Метт Магаффей

Matt Mahaffey

Всього фільмів (на сайті): 18

Ролі: композитор (16), актор (2), режисер (1)

Фільмографія

Знайдено 18 результатів

Рок Доґ 3
Рок Доґ 3 (2022) композитор  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 4.9
Сюжет Після світового турне зі своїм рок-гуртом Боді бере невелику перерву і повертається до рідного села. Та коли він дізнається, що дівочий гурт «K-9» не знайомий із творчістю музичного ідола Боді, рок-легендою Анґусом Скаттерґудом, розуміє, що потрібно діяти. Щоб надихнути нове покоління музикантів, Боді приєднується до музичного конкурсного шоу. Однак наш герой, схоже, взяв на себе більше, ніж може подужати, і почав забувати про свою справжню мету – стати сенсацією на телебаченні.
Рок Доґ 3 Трейлер

Рок Доґ 3 (2022)

Rock Dog 3 Battle the Beat

композитор
США, Китай   1 год 30 хв
Читати опис Після світового турне зі своїм рок-гуртом Боді бере невелику перерву і повертається до рідного села. Та коли він дізнається, що дівочий гурт «K-9» не знайомий із творчістю музичного ідола Боді, рок-легендою Анґусом Скаттерґудом, розуміє, що потрібно діяти. Щоб надихнути нове покоління музикантів, Боді приєднується до музичного конкурсного шоу. Однак наш герой, схоже, взяв на себе більше, ніж може подужати, і почав забувати про свою справжню мету – стати сенсацією на телебаченні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 4.9 (259)
Моя оцінка:
/10
Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls (2023) композитор 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Fledgling occultist Onyx and a group of worshipers attend a once-in-a-lifetime ritual at their idol BARTOK THE GREAT'S mansion.

Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls (2023)

Onyx the Fortuitous and the Talisman of Souls

композитор
США   1 год 48 хв
Читати опис (англ.) Fledgling occultist Onyx and a group of worshipers attend a once-in-a-lifetime ritual at their idol BARTOK THE GREAT'S mansion.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (1314)
Моя оцінка:
/10
Еволюція Черепашок-ніндзя: Фільм
Еволюція Черепашок-ніндзя: Фільм (2022) композитор  ✓ укр. аудіо 3.8 imdb 6.2
Сюжет На черепашок і їхні загадкові ніндзя-сили чекає надважке випробування — безжальні створіння з іншого всесвіту намагаються занурити весь світ у хаос.
Еволюція Черепашок-ніндзя: Фільм Трейлер

Еволюція Черепашок-ніндзя: Фільм (2022)

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

композитор
США, Бельгія   1 год 26 хв
Читати опис На черепашок і їхні загадкові ніндзя-сили чекає надважке випробування — безжальні створіння з іншого всесвіту намагаються занурити весь світ у хаос.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.8 (6)  IMDb: 6.2 (6964)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Чотирилапі астронавти
Чотирилапі астронавти (2021—) композитор 6.0 imdb 7.2
Сюжет Апорт — знайти планету для життя! Земля в небезпеці, і науковці відправляють у космос генетично модифікованих собак на пошуки нової домівки для людства.
Чотирилапі астронавти Трейлер

Чотирилапі астронавти (2021—)

Dogs in Space

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
композитор
США, Канада   18 хв
Читати опис Апорт — знайти планету для життя! Земля в небезпеці, і науковці відправляють у космос генетично модифікованих собак на пошуки нової домівки для людства.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 7.2 (899)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Світ Карми
Світ Карми (2021—) композитор 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Lyrically gifted middle schooler Karma juggles rap dreams and rhyme schemes while using her talent, ambition and heart to solve any problem.
Світ Карми Трейлер

Світ Карми (2021—)

Karma's World

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Поновлений серіал
композитор
США   11 хв
Читати опис (англ.) Lyrically gifted middle schooler Karma juggles rap dreams and rhyme schemes while using her talent, ambition and heart to solve any problem.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (230)
Моя оцінка:
/10
Middlemost Post (2021—) композитор, актор у ролі Acorn Singer 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Parker J. Cloud, a former raincloud, his friend Angus, and pet walrus Russell deliver mail all across Mount Middlemost.
Трейлер

Middlemost Post (2021—)

Middlemost Post

Серіал 2 сезони, 62 епізоди Поновлений серіал
композитор, актор у ролі Acorn Singer
США, Канада
Читати опис (англ.) Parker J. Cloud, a former raincloud, his friend Angus, and pet walrus Russell deliver mail all across Mount Middlemost.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (280)
Моя оцінка:
/10
The Barbarian and the Troll (2021) композитор 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) Follows Evan, a bridge troll in search of adventure and Brendar, a fierce female warrior, on a quest to defeat the evil demon who has imprisoned her brother.
Трейлер

The Barbarian and the Troll (2021)

The Barbarian and the Troll

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Поновлений серіал
композитор
США, Канада
Читати опис (англ.) Follows Evan, a bridge troll in search of adventure and Brendar, a fierce female warrior, on a quest to defeat the evil demon who has imprisoned her brother.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (378)
Моя оцінка:
/10
Little Willy (2020) композитор 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A former child actor, known for the 1980s horror film "Little Willy," has a mental breakdown in his mid-30s while attending a horror convention.

Little Willy (2020)

Little Willy

композитор
США   16 хв
Читати опис (англ.) A former child actor, known for the 1980s horror film "Little Willy," has a mental breakdown in his mid-30s while attending a horror convention.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (121)
Моя оцінка:
/10
Еволюція Черепашок-ніндзя
Еволюція Черепашок-ніндзя (2018—2020) композитор  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 5.8
Сюжет Rise up! The Teenage Mutant Ninja Turtles get an all-new look, new weapons, and awesome new powers! Join the legendary heroes, Raph, Leo, Donnie and Mikey as these brothers discover a Hidden City beneath New York, learn amazing mystic ninja skills, battle absurd mutants… and always find time for a slice of their favorite pizza! Cowabunga!
Еволюція Черепашок-ніндзя Трейлер

Еволюція Черепашок-ніндзя (2018—2020)

Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles

Серіал 2 сезони, 60 епізодів Скасований
композитор
США   22 хв
Читати опис Rise up! The Teenage Mutant Ninja Turtles get an all-new look, new weapons, and awesome new powers! Join the legendary heroes, Raph, Leo, Donnie and Mikey as these brothers discover a Hidden City beneath New York, learn amazing mystic ninja skills, battle absurd mutants… and always find time for a slice of their favorite pizza! Cowabunga!
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (4)  IMDb: 5.8 (6295)
Моя оцінка:
/10
Нелла — принцеса-лицар
Нелла — принцеса-лицар (2017—2018) композитор  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.0
Сюжет Нелла зовсім не схожа на інших принцес, вона — справжній лицар і дуже хоробра 8-річна дівчинка. Захищає свій дім, батьків, сестру і королівство не словом, а ділом. А королівство населяють не тільки люди, а й магічні істоти: мінотаври, дракони, орки. І не всі з них хочуть бути доброзичливими. Коли з'являється небезпека, принцеса-лицар одягає обладунки, сідлає свого скакуна-єдинорога і вирушає в дорогу. Втім, з вірними помічниками і відкритою душею Нелла знайде вихід з будь-якої ситуації!
Нелла — принцеса-лицар Трейлер

Нелла — принцеса-лицар (2017—2018)

Nella the Princess Knight

Серіал 2 сезони, 82 епізоди Скасований
композитор
Ірландія
Читати опис Нелла зовсім не схожа на інших принцес, вона — справжній лицар і дуже хоробра 8-річна дівчинка. Захищає свій дім, батьків, сестру і королівство не словом, а ділом. А королівство населяють не тільки люди, а й магічні істоти: мінотаври, дракони, орки. І не всі з них хочуть бути доброзичливими. Коли з'являється небезпека, принцеса-лицар одягає обладунки, сідлає свого скакуна-єдинорога і вирушає в дорогу. Втім, з вірними помічниками і відкритою душею Нелла знайде вихід з будь-якої ситуації!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (196)
Моя оцінка:
/10
Henry Hugglemonster (2013—2015) композитор 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A happy young Hugglemonster named Henry goes on adventures with his friends and family. When they run into problems,Henry finds a way to save the day.

Henry Hugglemonster (2013—2015)

Henry Hugglemonster

Серіал 2 сезони, 49 епізодів Завершений
композитор
Ірландія, Велика Британія, США   22 хв
Читати опис (англ.) A happy young Hugglemonster named Henry goes on adventures with his friends and family. When they run into problems,Henry finds a way to save the day.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (436)
Моя оцінка:
/10
Санджей і Крейґ
Санджей і Крейґ (2013—2016) композитор  ✓ укр. аудіо 4.2 imdb 4.6
Сюжет Хлопчик Санджей має веселий і доброзичливий характер. Попри це в нього немає справжнього друга. Йому хочеться, щоби поруч із ним завжди була людина, з якою він міг би постійно поділяти радість і веселощі, а також довіряти найпотаємніше. Купуючи корм для рибок, його погляд зупинився на величному зеленому змії...
Санджей і Крейґ

Санджей і Крейґ (2013—2016)

Sanjay and Craig

Серіал 3 сезони, 79 епізодів Завершений
композитор
США   23 хв
Читати опис Хлопчик Санджей має веселий і доброзичливий характер. Попри це в нього немає справжнього друга. Йому хочеться, щоби поруч із ним завжди була людина, з якою він міг би постійно поділяти радість і веселощі, а також довіряти найпотаємніше. Купуючи корм для рибок, його погляд зупинився на величному зеленому змії...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.2 (4)  IMDb: 4.6 (3966)
Моя оцінка:
/10
Порося, що кричало: Вовк! Вовкулака!
Порося, що кричало: Вовк! Вовкулака! (2011) композитор  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.7
Сюжет Гаймл, один з Трьох Поросят, який шукає змову на кожному кроці. Коли Сірий Вовк входить до сусідських дверей, Гаймл попереджає своїх друзів Горста і Дітера, що навряд чи це закінчиться "казково".
Порося, що кричало: Вовк! Вовкулака! Трейлер

Порося, що кричало: Вовк! Вовкулака! (2011)

The Pig Who Cried Werewolf

композитор
США   6 хв
Читати опис Гаймл, один з Трьох Поросят, який шукає змову на кожному кроці. Коли Сірий Вовк входить до сусідських дверей, Гаймл попереджає своїх друзів Горста і Дітера, що навряд чи це закінчиться "казково".
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 5.7 (1049)
Моя оцінка:
/10
Нічний трилер
Нічний трилер (2011) композитор  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Шреку наскучив буденний Гелловін, йому захотілося чогось насправді страшного. Сила "Страшилки" дала йому більше, ніж він очікував ...
Нічний трилер

Нічний трилер (2011)

Thriller Night

композитор
США   6 хв
Читати опис Шреку наскучив буденний Гелловін, йому захотілося чогось насправді страшного. Сила "Страшилки" дала йому більше, ніж він очікував ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (10)  IMDb: 6.2 (1042)
Моя оцінка:
/10
Різдвяний шректакль віслюка
Різдвяний шректакль віслюка (2010) композитор  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.3
Сюжет Що може бути краще ніж зібратися на Різдво всім друзям будинку біля палаючого каміна? Залиште свої телевізори включеними, накривайте Різдвяний стіл і в той же час поглядайте в бік телевізора, це допоможе вам створити неймовірну атмосферу свята разом з вашими улюбленими мульт-персонажами, а їх тут більше 25.
Різдвяний шректакль віслюка Трейлер

Різдвяний шректакль віслюка (2010)

Donkey's Christmas Shrektacular

композитор
США   8 хв
Читати опис Що може бути краще ніж зібратися на Різдво всім друзям будинку біля палаючого каміна? Залиште свої телевізори включеними, накривайте Різдвяний стіл і в той же час поглядайте в бік телевізора, це допоможе вам створити неймовірну атмосферу свята разом з вашими улюбленими мульт-персонажами, а їх тут більше 25.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (16)  IMDb: 5.3 (1907)
Моя оцінка:
/10
Lady Gaga Feat. Beyoncé: Telephone (2010) композитор 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Music video for Lady Gaga and Beyoncé's single "Telephone".

Lady Gaga Feat. Beyoncé: Telephone (2010)

Lady Gaga Feat. Beyoncé: Telephone

композитор
США   9 хв
Читати опис (англ.) Music video for Lady Gaga and Beyoncé's single "Telephone".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (2541)
Моя оцінка:
/10
Ni Hao, Kai-Lan (2007—2010) режисер 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A six-year-old girl named Kai-lan, who invites friends at her home to share in the colorful interplay of Chinese and American cultures, as well as the Mandarin language, through interactive exercises and magical stories.

Ni Hao, Kai-Lan (2007—2010)

Ni Hao, Kai-Lan

Серіал 2 сезони, 38 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) A six-year-old girl named Kai-lan, who invites friends at her home to share in the colorful interplay of Chinese and American cultures, as well as the Mandarin language, through interactive exercises and magical stories.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (1156)
Моя оцінка:
/10
Ідол Закрайсвіття
Ідол Закрайсвіття (2004) актор у ролі Captain Hook  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.2
Сюжет Пародія на популярне ТВ-шоу «Американський ідол». У конкурсі на найкращого виконавця Тридев'ятого королівства беруть участь Шрек, Фіона, Віслюк, Кіт у чоботях, Капітан Гак, Доріс і багато інших казкових персонажів. Вибір переможця буде непередбачуваним, адже кожен з учасників підготував свій найкращий музичний номер.
Ідол Закрайсвіття

Ідол Закрайсвіття (2004)

Far Far Away Idol

актор у ролі Captain Hook
США   9 хв
Читати опис Пародія на популярне ТВ-шоу «Американський ідол». У конкурсі на найкращого виконавця Тридев'ятого королівства беруть участь Шрек, Фіона, Віслюк, Кіт у чоботях, Капітан Гак, Доріс і багато інших казкових персонажів. Вибір переможця буде непередбачуваним, адже кожен з учасників підготував свій найкращий музичний номер.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (10)  IMDb: 6.2 (3177)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: