Лука Ґуаданьіно

Luca Guadagnino

Дата народження: 10 серпня 1971 (52 роки)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Палермо, Сицилія, Італія

Всього фільмів (на сайті): 35

Ролі: продюсер (21), режисер ★ 6.75 (19), сценарист ★ 5.52 (7), актор (6), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 35 результатів

Суперники
Суперники (2024) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.3
Сюжет Історія про трьох гравців, які змагаються на тенісному турнірі, щоб стати переможцем всесвітньо відомого турніру Великого шолома.
Суперники Трейлер

Суперники (2024)

Challengers

16+
режисер, продюсер
США   2 год 11 хв
Читати опис Історія про трьох гравців, які змагаються на тенісному турнірі, щоб стати переможцем всесвітньо відомого турніру Великого шолома.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (38)  IMDb: 7.3 (70291)
Моя оцінка:
/10
Enea (2023) продюсер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Enea, Aeneas, pursues the myth that their name bears. He does it in the company of Valentino, a newly christened aviator. Together with the drug dealing and the parties, the two boys share their youth.
Трейлер

Enea (2023)

Enea

продюсер
Італія   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) Enea, Aeneas, pursues the myth that their name bears. He does it in the company of Valentino, a newly christened aviator. Together with the drug dealing and the parties, the two boys share their youth.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (701)
Моя оцінка:
/10
Разом з кістками
Разом з кістками (2022) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.8
Сюжет Історія першого кохання між Марен, дівчиною, яка безуспішно намагається контролювати нестримне бажання їсти тих людей, з якими зближується, і безправним волоцюгою Лі. Вони зустрічаються і разом вирушають у велику подорож через рейґанівську Америку. Проте, щоб вони не робили, всі дороги ведуть до їхнього жахливого минулого. Чи зможе кохання пережити їхні розбіжності?
Разом з кістками Трейлер

Разом з кістками (2022)

Bones and All

16+
режисер, продюсер
Італія, США   2 год 11 хв
Читати опис Історія першого кохання між Марен, дівчиною, яка безуспішно намагається контролювати нестримне бажання їсти тих людей, з якими зближується, і безправним волоцюгою Лі. Вони зустрічаються і разом вирушають у велику подорож через рейґанівську Америку. Проте, щоб вони не робили, всі дороги ведуть до їхнього жахливого минулого. Чи зможе кохання пережити їхні розбіжності?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (24)  IMDb: 6.8 (59970)
Моя оцінка:
/10
Brideshead Revisited (2022—) режисер, сценарист 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Follows the story of Ryder and his friendship with aristocratic family, the Flytes, who live in the palatial Brideshead Castle.

Brideshead Revisited (2022—)

Brideshead Revisited

Серіал 1 сезон, 1 епізод У виробництві
режисер, сценарист
Велика Британія, США
Читати опис (англ.) Follows the story of Ryder and his friendship with aristocratic family, the Flytes, who live in the palatial Brideshead Castle.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сальваторе: Швець мрій
Сальваторе: Швець мрій (2020) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет Сальваторе Ферраґамо почав свою кар'єру шевця ще з підліткового віку. В Америці його роботи невдовзі допомогли винайти гламур німої ери Голлівуду, бо він створив взуття для відомих фільмів і для таких зірок, як Ґлорія Свенсон, Мері Пікфорд і Дуґлас Фербенкс. Режисер фільму – Лука Ґваданьїно («Назви мене твоїм ім'ям»). Цей фільм з гострими коментарями Мартіна Скорсезе, Маноло Бланіка, Крістіана Лубутена і Ванди Ферраґамо – портрет людини, чия візія, пристрасть і мистецтво зробили його «шевцем для зірок» і справили тривалий вплив на культуру, моду й мистецтво.
Сальваторе: Швець мрій Трейлер

Сальваторе: Швець мрій (2020)

Salvatore: Shoemaker of Dreams

режисер
Італія   1 год 49 хв
Читати опис Сальваторе Ферраґамо почав свою кар'єру шевця ще з підліткового віку. В Америці його роботи невдовзі допомогли винайти гламур німої ери Голлівуду, бо він створив взуття для відомих фільмів і для таких зірок, як Ґлорія Свенсон, Мері Пікфорд і Дуґлас Фербенкс. Режисер фільму – Лука Ґваданьїно («Назви мене твоїм ім'ям»). Цей фільм з гострими коментарями Мартіна Скорсезе, Маноло Бланіка, Крістіана Лубутена і Ванди Ферраґамо – портрет людини, чия візія, пристрасть і мистецтво зробили його «шевцем для зірок» і справили тривалий вплив на культуру, моду й мистецтво.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (261)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 60 грн / купівля від 375 грн
Бекетт
Бекетт (2021) продюсер  ✓ укр. субтитри 5.9 imdb 5.7
Сюжет Переживши нещасний випадок, турист з Америки стає причетним до політичної змови в Греції й змушений переховуватися від найманих вбивць, підісланих для його усунення.
Бекетт Трейлер

Бекетт (2021)

Beckett

продюсер
Італія, Бразилія, Греція   1 год 50 хв
Читати опис Переживши нещасний випадок, турист з Америки стає причетним до політичної змови в Греції й змушений переховуватися від найманих вбивць, підісланих для його усунення.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.9 (22)  IMDb: 5.7 (28691)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Мисливці за трюфелями
Мисливці за трюфелями (2020) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет У хащах італійського П’ємонту кілька 70–80-річних чоловіків полюють на рідкісні й дорогі білі трюфелі «альба», які сучасній науці досі не вдається культивувати. Мисливців веде власна таємна культура і знання, що передаються з покоління у покоління, а ще — носи їхніх улюбленців, спеціально навчених собак. Попит на білі трюфелі щороку зростає водночас зі зменшенням пропозиції. Через зміни клімату, вирубування лісів та брак молоді, готової навчатись ремеслу, таємниці мисливців за трюфелями цінуються як ніколи. Однак скоро стане зрозуміло, що ці чоловіки поважного віку оберігають дещо цінніше за жаданий делікатес: таємницю багатого і сповненого змісту життя.
Мисливці за трюфелями Трейлер

Мисливці за трюфелями (2020)

The Truffle Hunters

продюсер
Італія, Греція, США   1 год 24 хв
Читати опис У хащах італійського П’ємонту кілька 70–80-річних чоловіків полюють на рідкісні й дорогі білі трюфелі «альба», які сучасній науці досі не вдається культивувати. Мисливців веде власна таємна культура і знання, що передаються з покоління у покоління, а ще — носи їхніх улюбленців, спеціально навчених собак. Попит на білі трюфелі щороку зростає водночас зі зменшенням пропозиції. Через зміни клімату, вирубування лісів та брак молоді, готової навчатись ремеслу, таємниці мисливців за трюфелями цінуються як ніколи. Однак скоро стане зрозуміло, що ці чоловіки поважного віку оберігають дещо цінніше за жаданий делікатес: таємницю багатого і сповненого змісту життя.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (3832)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Ми ті, хто ми є
Ми ті, хто ми є (2020) режисер, ідея, сценарист, продюсер 5.6 imdb 7.3
Сюжет Історія про двох підлітків, які живуть на американській військовій базі в Італії. 14-річний Фрейзер — сором’язливий інтроверт, який зовсім недавно переїхав з Нью-Йорка разом з матерями. А Кейтлін — смілива і впевнена, вона вже давно живе зі своєю сім'єю на базі і встигла вивчити італійську. Вони починають спілкуватися, дружити і досліджувати свої почуття.
Ми ті, хто ми є Трейлер

Ми ті, хто ми є (2020)

We Are Who We Are

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер, ідея, сценарист, продюсер
Італія, США   7 год 42 хв
Читати опис Історія про двох підлітків, які живуть на американській військовій базі в Італії. 14-річний Фрейзер — сором’язливий інтроверт, який зовсім недавно переїхав з Нью-Йорка разом з матерями. А Кейтлін — смілива і впевнена, вона вже давно живе зі своєю сім'єю на базі і встигла вивчити італійську. Вони починають спілкуватися, дружити і досліджувати свої почуття.
КіноБаза: 5.6 (8)  IMDb: 7.3 (9837)
Моя оцінка:
/10
Неймовірна дівчина
Неймовірна дівчина (2019) режисер, продюсер 0.0 imdb 5.4
Сюжет Нью-Йоркська письменниця Франческа на одному зі світських прийомів випадково бачить давню картину своєї матері-художниці, і цей давно забутий твір будить у ній справжній калейдоскоп спогадів. Тоді Франческа вирушає до матері до Італії, де її дитячі ігри з фарбами, тканинами та тінями знову оживають у стінах рідного дому.
Неймовірна дівчина Трейлер

Неймовірна дівчина (2019)

The Staggering Girl

режисер, продюсер
Італія   37 хв
Читати опис Нью-Йоркська письменниця Франческа на одному зі світських прийомів випадково бачить давню картину своєї матері-художниці, і цей давно забутий твір будить у ній справжній калейдоскоп спогадів. Тоді Франческа вирушає до матері до Італії, де її дитячі ігри з фарбами, тканинами та тінями знову оживають у стінах рідного дому.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (2137)
Моя оцінка:
/10
Суспірія
Суспірія (2018) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.7
Сюжет Події розгортаються у Берліні у 1977 році. До відомої балетної школи приїздить на навчання американська танцівниця Сьюзі (Дакота Джонсон). Невдовзі вона розуміє, що окрім танців тут займаються речами, про які моторошно не тільки говорити, а навіть думати. Одна з танцівниць, що живе та навчається тут деякий час, ділиться зі Сьюзі своїми підозрами. Тепер, аби не стати наступною жертвою нелюдських розваг своїх наставниць, дівчина має якомога швидше розгадати їхню таємницю.
Суспірія Трейлер

Суспірія (2018)

Suspiria

18+
режисер, продюсер
Італія, США   2 год 32 хв
Читати опис Події розгортаються у Берліні у 1977 році. До відомої балетної школи приїздить на навчання американська танцівниця Сьюзі (Дакота Джонсон). Невдовзі вона розуміє, що окрім танців тут займаються речами, про які моторошно не тільки говорити, а навіть думати. Одна з танцівниць, що живе та навчається тут деякий час, ділиться зі Сьюзі своїми підозрами. Тепер, аби не стати наступною жертвою нелюдських розваг своїх наставниць, дівчина має якомога швидше розгадати їхню таємницю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (77)  IMDb: 6.7 (93413)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.4
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.4 (1424)
Моя оцінка:
/10
Назви мене своїм ім'ям
Назви мене своїм ім'ям (2017) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.8
Сюжет Історія раптового роману, що виник між підлітком і річним гостем, який відвідав особняк його батьків на італійській Рів'єрі. Протягом декількох неспокійних тижнів невблаганний, але приречений потік нав'язливої ідеї, захоплення і бажання неминуче посилює їх пристрасть, доводячи до порога відчаю і супутнього страху перед неможливістю тільки одного: повної близькості.
Назви мене своїм ім'ям Трейлер

Назви мене своїм ім'ям (2017)

Call Me by Your Name

16+
режисер, продюсер
Італія, Франція, Бразилія, США   2 год 12 хв
Читати опис Історія раптового роману, що виник між підлітком і річним гостем, який відвідав особняк його батьків на італійській Рів'єрі. Протягом декількох неспокійних тижнів невблаганний, але приречений потік нав'язливої ідеї, захоплення і бажання неминуче посилює їх пристрасть, доводячи до порога відчаю і супутнього страху перед неможливістю тільки одного: повної близькості.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (125)  IMDb: 7.8 (319649)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ombre dal fondo (2016) продюсер 0.0 imdb 5.8

Ombre dal fondo (2016)

Ombre dal fondo

продюсер
  1 год 11 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (7)
Моя оцінка:
/10
Великий сплеск
Великий сплеск (2015) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.4
Сюжет Відома рок-зірка відпочиває на італійському острові Пантеллерія разом зі своїм коханцем - режисером. Пара насолоджується казкою, поки реальний світ залишається в трьох годинах перельоту. Несподівано їх райська ідилія переривається появою старого друга і його дорослої доньки. Невинний флірт і колишні почуття незабаром затягують героїв, обертаючись не тільки ревнощами і пристрастю, але і небезпекою для всіх учасників.
Великий сплеск Трейлер

Великий сплеск (2015)

A Bigger Splash

18+
режисер, продюсер
Італія, Франція   2 год 5 хв
Читати опис Відома рок-зірка відпочиває на італійському острові Пантеллерія разом зі своїм коханцем - режисером. Пара насолоджується казкою, поки реальний світ залишається в трьох годинах перельоту. Несподівано їх райська ідилія переривається появою старого друга і його дорослої доньки. Невинний флірт і колишні почуття незабаром затягують героїв, обертаючись не тільки ревнощами і пристрастю, але і небезпекою для всіх учасників.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (26)  IMDb: 6.4 (33191)
Моя оцінка:
/10
Antonia. (2015) продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A journey through the last ten years in the brief life of Italian poet Antonia Pozzi. This is the portrait of an artist and of her art set in 1930s Milan.

Antonia. (2015)

Antonia.

продюсер
Італія, Греція   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A journey through the last ten years in the brief life of Italian poet Antonia Pozzi. This is the portrait of an artist and of her art set in 1930s Milan.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (295)
Моя оцінка:
/10
A Rose Reborn (2014) продюсер 6.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) A brilliant young inventor and CEO has an opportunity to sell his world changing invention to a mysterious Chinese billionaire. But the two don't have typical business meetings.
Трейлер

A Rose Reborn (2014)

A Rose Reborn

продюсер
Італія   20 хв
Читати опис (англ.) A brilliant young inventor and CEO has an opportunity to sell his world changing invention to a mysterious Chinese billionaire. But the two don't have typical business meetings.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (563)
Моя оцінка:
/10
Belluscone: A Sicilian Story (2014) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) The director documents his failure to make a film connecting the Mafia in Sicily and Italy's prime minister Silvio Berlusconi.

Belluscone: A Sicilian Story (2014)

Belluscone: A Sicilian Story

продюсер
Італія   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) The director documents his failure to make a film connecting the Mafia in Sicily and Italy's prime minister Silvio Berlusconi.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (554)
Моя оцінка:
/10
Витончена помста
Витончена помста (2013) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.6
Сюжет Фільм розповість прекрасну історію дівчини, безневинна зухвалість якої закінчується жахливими, кривавими наслідками. Вона шукає рушницю, поліцейську форму і починає мститися.
Витончена помста Трейлер

Витончена помста (2013)

Mademoiselle C

зіграв самого себе
Франція   1 год 33 хв
Читати опис Фільм розповість прекрасну історію дівчини, безневинна зухвалість якої закінчується жахливими, кривавими наслідками. Вона шукає рушницю, поліцейську форму і починає мститися.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (681)
Моя оцінка:
/10
Bertolucci on Bertolucci (2013) режисер, продюсер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) The art of cinema recounted in first person by Bernardo Bertolucci. Through a editing that articulates his declarations and thoughts in a flow of intense feelings, psychological introspection, anecdotes and visions, we are offered an

Bertolucci on Bertolucci (2013)

Bertolucci on Bertolucci

режисер, продюсер
Італія, Австрія, Франція, Велика Британія, Швейцарія   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) The art of cinema recounted in first person by Bernardo Bertolucci. Through a editing that articulates his declarations and thoughts in a flow of intense feelings, psychological introspection, anecdotes and visions, we are offered an
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (107)
Моя оцінка:
/10
Walking Stories (2013) продюсер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Delicate and slightly surreal, "Walking Stories" is a romantic comedy directed by Luca Guadagnino (Melissa P, I Am Love) who narrates a life changing trip full of surprising coincidences, ...

Walking Stories (2013)

Walking Stories

продюсер
США   21 хв
Читати опис (англ.) Delicate and slightly surreal, "Walking Stories" is a romantic comedy directed by Luca Guadagnino (Melissa P, I Am Love) who narrates a life changing trip full of surprising coincidences, ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (184)
Моя оцінка:
/10
The Landlords (2012) продюсер 0.0 imdb 6.2

The Landlords (2012)

The Landlords

продюсер
Італія   1 год 30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (403)
Моя оцінка:
/10
Inconscio italiano (2011) режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A documentary in which seven Italian intellectuals survey the political history of their country from its imperial adventure in Ethiopia in 1937 to the ascent of Silvio Berlusconi, focusing on the evolving role of the Fascist Party.

Inconscio italiano (2011)

Inconscio italiano

режисер
Італія   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) A documentary in which seven Italian intellectuals survey the political history of their country from its imperial adventure in Ethiopia in 1937 to the ascent of Silvio Berlusconi, focusing on the evolving role of the Fascist Party.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (62)
Моя оцінка:
/10
Diarchy (2010) продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Giano and Luc are traveling through the woods when a storm breaks, forcing them to take shelter in Luc's villa. Gradually and insidiously, a competition emerges between them, with terrible consequences.

Diarchy (2010)

Diarchy

продюсер
Італія   20 хв
Читати опис (англ.) Giano and Luc are traveling through the woods when a storm breaks, forcing them to take shelter in Luc's villa. Gradually and insidiously, a competition emerges between them, with terrible consequences.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (169)
Моя оцінка:
/10
Я — це кохання
Я — це кохання (2009) режисер, продюсер, сценарист 7.4 imdb 7.0
Сюжет У фільмі показана історія однієї буржуазної сім'ї. Емма — заміжня жінка середнього віку. Вона одружена з впливовим Танкреді, головою багатовікової сім'ї. Але Емма відчуває себе нещасною в цьому шлюбі. Одного разу її син Едуард вирішує разом з другом Антоніо відкрити ресторан на гроші, отримані в спадок. Він знайомить Антоніо зі своєю сім'єю після чого Емма закохується в нього і у них зав'язується роман.
Я — це кохання Трейлер

Я — це кохання (2009)

I Am Love

18+
режисер, продюсер, сценарист
Італія   2 год 0 хв
Читати опис У фільмі показана історія однієї буржуазної сім'ї. Емма — заміжня жінка середнього віку. Вона одружена з впливовим Танкреді, головою багатовікової сім'ї. Але Емма відчуває себе нещасною в цьому шлюбі. Одного разу її син Едуард вирішує разом з другом Антоніо відкрити ресторан на гроші, отримані в спадок. Він знайомить Антоніо зі своєю сім'єю після чого Емма закохується в нього і у них зав'язується роман.
КіноБаза: 7.4 (7)  IMDb: 7.0 (24159)
Моя оцінка:
/10
The Love Factory #3 Pippo Delbono - Bisogna morire (2008) продюсер, сценарист, режисер 0.0 imdb 3.8

The Love Factory #3 Pippo Delbono - Bisogna morire (2008)

The Love Factory #3 Pippo Delbono - Bisogna morire

продюсер, сценарист, режисер
Італія   1 год 1 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.8 (10)
Моя оцінка:
/10
Одкровення Мелісси
Одкровення Мелісси (2005) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 4.8
Сюжет Кілька років тому в Італії був опублікований роман під хитромудрим заголовком «Розчеши волосся сто разів перед сном». І миттєво став національним бестселером, не дивлячись на дивну назву, відсутність могутньої реклами і нікому не відоме ім'я на обкладинці - Мелісса Панарелло. А все тому, що автором виявилася юна дівчина з Сіцілії, що узяла за основу книги свої інтимні щоденники.
Одкровення Мелісси Трейлер

Одкровення Мелісси (2005)

Melissa P.

18+
режисер, сценарист
Італія, Іспанія   1 год 40 хв
Читати опис Кілька років тому в Італії був опублікований роман під хитромудрим заголовком «Розчеши волосся сто разів перед сном». І миттєво став національним бестселером, не дивлячись на дивну назву, відсутність могутньої реклами і нікому не відоме ім'я на обкладинці - Мелісса Панарелло. А все тому, що автором виявилася юна дівчина з Сіцілії, що узяла за основу книги свої інтимні щоденники.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (13)  IMDb: 4.8 (7115)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 217 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (455)
Моя оцінка:
/10
Cuoco contadino (2004) режисер, сценарист 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) A car is heading up towards the Prealps through the hills between Liguria and France. Paolo Masieri, one of the most innovative Italian chefs, has his vegetable garden there, his country house and his herbs. The camera follows him, m

Cuoco contadino (2004)

Cuoco contadino

режисер, сценарист
Італія
Читати опис (англ.) A car is heading up towards the Prealps through the hills between Liguria and France. Paolo Masieri, one of the most innovative Italian chefs, has his vegetable garden there, his country house and his herbs. The camera follows him, m
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (46)
Моя оцінка:
/10
Che tempo che fa (2003—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Every week Fabio Fazio interviews famous people, Italians and international ones.

Che tempo che fa (2003—)

Che tempo che fa

Серіал 5 сезонів, 21 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Італія   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Every week Fabio Fazio interviews famous people, Italians and international ones.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (98)
Моя оцінка:
/10
Mundo civilizado (2003) режисер 0.0 imdb 4.8

Mundo civilizado (2003)

Mundo civilizado

режисер
Італія   1 год 40 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (57)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: