговий навчальний рік у старшій школі. Він вже став Людиною-Павуком, з чим ще не навчився жити. Використовуючи свої здібності, Пітер захищає місто від хвилі злочинності, тим самим нерідко ставлячи під загрозу стосунки з друзями та близькими йому людьми, так як ніхто не знає про його подвійне життя. Незважаючи на звичайний фрагментований формат мультсеріалу, в кожній серії завжди ведеться кілька сюжетних ліній, і герої, і лиходії спочатку завжди показуються як звичайні люди, характери прописані чітко, наявний їх розвиток. Сценаристи дуже вміло розклали сюжетну лінію на кілька логічних арок, де кожен персонаж обов'язково зіграє з часом свою роль. З'являється багато персонажів із коміксів та попередніх версій серіалу, про які не згадувалося у фільмах.
Вражаюча Людина-павук Трейлер

Вражаюча Людина-павук (2008—2009)

The Spectacular Spider-Man

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Скасований
актор у ролі Dr. Otto Octavius
США   23 хв
Читати опис Абсолютно новий погляд на всесвіт Людини-павука. Сценаристи помістили мультсеріал хронологічно в самий початок життєвого шляху Пітера Паркера. Наш герой - звичайний підліток 16-ти років, для якого розпочався черговий навчальний рік у старшій школі. Він вже став Людиною-Павуком, з чим ще не навчився жити. Використовуючи свої здібності, Пітер захищає місто від хвилі злочинності, тим самим нерідко ставлячи під загрозу стосунки з друзями та близькими йому людьми, так як ніхто не знає про його подвійне життя. Незважаючи на звичайний фрагментований формат мультсеріалу, в кожній серії завжди ведеться кілька сюжетних ліній, і герої, і лиходії спочатку завжди показуються як звичайні люди, характери прописані чітко, наявний їх розвиток. Сценаристи дуже вміло розклали сюжетну лінію на кілька логічних арок, де кожен персонаж обов'язково зіграє з часом свою роль. З'являється багато персонажів із коміксів та попередніх версій серіалу, про які не згадувалося у фільмах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (15)  IMDb: 8.4 (19726)
Моя оцінка:
/10
4исла
4исла (2005—2010) актор у ролі Dr. Larry Fleinhardt, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.9
Сюжет Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
4исла Трейлер

4исла (2005—2010)

Numb3rs

16+
Серіал 6 сезонів, 119 епізодів Скасований
актор у ролі Dr. Larry Fleinhardt, сценарист
США   43 хв
Читати опис Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (19)  IMDb: 6.9 (46040)
Моя оцінка:
/10
Стюарт Літл 3: Поклик природи
Стюарт Літл 3: Поклик природи (2005) актор у ролі Troopmaster  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 4.3
Сюжет Весела поїздка родини за місто теж може стати справжньою пригодою... Збирайтеся в дорогу із дружною родиною Літтлов. У цій захоплюючій історії сімейка Літтлов відправляється в саму захоплюючу подорож. Стюарт знову готовий до пригод і осягає уроки виживання в дикій природі в бравого скунса Ріко.
Сніжок, що звик до затишного будинку, наляканий і тому його супроводжує охоронець - тямущий вуличний кіт Монті. Але, пустившись у похід Літтли не були готові до зустрічі з невідомим хижаком, що живе в тих місцях.
Стюарт Літл 3: Поклик природи Трейлер

Стюарт Літл 3: Поклик природи (2005)

Stuart Little 3: Call of the Wild

0+
актор у ролі Troopmaster
США   1 год 12 хв
Читати опис Весела поїздка родини за місто теж може стати справжньою пригодою... Збирайтеся в дорогу із дружною родиною Літтлов. У цій захоплюючій історії сімейка Літтлов відправляється в саму захоплюючу подорож. Стюарт знову готовий до пригод і осягає уроки виживання в дикій природі в бравого скунса Ріко.
Сніжок, що звик до затишного будинку, наляканий і тому його супроводжує охоронець - тямущий вуличний кіт Монті. Але, пустившись у похід Літтли не були готові до зустрічі з невідомим хижаком, що живе в тих місцях.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (4)  IMDb: 4.3 (5383)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Анатомія Ґрей
Анатомія Ґрей (2005) актор у ролі Dr. Robert Stark  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Анатомія Ґрей Трейлер

Анатомія Ґрей (2005)

Grey's Anatomy

16+
Серіал 21 сезон, 438 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Dr. Robert Stark
США   41 хв
Читати опис У центрі подій молода хірургиня, Мередіт Ґрей, що працює у міській лікарні Сіетлу, і її колеги, такі ж лікарі-початківці, як вона. Хірурги, не покладаючи рук, оперують і закохуються, заводять історії хвороби й службові романи, зберігають свої лікарські таємниці, борються з ускладненнями в пацієнтів і у власному особистому житті. І найчастіше відносини з протилежною статтю (а подеколи і їхньої статі) хвилюють їх не менше , ніж питання отримання ними професійного досвіду.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (44)  IMDb: 7.6 (346098)
Моя оцінка:
/10
Американський тато!
Американський тато! (2005) актор у ролі Angel  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.4
Сюжет «Американський тато!» Є яскравим представником сатиричного мультиплікаційного серіалу про життя американської родини. Сюжет розгортається навколо сім'ї Смітів, яка складається з чотирьох осіб, одного прибульця і розмовляючої «Золотої рибки». 
Американський тато! Трейлер

Американський тато! (2005)

American Dad!

16+
Серіал 20 сезонів, 417 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Angel
США   22 хв
Читати опис «Американський тато!» Є яскравим представником сатиричного мультиплікаційного серіалу про життя американської родини. Сюжет розгортається навколо сім'ї Смітів, яка складається з чотирьох осіб, одного прибульця і розмовляючої «Золотої рибки». 
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (50)  IMDb: 7.4 (137193)
Моя оцінка:
/10
Юристи Бостона
Юристи Бостона (2004—2008) актор у ролі Dr. Sydney Field  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет Адвокат Алан Шор отримує роботу у великій та багатій адвокатській фірмі, що спеціалізується на цивільному праві. За допомогою свого друга, вчителя і ветерана Денні Крейна, Алан швидко завойовує славу, виграючи справи, за які ніхто б навіть не взявся. Він часто вдається до нечесних методів і незабаром стає серйозним суперником своєму колезі Бреду Чейзу. Незважаючи на те, що своїми спірними методами він ризикує заробити багато ворогів, Алан не зупиниться.
Спін-офф серіалу про адвокатів The Practice / Практика (1997-2004), що затьмарив за популярністю материнський серіал.
Юристи Бостона Трейлер

Юристи Бостона (2004—2008)

Boston Legal

18+
Серіал 5 сезонів, 101 епізод Завершений
актор у ролі Dr. Sydney Field
США   44 хв
Читати опис Адвокат Алан Шор отримує роботу у великій та багатій адвокатській фірмі, що спеціалізується на цивільному праві. За допомогою свого друга, вчителя і ветерана Денні Крейна, Алан швидко завойовує славу, виграючи справи, за які ніхто б навіть не взявся. Він часто вдається до нечесних методів і незабаром стає серйозним суперником своєму колезі Бреду Чейзу. Незважаючи на те, що своїми спірними методами він ризикує заробити багато ворогів, Алан не зупиниться.
Спін-офф серіалу про адвокатів The Practice / Практика (1997-2004), що затьмарив за популярністю материнський серіал.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (10)  IMDb: 8.5 (50378)
Моя оцінка:
/10
Бетмен
Бетмен (2004—2008) актор у ролі Dr. Kirk Langstrom  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 7.4
Сюжет Даний мультсеріал є альтернативною версією Всесвіту Бетмена, і ніяк не відноситься до попередніх мультфільмів. Новий Бетмен змінений до невпізнанності. Кожний персонаж несхожий на свого оригінального аналога. Хоча багато вважають, що BTAS це ні із чим не порівнянний шедевр, однак даний серіал не треба заносити в "чорний список". І хоча BTAS брав глибиною сюжету, даний серіал бере своїми Action сценами.
Бетмен Трейлер

Бетмен (2004—2008)

The Batman

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
актор у ролі Dr. Kirk Langstrom
США   30 хв
Читати опис Даний мультсеріал є альтернативною версією Всесвіту Бетмена, і ніяк не відноситься до попередніх мультфільмів. Новий Бетмен змінений до невпізнанності. Кожний персонаж несхожий на свого оригінального аналога. Хоча багато вважають, що BTAS це ні із чим не порівнянний шедевр, однак даний серіал не треба заносити в "чорний список". І хоча BTAS брав глибиною сюжету, даний серіал бере своїми Action сценами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (10)  IMDb: 7.4 (13615)
Моя оцінка:
/10
Ліга Справедливості Без меж
Ліга Справедливості Без меж (2004—2006) актор у ролі Chronos  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.7
Сюжет Продовження культового мультсеріалу про супергероїв "Ліга сраведливості". Після останньої битви Бетмен і Супермен зрозуміли що варто було б розширити склад Ліги Справедливості. Залучившись підтримкою нових союзників команда героїв із ще більшою віддачею намагається вберегти людей і планету від лихих задумів Лютора, Дарксайда, Бреніака та інших лиходіїв.
Ліга Справедливості Без меж

Ліга Справедливості Без меж (2004—2006)

Justice League Unlimited

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Завершений
актор у ролі Chronos
США   23 хв
Читати опис Продовження культового мультсеріалу про супергероїв "Ліга сраведливості". Після останньої битви Бетмен і Супермен зрозуміли що варто було б розширити склад Ліги Справедливості. Залучившись підтримкою нових союзників команда героїв із ще більшою віддачею намагається вберегти людей і планету від лихих задумів Лютора, Дарксайда, Бреніака та інших лиходіїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 8.7 (20735)
Моя оцінка:
/10
Енциклопедія розлучень
Енциклопедія розлучень (2004) актор у ролі Philip Gascon 3.0 imdb 5.6
Сюжет Що ви робитимете, якщо ваша наречена втече від вас прямо під час весілля? Плакати і проклинати злочинницю-долю? Станете жінконенависником? Накладете на себе руки? Та ні ж, ні! - вирішив головний герой. І вирішив написати книгу про те, як не потрапити в подібну палітурку.
Секрет достатньо простий - треба встигнути кинути свою подругу раніше, ніж це зробила вона. Все мистецтво полягає в правильно вибраному моменті. Книга вмить стає бестселером, автор - справжнім гуру амурних взаємостосунків.
Енциклопедія розлучень Трейлер

Енциклопедія розлучень (2004)

Breakin' All the Rules

16+
актор у ролі Philip Gascon
США   1 год 25 хв
Читати опис Що ви робитимете, якщо ваша наречена втече від вас прямо під час весілля? Плакати і проклинати злочинницю-долю? Станете жінконенависником? Накладете на себе руки? Та ні ж, ні! - вирішив головний герой. І вирішив написати книгу про те, як не потрапити в подібну палітурку.
Секрет достатньо простий - треба встигнути кинути свою подругу раніше, ніж це зробила вона. Все мистецтво полягає в правильно вибраному моменті. Книга вмить стає бестселером, автор - справжнім гуру амурних взаємостосунків.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 5.6 (6408)
Моя оцінка:
/10
Денні-Фантом
Денні-Фантом (2004—2007) актор у ролі Sidney Poindexter  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет Денні був звичайним хлопчиком аж доки випадково він не потрапляє в машину, створену його батьками для відправлення привидів в інший світ, його ДНК змінюється. Він стає напівпривидом і рятує світ вид злих привидів, Денні веде подвійне життя ховаючи цю таємницю від всіх окрім його друзів Саманти(Сем) та Такера
Денні-Фантом Трейлер

Денні-Фантом (2004—2007)

Danny Phantom

Серіал 3 сезони, 51 епізод Завершений
актор у ролі Sidney Poindexter
США   30 хв
Читати опис Денні був звичайним хлопчиком аж доки випадково він не потрапляє в машину, створену його батьками для відправлення привидів в інший світ, його ДНК змінюється. Він стає напівпривидом і рятує світ вид злих привидів, Денні веде подвійне життя ховаючи цю таємницю від всіх окрім його друзів Саманти(Сем) та Такера
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (9)  IMDb: 7.2 (21074)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: