Петер Флінт

Peter Flinth

Дата народження: 7 листопада 1964 (59 років)

Знак зодіаку: Скорпіон

Місце народження: Копенгаґен, Данія

Всього фільмів (на сайті): 15

Ролі: режисер ★ 6.45 (13), продюсер (2), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 15 результатів

Проти льоду
Проти льоду (2022) режисер, продюсер  ✓ укр. субтитри 6.2 imdb 6.5
Сюжет Двоє чоловіків, що вирушили до Гренландії на пошуки загубленої мапи, змушені боротися за існування. На основі реальної історії про данську полярну експедицію 1909 року.
Проти льоду Трейлер

Проти льоду (2022)

Against the Ice

режисер, продюсер
Ісландія, Данія   1 год 42 хв
Читати опис Двоє чоловіків, що вирушили до Гренландії на пошуки загубленої мапи, змушені боротися за існування. На основі реальної історії про данську полярну експедицію 1909 року.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.2 (23)  IMDb: 6.5 (28335)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Та, що пробуджує совість 2: Дар змії
Та, що пробуджує совість 2: Дар змії (2018) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 5.5
Сюжет Одного разу Діна, яка здатна бачити правду тільки глянувши на людину, знайомиться з Чорним Майстром, що стверджує, що він її батько. Героїня не вірить його словами, але в подальшому вона змушена звернутися по допомогу до нього. Разом вони відправляються рятувати її брата Давіна і принца Ніко від злобного Дракана.
Та, що пробуджує совість 2: Дар змії

Та, що пробуджує совість 2: Дар змії (2018)

The Shamer's Daughter II: The Serpent Gift

продюсер
Данія   1 год 43 хв
Читати опис Одного разу Діна, яка здатна бачити правду тільки глянувши на людину, знайомиться з Чорним Майстром, що стверджує, що він її батько. Героїня не вірить його словами, але в подальшому вона змушена звернутися по допомогу до нього. Разом вони відправляються рятувати її брата Давіна і принца Ніко від злобного Дракана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 5.5 (976)
Моя оцінка:
/10
Beatles (2014) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Four teenage boys come of age in Oslo at the time when Beatlemania hit Norway. Kim, Gunnar, Ola and Seb each take on one of the Fab Four's names and plan to start their own band during a time of great political upheaval. At the same time, they blunder through their formative years in ways all at once endearing, entertaining, and heartbreaking. The boys struggle with archaic textbooks and ancient teachers, attempt to be rebellious, and, of course, discover girls. Based on Lars Saabye Christensen's beloved bestseller of the same title, Beatles hits all the right notes with a familiar soundtrack (scored by Magne Furuholmen, keyboardist of the synthpop/rock band a-ha) and nostalgic recollection of losing innocence and the importance of friendship.

Beatles (2014)

Beatles

режисер
Норвегія   1 год 54 хв
Читати опис (англ.) Four teenage boys come of age in Oslo at the time when Beatlemania hit Norway. Kim, Gunnar, Ola and Seb each take on one of the Fab Four's names and plan to start their own band during a time of great political upheaval. At the same time, they blunder through their formative years in ways all at once endearing, entertaining, and heartbreaking. The boys struggle with archaic textbooks and ancient teachers, attempt to be rebellious, and, of course, discover girls. Based on Lars Saabye Christensen's beloved bestseller of the same title, Beatles hits all the right notes with a familiar soundtrack (scored by Magne Furuholmen, keyboardist of the synthpop/rock band a-ha) and nostalgic recollection of losing innocence and the importance of friendship.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (772)
Моя оцінка:
/10
A Place in the Sun (2012) режисер 6.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A Swedish family is found murdered in their home in Costa del Sol in southern Spain - all except the 16-year-old daughter, who has disappeared without a trace. Is it a burglary gone wrong?

A Place in the Sun (2012)

A Place in the Sun

режисер
Швеція   1 год 29 хв
Читати опис (англ.) A Swedish family is found murdered in their home in Costa del Sol in southern Spain - all except the 16-year-old daughter, who has disappeared without a trace. Is it a burglary gone wrong?
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 6.3 (1219)
Моя оцінка:
/10
Останній заповіт Нобеля
Останній заповіт Нобеля (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.9
Сюжет Під час урочистої вечері з нагоди вручення Нобелівської премії репортер кримінальної хроніки Аніка Бенгцтон стає свідком вбивства високопоставленого чиновника. Поліція забороняє їй оприлюднювати будь-які подробиці у справі, але репортер до мозку кісток не в силах протистояти журналістському покликанню. Аніка починає самостійне розслідування, яке приводить її до страшної розгадки.
Останній заповіт Нобеля

Останній заповіт Нобеля (2012)

Nobel's Last Will

режисер
Швеція   1 год 30 хв
Читати опис Під час урочистої вечері з нагоди вручення Нобелівської премії репортер кримінальної хроніки Аніка Бенгцтон стає свідком вбивства високопоставленого чиновника. Поліція забороняє їй оприлюднювати будь-які подробиці у справі, але репортер до мозку кісток не в силах протистояти журналістському покликанню. Аніка починає самостійне розслідування, яке приводить її до страшної розгадки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (17)  IMDb: 5.9 (2904)
Моя оцінка:
/10
Арн
Арн (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.3
Сюжет В центрі сюжету – історія становлення та розвитку ордену Тамплієрів крізь призму життя шведського лицаря Арна Магнассона, який вирушає до Святої землі в часі правління султана Саладдіна. Арн пройшов крізь важкі випробування, брав участь у кривавих битвах, зокрема при Хатіні, знайшов вірних друзі, нажив ворогів та змінив погляди на життя. Повернувшись до втомленої від феодальних війн Скандинавії, Арн намагається влаштувати собі спокійне життя. Але це неможливо, адже життя в країні саме по собі – боротьба…
Арн

Арн (2010)

Arn: The Knight Templar

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
Швеція   4 год 24 хв
Читати опис В центрі сюжету – історія становлення та розвитку ордену Тамплієрів крізь призму життя шведського лицаря Арна Магнассона, який вирушає до Святої землі в часі правління султана Саладдіна. Арн пройшов крізь важкі випробування, брав участь у кривавих битвах, зокрема при Хатіні, знайшов вірних друзі, нажив ворогів та змінив погляди на життя. Повернувшись до втомленої від феодальних війн Скандинавії, Арн намагається влаштувати собі спокійне життя. Але це неможливо, адже життя в країні саме по собі – боротьба…
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.3 (2797)
Моя оцінка:
/10
The Wild Swans (2009) режисер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A little Princess, Elisa, is living happily with her eleven brothers when their father, the old King, remarries. Bedazzled by his new Queen's beauty and powers of enchantment, he sends Elisa away. Meanwhile the Queen transforms her b
Трейлер

The Wild Swans (2009)

The Wild Swans

режисер
Данія   60 хв
Читати опис (англ.) A little Princess, Elisa, is living happily with her eleven brothers when their father, the old King, remarries. Bedazzled by his new Queen's beauty and powers of enchantment, he sends Elisa away. Meanwhile the Queen transforms her b
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (130)
Моя оцінка:
/10
Арн - Королівство в кінці шляху
Арн - Королівство в кінці шляху (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.6
Сюжет Арн повертається додому, щоб об'єднати власну країну, встановити мир і нарешті побратися з Сесілією. Але і вдома є люди, що не хочуть ні того, ні іншого. Та завдяки королеві Сесілії Бланці весілля відбувається. Але незважаючи на новий дім, народження доньки Арн неспокійний. Він розуміє, що наближається час, коли війни зі Сверкером та данцями уникнути не вдасться. Але і він не маленький хлопчик - при своєму дворі він збирає власне військо.
Арн - Королівство в кінці шляху Трейлер

Арн - Королівство в кінці шляху (2008)

Arn: The Kingdom at Road's End

режисер
Данія, Швеція, Фінляндія, Велика Британія, Норвегія, Німеччина   2 год 8 хв
Читати опис Арн повертається додому, щоб об'єднати власну країну, встановити мир і нарешті побратися з Сесілією. Але і вдома є люди, що не хочуть ні того, ні іншого. Та завдяки королеві Сесілії Бланці весілля відбувається. Але незважаючи на новий дім, народження доньки Арн неспокійний. Він розуміє, що наближається час, коли війни зі Сверкером та данцями уникнути не вдасться. Але і він не маленький хлопчик - при своєму дворі він збирає власне військо.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (10)  IMDb: 6.6 (8546)
Моя оцінка:
/10
Арн - Лицар Тамплієрів
Арн - Лицар Тамплієрів (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.6
Сюжет У 1150 році при дворі Арнес у Західній Готії народжується Арн Магнуссон. Його виховують у монастирі, перетворюючи його на освідчену людину та вишуканого воїна. Своє кохання він знаходить в особі сусідської дівчини Сесілії; кохання, що перетворює їх на жертв міжродових воєн. Сесілію зачиняють у монастирі, а Арн змушений стати Хрестоносцем на Святій Землі, де палає війна між християнами та мусульманами.
Арн - Лицар Тамплієрів Трейлер

Арн - Лицар Тамплієрів (2007)

Arn: The Knight Templar

16+
режисер
Швеція, Велика Британія, Данія, Норвегія, Фінляндія, Німеччина, Марокко   2 год 19 хв
Читати опис У 1150 році при дворі Арнес у Західній Готії народжується Арн Магнуссон. Його виховують у монастирі, перетворюючи його на освідчену людину та вишуканого воїна. Своє кохання він знаходить в особі сусідської дівчини Сесілії; кохання, що перетворює їх на жертв міжродових воєн. Сесілію зачиняють у монастирі, а Арн змушений стати Хрестоносцем на Святій Землі, де палає війна між християнами та мусульманами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (17)  IMDb: 6.6 (23156)
Моя оцінка:
/10
Валландер
Валландер (2005—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет Комісар поліції Курт Валландер - вразливий і впертий мізантроп, який мало їсть та нерегулярно спить, зате багато п'є і слухає оперну музику. Він різкий і використовує нестандартні методи роботи. Він покладається на свої власні інстинкти та досвід і не гребує незаконними способами розкриття злочинів. І навіть його дочка Лінда, яка працює разом з ним, не завжди здатна його зрозуміти.
Валландер

Валландер (2005—2013)

Wallander

Серіал 3 сезони, 32 епізоди Завершений
режисер
Швеція, Німеччина, Данія, Норвегія, Фінляндія   1 год 30 хв
Читати опис Комісар поліції Курт Валландер - вразливий і впертий мізантроп, який мало їсть та нерегулярно спить, зате багато п'є і слухає оперну музику. Він різкий і використовує нестандартні методи роботи. Він покладається на свої власні інстинкти та досвід і не гребує незаконними способами розкриття злочинів. І навіть його дочка Лінда, яка працює разом з ним, не завжди здатна його зрозуміти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 7.6 (6191)
Моя оцінка:
/10
Факір
Факір (2004) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.5
Сюжет Близнята Емма й Том разом із мамою переїздять у покинутий, задбаний старовинний особняк. У будинку – своя історія, в ньому живуть справжнісінькі привиди. Незабаром діти дізнаються, що десь у тамтешніх сховках зберігається гігантський діамант.
Згодом до будинку вторгаються двоє негідників, які намагаються будь-що знайти коштовність, і життя мешканців опиняється під загрозою. Але на допомогу близнятам приходить веселий і добродушний привид Факір Більбао, який просидів цілісіньких 50 років усередині кулькової ручки...
Факір

Факір (2004)

Fakiren fra Bilbao

0+
режисер
Данія   1 год 28 хв
Читати опис Близнята Емма й Том разом із мамою переїздять у покинутий, задбаний старовинний особняк. У будинку – своя історія, в ньому живуть справжнісінькі привиди. Незабаром діти дізнаються, що десь у тамтешніх сховках зберігається гігантський діамант.
Згодом до будинку вторгаються двоє негідників, які намагаються будь-що знайти коштовність, і життя мешканців опиняється під загрозою. Але на допомогу близнятам приходить веселий і добродушний привид Факір Більбао, який просидів цілісіньких 50 років усередині кулькової ручки...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (579)
Моя оцінка:
/10
Olsen Gang Junior (2001) режисер 0.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) In 1958, young Egon Olsen tries to escape from the orphanage by being adopted by a rich couple - but his new "parents" are rocket scientists who want to shoot him into space.

Olsen Gang Junior (2001)

Olsen Gang Junior

режисер
Данія   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) In 1958, young Egon Olsen tries to escape from the orphanage by being adopted by a rich couple - but his new "parents" are rocket scientists who want to shoot him into space.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.4 (410)
Моя оцінка:
/10
Спецпідрозділ
Спецпідрозділ (2000—2004) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.1
Сюжет Якось начальник спеціального підрозділу данської поліції стає жертвою дивного вбивства. Новим шефом була призначена жінка, яка має застосувати на практиці свій досвід, впертість та самоіронію, щоб порозумітися з цинічними підлеглими. Щоправда, чи готові співробітники підрозділу слухати Інгрід?
Спецпідрозділ Трейлер

Спецпідрозділ (2000—2004)

Unit One

Серіал 4 сезони, 34 епізоди Завершений
режисер
Данія, Швеція   58 хв
Читати опис Якось начальник спеціального підрозділу данської поліції стає жертвою дивного вбивства. Новим шефом була призначена жінка, яка має застосувати на практиці свій досвід, впертість та самоіронію, щоб порозумітися з цинічними підлеглими. Щоправда, чи готові співробітники підрозділу слухати Інгрід?
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 8.1 (4098)
Моя оцінка:
/10
Eye of the Eagle (1997) режисер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) In 1218 Danish king Valdemar sends his homonymous young son and heir in safety, as war is at the borders, to Erskil, the bishop of Ravensburg, who is instructed to see to the prince's ...

Eye of the Eagle (1997)

Eye of the Eagle

режисер
Данія   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) In 1218 Danish king Valdemar sends his homonymous young son and heir in safety, as war is at the borders, to Erskil, the bishop of Ravensburg, who is instructed to see to the prince's ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (700)
Моя оцінка:
/10
Troldspejlet (1989—2014) актор у ролі Self - Director 0.0 imdb 8.8
Сюжет (англ.) Jakob Stegelmann reviews upcoming movies, video and dvd releases, video games, comic books, and role playing games.

Troldspejlet (1989—2014)

Troldspejlet

Серіал 8 сезонів, 94 епізоди Ток-шоу Завершений
актор у ролі Self - Director
Данія   25 хв
Читати опис (англ.) Jakob Stegelmann reviews upcoming movies, video and dvd releases, video games, comic books, and role playing games.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.8 (433)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: