No Image

Masahiko Watanabe

Всього фільмів (на сайті): 10

Ролі: режисер ★ 7.16

Фільмографія

Знайдено 10 результатів

Farewell, My Dear Cramer (2021) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет With no soccer accomplishments to speak of during the entirety of Suou Sumire's junior high school years, the young wing gets an odd offer. Suou's main rival, Soshizaki Midori, invites her to join up on the same team in high school, with a promise that she'll never let Suou "play alone." It's an earnest offer, but the question is whether Suou will take her up on it. Thus the curtain opens on a story that collects an enormous cast of individual soccer-playing personalities!

Farewell, My Dear Cramer (2021)

Farewell, My Dear Cramer

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
Японія
Читати опис With no soccer accomplishments to speak of during the entirety of Suou Sumire's junior high school years, the young wing gets an odd offer. Suou's main rival, Soshizaki Midori, invites her to join up on the same team in high school, with a promise that she'll never let Suou "play alone." It's an earnest offer, but the question is whether Suou will take her up on it. Thus the curtain opens on a story that collects an enormous cast of individual soccer-playing personalities!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (103)
Моя оцінка:
/10
Спалах мрійників
Спалах мрійників (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 6.3
Сюжет Коли Хіджірі Мізукі перейшла до нової школи, усе, що вона хотіла, це жити звичайним шкільним життям, але це не сталося, коли вона зустріла сумнозвісний Клуб Героїв. Його учасники: Нода Ямато — праведний герой, який використовує свої спортивні здібності, щоб здійснювати благородні вчинки та захищати інших; Накамура Казухіро стверджує, що є реінкарнацією «Рюшоіна Тоги», результатом забороненого союзу між демоном і ангелом; Такашіма Томокі — симпатичний хлопчик отаку, єдине справжнє кохання якого — двовимірна аніме-дівчина Сора; а Цукумо Рей грає роль інтригана, який таємно смикає за ниточки.

Затягнута як новий член Клубу Героїв, прохолодна Хіджірі не може досягти нормального життя, якого вона прагне. Але навіть незважаючи на їхні різноманітні примхи, їхні узи дружби справжні; життя Хіджірі стане ще більш захоплюючим, коли вона приєднається до їхніх марень величі!
Спалах мрійників

Спалах мрійників (2019)

Outburst Dreamer Boys

Серіал 1 сезон, 11 епізод Завершений
режисер
Японія
Читати опис Коли Хіджірі Мізукі перейшла до нової школи, усе, що вона хотіла, це жити звичайним шкільним життям, але це не сталося, коли вона зустріла сумнозвісний Клуб Героїв. Його учасники: Нода Ямато — праведний герой, який використовує свої спортивні здібності, щоб здійснювати благородні вчинки та захищати інших; Накамура Казухіро стверджує, що є реінкарнацією «Рюшоіна Тоги», результатом забороненого союзу між демоном і ангелом; Такашіма Томокі — симпатичний хлопчик отаку, єдине справжнє кохання якого — двовимірна аніме-дівчина Сора; а Цукумо Рей грає роль інтригана, який таємно смикає за ниточки.

Затягнута як новий член Клубу Героїв, прохолодна Хіджірі не може досягти нормального життя, якого вона прагне. Але навіть незважаючи на їхні різноманітні примхи, їхні узи дружби справжні; життя Хіджірі стане ще більш захоплюючим, коли вона приєднається до їхніх марень величі!
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (59)
Моя оцінка:
/10
Makai Oji: Devils and Realist (2013) режисер 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) The story revolves around William, an aristocratic family's progeny with rare intellect. One day, his uncle lost his possessions after his business failed. Fearing that his family's name ...

Makai Oji: Devils and Realist (2013)

Makai Oji: Devils and Realist

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія
Читати опис (англ.) The story revolves around William, an aristocratic family's progeny with rare intellect. One day, his uncle lost his possessions after his business failed. Fearing that his family's name ...
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 6.4 (156)
Моя оцінка:
/10
Tokyo Magnitude 8.0 (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 7.8
Сюжет (англ.) An apocalyptic look at the possibility of an earthquake of magnitude 7 or greater striking the Tokyo area. Mirai, a middle school freshman girl who goes to Tokyo's artificial Odaiba Island ...

Tokyo Magnitude 8.0 (2009)

Tokyo Magnitude 8.0

Серіал 1 сезон, 11 епізод Завершений
режисер
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) An apocalyptic look at the possibility of an earthquake of magnitude 7 or greater striking the Tokyo area. Mirai, a middle school freshman girl who goes to Tokyo's artificial Odaiba Island ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (5)  IMDb: 7.8 (1852)
Моя оцінка:
/10
Коли плачуть чайки
Коли плачуть чайки (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Події відбуваються на острові Роккенджіма, що належить заможній родині Ушіромія. За традицією щороку вся родина збирається на острові обговорити поточне фінансове становище кожного. Через слабке здоров'я голови цього року мова йде про спадок та про його розподіл. Однак родина не знає, що розподіл його багатства є найменшою проблемою для Ушіромії Кінзо цього разу. Після того як його давній друг і лікар повідомив, що жити йому лишилося три місяці, Кінзо відчайдушно хоче востаннє зустріти справжнє кохання свого життя: золоту відьму Беатріс. Занурившись у чорну магію протягом багатьох останніх років свого життя, Кінзо розпочинає церемонію повернення своєї коханої після прибуття його родини на Роккенджіму. Незабаром після цього тайфун затримує родину на острові, і починається серія таємничих убивств, що змушує вісімнадцятьох людей на острові боротися за своє життя у смертельній боротьбі між фантазією та реальністю.
Коли плачуть чайки

Коли плачуть чайки (2009)

Umineko: When They Cry

Серіал 1 сезон, 26 епізодів Завершений
режисер
Японія   23 хв
Читати опис Події відбуваються на острові Роккенджіма, що належить заможній родині Ушіромія. За традицією щороку вся родина збирається на острові обговорити поточне фінансове становище кожного. Через слабке здоров'я голови цього року мова йде про спадок та про його розподіл. Однак родина не знає, що розподіл його багатства є найменшою проблемою для Ушіромії Кінзо цього разу. Після того як його давній друг і лікар повідомив, що жити йому лишилося три місяці, Кінзо відчайдушно хоче востаннє зустріти справжнє кохання свого життя: золоту відьму Беатріс. Занурившись у чорну магію протягом багатьох останніх років свого життя, Кінзо розпочинає церемонію повернення своєї коханої після прибуття його родини на Роккенджіму. Незабаром після цього тайфун затримує родину на острові, і починається серія таємничих убивств, що змушує вісімнадцятьох людей на острові боротися за своє життя у смертельній боротьбі між фантазією та реальністю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.4 (601)
Моя оцінка:
/10
Триплексоголік
Триплексоголік (2006—2008) режисер 8.7 imdb 7.6
Сюжет Коли старі казки зовсім перестають лякати і радувати, кривозуба усмішка соц. (рівно як і кап-…) реалізму вселяє усвідомлене роздратування, а фентезійні новороби марно дратують, як фальшиві ялинкові іграшки, тоді нам на виручку приходять нехитрі міські легенди - добрі старо-нові билинки про те, як одна дівчинка… або один хлопчик… або хтось з дорослих, але зовсім недавно, ось тут поряд, і сусідка сама це бачила, а серед знайомих є ті, хто можуть все це клятвено підтвердити.
Триплексоголік Трейлер

Триплексоголік (2006—2008)

xxxHOLiC

0+
Серіал 2 сезони, 42 епізоди Завершений
режисер
Японія   25 хв
Читати опис Коли старі казки зовсім перестають лякати і радувати, кривозуба усмішка соц. (рівно як і кап-…) реалізму вселяє усвідомлене роздратування, а фентезійні новороби марно дратують, як фальшиві ялинкові іграшки, тоді нам на виручку приходять нехитрі міські легенди - добрі старо-нові билинки про те, як одна дівчинка… або один хлопчик… або хтось з дорослих, але зовсім недавно, ось тут поряд, і сусідка сама це бачила, а серед знайомих є ті, хто можуть все це клятвено підтвердити.
КіноБаза: 8.7 (4)  IMDb: 7.6 (2052)
Моя оцінка:
/10
Прославлений
Прославлений (2006—2022) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.0
Сюжет Я прокинувся в звичному сільському будинку. При спробі підвестися стало ясно, що я поранений. Хто я? Звідки? Чим займався? Чому поранений? На ці питання не можу відповісти ні я, ні дівчина, що знайшла мене на тій лісовій стежці і тепер доглядає за мною, ні хто-небудь ще. На моєму обличчі (я навіть не можу пригадати, як виглядаю) дивна маска, яку неможливо зняти - ще одна таємниця.
Я почав тут нове життя, люди, що виходили мене, стали мені сім'єю, мешканці села вважають мене «своїм». Пам'ять, проте, не поспішає повертатися.
Прославлений Трейлер

Прославлений (2006—2022)

Utawarerumono

0+
Серіал 3 сезони, 57 епізодів Завершений
режисер
Японія   30 хв
Читати опис Я прокинувся в звичному сільському будинку. При спробі підвестися стало ясно, що я поранений. Хто я? Звідки? Чим займався? Чому поранений? На ці питання не можу відповісти ні я, ні дівчина, що знайшла мене на тій лісовій стежці і тепер доглядає за мною, ні хто-небудь ще. На моєму обличчі (я навіть не можу пригадати, як виглядаю) дивна маска, яку неможливо зняти - ще одна таємниця.
Я почав тут нове життя, люди, що виходили мене, стали мені сім'єю, мешканці села вважають мене «своїм». Пам'ять, проте, не поспішає повертатися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (477)
Моя оцінка:
/10
Agatha Christie's Great Detectives Poirot and Marple (2004—2005) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A teenage girl divides her time between working in London for the famed Belgian sleuth, Hercule Poirot, and staying in the countryside with her shrewd great-aunt, Jane Marple.

Agatha Christie's Great Detectives Poirot and Marple (2004—2005)

Agatha Christie's Great Detectives Poirot and Marple

Серіал 1 сезон, 39 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис (англ.) A teenage girl divides her time between working in London for the famed Belgian sleuth, Hercule Poirot, and staying in the countryside with her shrewd great-aunt, Jane Marple.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (56)
Моя оцінка:
/10
X
X (2001—2002) режисер  ✓ укр. аудіо 2.0 imdb 7.5
Сюжет Коли п'ятнадцятирічний Камуї Шіро повернувся в Токіо після довгої відсутності, він не міг уявити, до яких катастрофічних наслідків це призведе. Чи не знали про своє майбутнє його друзі дитинства - Фума Моно і його молодша сестра Которі. Але їхня доля була визначена наперед.
Буде битва Апокаліпсису: Дракони Землі, Ангели, прагнуть зруйнувати світ, щоб врятувати природу від людей. Їм протистоять Дракони Небес - Хранителі, що стали на сторону людства і утримують в Токіо бар'єри. Представники ворогуючих сторін - могутні маги, які живуть подвійним життям, кожен зі своїм минулим, мріями і надіями. Крім того, в цій битві бере участь віщунка, принцеса Хіното, і її сестра Каное - і передбачення, сни і мрії відіграють значну роль в тому, що відбувається. Однак, кожен з героїв - лише фігура на шаховій дошці долі.
X Трейлер

X (2001—2002)

X

Серіал 1 сезон, 24 епізоди Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Коли п'ятнадцятирічний Камуї Шіро повернувся в Токіо після довгої відсутності, він не міг уявити, до яких катастрофічних наслідків це призведе. Чи не знали про своє майбутнє його друзі дитинства - Фума Моно і його молодша сестра Которі. Але їхня доля була визначена наперед.
Буде битва Апокаліпсису: Дракони Землі, Ангели, прагнуть зруйнувати світ, щоб врятувати природу від людей. Їм протистоять Дракони Небес - Хранителі, що стали на сторону людства і утримують в Токіо бар'єри. Представники ворогуючих сторін - могутні маги, які живуть подвійним життям, кожен зі своїм минулим, мріями і надіями. Крім того, в цій битві бере участь віщунка, принцеса Хіното, і її сестра Каное - і передбачення, сни і мрії відіграють значну роль в тому, що відбувається. Однак, кожен з героїв - лише фігура на шаховій дошці долі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.0 (2)  IMDb: 7.5 (1844)
Моя оцінка:
/10
Фестиваль Додзіні
Фестиваль Додзіні (2001) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет Аніме, що відноситься до розряду must have. Якісна замальовка,
сюжет, що запам'ятовується, укупі з відмінним soundtrack. Цікаво й
повчально, без обмежень за віком!
Казукі Сендо, студент у без екзаменаційній школі, знаходить для себе
заняття у вільний від навчання час. Ведений забавним «однокашником
з диватствами» Тайши, у чиїх планах, ні багато ні мало, завоювання
ними світової слави додзинсі; Казукі переносить свої навички художника
у стиль, що набирає популярність - малювання манги.
Фестиваль Додзіні

Фестиваль Додзіні (2001)

Comic Party

0+
Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
режисер
Японія   23 хв
Читати опис Аніме, що відноситься до розряду must have. Якісна замальовка,
сюжет, що запам'ятовується, укупі з відмінним soundtrack. Цікаво й
повчально, без обмежень за віком!
Казукі Сендо, студент у без екзаменаційній школі, знаходить для себе
заняття у вільний від навчання час. Ведений забавним «однокашником
з диватствами» Тайши, у чиїх планах, ні багато ні мало, завоювання
ними світової слави додзинсі; Казукі переносить свої навички художника
у стиль, що набирає популярність - малювання манги.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (89)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: