No Image

Kevin Murphy

Всього фільмів (на сайті): 22

Ролі: сценарист ★ 7.39 (21), продюсер (18), ідея (4)

Фільмографія

Знайдено 22 результати

Страшилки
Страшилки (2023) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.7
Сюжет П'ять старшокласників розслідують смерть підлітка Гарольда, який загинув 30 років тому. Школярі дізнаються похмурі таємниці своїх батьків і стикаються з недоброзичливим духом Гарольда.
Страшилки Трейлер

Страшилки (2023)

Goosebumps

Серіал 2 сезони, 10 епізодів Поновлений серіал
продюсер
США   40 хв
Читати опис П'ять старшокласників розслідують смерть підлітка Гарольда, який загинув 30 років тому. Школярі дізнаються похмурі таємниці своїх батьків і стикаються з недоброзичливим духом Гарольда.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (3)  IMDb: 6.7 (11038)
Моя оцінка:
/10
Heathers: The Musical (2022) сценарист, продюсер 10.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Veronica Sawyer does her best to survive her senior year while navigating the beautiful but cruel Heathers, the new to school Jason "J.D." Dean, and the constant pressure to fit in with everyone else.
Трейлер

Heathers: The Musical (2022)

Heathers: The Musical

сценарист, продюсер
США   2 год 15 хв
Читати опис (англ.) Veronica Sawyer does her best to survive her senior year while navigating the beautiful but cruel Heathers, the new to school Jason "J.D." Dean, and the constant pressure to fit in with everyone else.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 7.6 (1017)
Моя оцінка:
/10
Син
Син (2017—2019) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет Історичний епос становлення Америки, розказаний через призму злету і падіння однієї нафтової імперії.
Син Трейлер

Син (2017—2019)

The Son

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
сценарист, продюсер
США   44 хв
Читати опис Історичний епос становлення Америки, розказаний через призму злету і падіння однієї нафтової імперії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (9)  IMDb: 7.5 (7454)
Моя оцінка:
/10
Виклик. Непокірна земля
Виклик. Непокірна земля (2013—2015) сценарист, ідея, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.0
Сюжет Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Виклик. Непокірна земля Трейлер

Виклик. Непокірна земля (2013—2015)

Defiance

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
сценарист, ідея, продюсер
США   43 хв
Читати опис Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (23)  IMDb: 7.0 (44687)
Моя оцінка:
/10
Пекельні кішки
Пекельні кішки (2010—2011) продюсер, сценарист, ідея  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.7
Сюжет Вчора у Марті були красиві шмотки, репутація самої класної дівчини коледжу і право знущатися над чирлідершами. Сьогодні вона позбулася стипендії. Так що завтра вона або вилетить зі школи, або стане спортивною вболівальницею з цієї лузерскої команди «Пекельні кішки».
Пекельні кішки

Пекельні кішки (2010—2011)

Hellcats

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
продюсер, сценарист, ідея
США   60 хв
Читати опис Вчора у Марті були красиві шмотки, репутація самої класної дівчини коледжу і право знущатися над чирлідершами. Сьогодні вона позбулася стипендії. Так що завтра вона або вилетить зі школи, або стане спортивною вболівальницею з цієї лузерскої команди «Пекельні кішки».
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (10)  IMDb: 6.7 (10965)
Моя оцінка:
/10
Каприка
Каприка (2009—2010) сценарист, продюсер 6.6 imdb 7.1
Сюжет 12 колоній Кобола. Планета Каприка. 58 років до руйнування. Релігійний фанатизм знову звів долі сімей Адама і Грейстоуна. Узагальнені горем втрати своїх дочок, видний правозахисник Джозеф Адама і багатий технолог Деніеел Грейстоун, розуміють, що ледь знаходять в собі сили жити.
Каприка

Каприка (2009—2010)

Caprica

Серіал 1 сезон, 19 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
Канада, США   60 хв
Читати опис 12 колоній Кобола. Планета Каприка. 58 років до руйнування. Релігійний фанатизм знову звів долі сімей Адама і Грейстоуна. Узагальнені горем втрати своїх дочок, видний правозахисник Джозеф Адама і багатий технолог Деніеел Грейстоун, розуміють, що ледь знаходять в собі сили жити.
КіноБаза: 6.6 (13)  IMDb: 7.1 (26309)
Моя оцінка:
/10
Valentine (2008—2009) ідея, сценарист, продюсер 4.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) In a world where love has grown trivial and weary the Ancient Greek Gods exist to battle this tragedy. The Gods will do whatever it takes to bring soul mates together. Grace Valentine, the ...

Valentine (2008—2009)

Valentine

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
ідея, сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) In a world where love has grown trivial and weary the Ancient Greek Gods exist to battle this tragedy. The Gods will do whatever it takes to bring soul mates together. Grace Valentine, the ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.4 (792)
Моя оцінка:
/10
Жнець
Жнець (2007—2009) сценарист, продюсер 7.2 imdb 7.8
Сюжет Жив і не можна сказати, що був, а швидше животів, парубок на ім'я Сем, батьки його балували, тому толку від парубка було мало. Дожив цей дорослий телепень до 21 року, а розуму не нажив, працював в магазині, з коледжу втік через місяць (не витримала душа поета учбових буднів).
І, як йому самому здавалося, нічого особливого в житті Сему не світило: на роботі — фартух, бейджик, жодної перспективи і начальник ідіот, а в особистому житті — дівчина, яка вважає за краще бути просто другом, ніж дозволити хоч натяк на романтичні стосунки.
Жнець

Жнець (2007—2009)

Reaper

Серіал 2 сезони, 31 епізод Скасований
сценарист, продюсер
США, Канада   45 хв
Читати опис Жив і не можна сказати, що був, а швидше животів, парубок на ім'я Сем, батьки його балували, тому толку від парубка було мало. Дожив цей дорослий телепень до 21 року, а розуму не нажив, працював в магазині, з коледжу втік через місяць (не витримала душа поета учбових буднів).
І, як йому самому здавалося, нічого особливого в житті Сему не світило: на роботі — фартух, бейджик, жодної перспективи і начальник ідіот, а в особистому житті — дівчина, яка вважає за краще бути просто другом, ніж дозволити хоч натяк на романтичні стосунки.
КіноБаза: 7.2 (10)  IMDb: 7.8 (25183)
Моя оцінка:
/10
Reefer Madness: The Movie Musical (2005) сценарист, продюсер 6.5 imdb 7.1
Сюжет (англ.) This film tells the tale of the Harper Affair, in which young Jimmy Harper finds his life of promise turn into a life of debauchery and murder thanks to the new drug menace marijuana. Along the way he receives help from his girlfriend Mary and Jesus himself, but always finds himself in the arms of the Reefer Man and the rest of the denizens of the Reefer Den.

Reefer Madness: The Movie Musical (2005)

Reefer Madness: The Movie Musical

сценарист, продюсер
США, Німеччина, Канада   1 год 49 хв
Читати опис (англ.) This film tells the tale of the Harper Affair, in which young Jimmy Harper finds his life of promise turn into a life of debauchery and murder thanks to the new drug menace marijuana. Along the way he receives help from his girlfriend Mary and Jesus himself, but always finds himself in the arms of the Reefer Man and the rest of the denizens of the Reefer Den.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.1 (6883)
Моя оцінка:
/10
Відчайдушні домогосподарки
Відчайдушні домогосподарки (2004—2012) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.6
Сюжет На перший погляд їхнє життя здається простим і красивим. Доглянуті газони, будиночки, щасливі родини. Багато хто мріє опинитися на їхньому місці, сподіваючись, що це принесе їм щастя. Відчайдушні домогосподарки обіцяють розвіяти усі міфи про зразково-показове життя в американському передмісті.
Відчайдушні домогосподарки Трейлер

Відчайдушні домогосподарки (2004—2012)

Desperate Housewives

Серіал 8 сезонів, 180 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
США   45 хв
Читати опис На перший погляд їхнє життя здається простим і красивим. Доглянуті газони, будиночки, щасливі родини. Багато хто мріє опинитися на їхньому місці, сподіваючись, що це принесе їм щастя. Відчайдушні домогосподарки обіцяють розвіяти усі міфи про зразково-показове життя в американському передмісті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (112)  IMDb: 7.6 (141053)
Моя оцінка:
/10
Ед
Ед (2000—2004) сценарист, продюсер 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Ed Stevens is a contracts lawyer at a high-profile New York City firm. Around the same time he splits with his wife (she slept with a mailman), he makes a single error in punctuation when going over a contract; and because of the resulting financial loss to the firm, he's fired. Despondent, he heads back to his (small) hometown of Stuckeyville -- 'Anytown', USA. There he realises he's been missed by a lot of friends whom he's missed; and he sees Carol, the girl he'd adored in high school. Swept up in roiling emotions, Ed buys the local bowling alley on a whim, moves to Stuckeyville, and determines to win Carol's heart. His horizons broaden as he settles once more in Stuckeyville, and the series itself settles into a charming, funny, often serious slice-of-life series focused not solely on Ed but on the lovable ensemble cast of people who live and work with him in Stuckeyville.
Ед

Ед (2000—2004)

Ed

Серіал 4 сезони, 83 епізоди Завершений
сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Ed Stevens is a contracts lawyer at a high-profile New York City firm. Around the same time he splits with his wife (she slept with a mailman), he makes a single error in punctuation when going over a contract; and because of the resulting financial loss to the firm, he's fired. Despondent, he heads back to his (small) hometown of Stuckeyville -- 'Anytown', USA. There he realises he's been missed by a lot of friends whom he's missed; and he sees Carol, the girl he'd adored in high school. Swept up in roiling emotions, Ed buys the local bowling alley on a whim, moves to Stuckeyville, and determines to win Carol's heart. His horizons broaden as he settles once more in Stuckeyville, and the series itself settles into a charming, funny, often serious slice-of-life series focused not solely on Ed but on the lovable ensemble cast of people who live and work with him in Stuckeyville.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (7529)
Моя оцінка:
/10
Джек і Джилл
Джек і Джилл (1999—2001) продюсер, сценарист 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) This sitcom in named after two of the six main characters, each with a name rather suggesting the other gender: Jaqueline 'Jack' and David 'Jill' Jillefski, who gradually realize they were in love at first sight. The other main characters are brilliant but insecure med student Barto, philosopher-barman Mikey, a natural womanizer who cultivates immaturity and disarming charm, Broadway-actress-dancer Audrey, who becomes Barto's girl, and Elisa Cronkite, Jack's colleague at the TV station.
Джек і Джилл

Джек і Джилл (1999—2001)

Jack & Jill

Серіал 2 сезони, 32 епізоди Завершений
продюсер, сценарист
США   60 хв
Читати опис (англ.) This sitcom in named after two of the six main characters, each with a name rather suggesting the other gender: Jaqueline 'Jack' and David 'Jill' Jillefski, who gradually realize they were in love at first sight. The other main characters are brilliant but insecure med student Barto, philosopher-barman Mikey, a natural womanizer who cultivates immaturity and disarming charm, Broadway-actress-dancer Audrey, who becomes Barto's girl, and Elisa Cronkite, Jack's colleague at the TV station.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (1827)
Моя оцінка:
/10
Get Real (1999—2000) сценарист, продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Follow the dysfunctional Green family as the parents face midlife crisis and the kids go through their teenage years.

Get Real (1999—2000)

Get Real

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Follow the dysfunctional Green family as the parents face midlife crisis and the kids go through their teenage years.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (652)
Моя оцінка:
/10
Сабріна, анімований серіал
Сабріна, анімований серіал (1999—2000) продюсер, сценарист 6.1 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Short lived animated spin off of the television series Sabrina the Teenage Witch. The animated series is a prequel which features Sabrina as a pre-teen girl with small witch powers. Also features the hilarious wise-cracking cat Salem, Sabrina's naive surfer dude friend Harvey, spoiled brat rich girl Gem Stone, Sabrina's rule stricken uncle Uncle Quigley, Sabrina's spaced out friend Pi, and of course, Aunt Hilda and Aunt Zelda, Sabrina's two criticizing, witchy aunts.
Сабріна, анімований серіал

Сабріна, анімований серіал (1999—2000)

Sabrina, the Animated Series

Серіал 1 сезон, 65 епізодів Завершений
продюсер, сценарист
США, Канада   30 хв
Читати опис (англ.) Short lived animated spin off of the television series Sabrina the Teenage Witch. The animated series is a prequel which features Sabrina as a pre-teen girl with small witch powers. Also features the hilarious wise-cracking cat Salem, Sabrina's naive surfer dude friend Harvey, spoiled brat rich girl Gem Stone, Sabrina's rule stricken uncle Uncle Quigley, Sabrina's spaced out friend Pi, and of course, Aunt Hilda and Aunt Zelda, Sabrina's two criticizing, witchy aunts.
КіноБаза: 6.1 (6)  IMDb: 5.9 (3853)
Моя оцінка:
/10
So Weird (1999—2001) продюсер, сценарист 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) A preteen girl travels around the country continually stumbling over supernatural occurrences. Without anyone to believe her, she posts what she finds on her website entitled "So Weird".

So Weird (1999—2001)

So Weird

Серіал 3 сезони, 65 епізодів Завершений
продюсер, сценарист
Канада, США   30 хв
Читати опис (англ.) A preteen girl travels around the country continually stumbling over supernatural occurrences. Without anyone to believe her, she posts what she finds on her website entitled "So Weird".
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (3330)
Моя оцінка:
/10
З привітом із Шанхая
З привітом із Шанхая (1998—2000) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.9
Сюжет Поліціянт з Шанхаю приїжджає на пошуки свого зниклого друга у Лос-Анджелес, де починає війну з наркомафією.
З привітом із Шанхая Трейлер

З привітом із Шанхая (1998—2000)

Martial Law

Серіал 2 сезони, 44 епізоди Завершений
сценарист
США   45 хв
Читати опис Поліціянт з Шанхаю приїжджає на пошуки свого зниклого друга у Лос-Анджелес, де починає війну з наркомафією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (5)  IMDb: 6.9 (3183)
Моя оцінка:
/10
Люба, я зменшив дітей
Люба, я зменшив дітей (1997—2000) ідея, сценарист, продюсер 4.5 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Wayne Szalinski is a clumsy genius who comes up with new gadgets and experiments all the time, but something usually goes wrong and gets Wayne and his family into trouble, danger and fantastical adventure.
Люба, я зменшив дітей

Люба, я зменшив дітей (1997—2000)

Honey, I Shrunk the Kids: The TV Show

Серіал 3 сезони, 66 епізодів Завершений
ідея, сценарист, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Wayne Szalinski is a clumsy genius who comes up with new gadgets and experiments all the time, but something usually goes wrong and gets Wayne and his family into trouble, danger and fantastical adventure.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 6.0 (1675)
Моя оцінка:
/10
The Munsters' Scary Little Christmas (1996) сценарист 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Get ready for some holiday spirits as the first family of fright rallies to show melancholy Eddie Munster (Bug Hall) some of the holly, jolly magic that only Santa can bring.
Трейлер

The Munsters' Scary Little Christmas (1996)

The Munsters' Scary Little Christmas

сценарист
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Get ready for some holiday spirits as the first family of fright rallies to show melancholy Eddie Munster (Bug Hall) some of the holly, jolly magic that only Santa can bring.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (729)
Моя оцінка:
/10
Чудернацька наука
Чудернацька наука (1994—1998) сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.8
Сюжет П'ятнадцятирічний Гарі Воллес, непоказний підліток, який мріє про вродливих дівчат і безтурботне життя. Його єдиний друг, соромливий і добродушний «комп'ютерний геній» Вайт Донеллі, вічно стає мішенню для насмішок і знущань жорстоких однокласників. Одного разу за допомогою комп'ютера і загадкового електричного випромінювання їм вдається оживити «жінку своєї мрії». Її звуть Ліза, і вона готова виконувати бажання своїх творців...
Чудернацька наука Трейлер

Чудернацька наука (1994—1998)

Weird Science

Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Завершений
сценарист, продюсер
США   30 хв
Читати опис П'ятнадцятирічний Гарі Воллес, непоказний підліток, який мріє про вродливих дівчат і безтурботне життя. Його єдиний друг, соромливий і добродушний «комп'ютерний геній» Вайт Донеллі, вічно стає мішенню для насмішок і знущань жорстоких однокласників. Одного разу за допомогою комп'ютера і загадкового електричного випромінювання їм вдається оживити «жінку своєї мрії». Її звуть Ліза, і вона готова виконувати бажання своїх творців...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (27)  IMDb: 6.8 (4102)
Моя оцінка:
/10
All-New Dennis the Menace (1993) сценарист 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Saturday morning cartoon series based on the classic comic strip created by Hank Ketcham.

All-New Dennis the Menace (1993)

All-New Dennis the Menace

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
сценарист
США
Читати опис (англ.) Saturday morning cartoon series based on the classic comic strip created by Hank Ketcham.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (154)
Моя оцінка:
/10
Пригоди їжака Соніка
Пригоди їжака Соніка (1993) сценарист 8.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A blue hedgehog that can run at incredible speeds its best friend, a two-tailed flying fox, defend planet Mobius from the evil Dr. Robotnik and his bumbling mechanical goons.
Пригоди їжака Соніка Трейлер

Пригоди їжака Соніка (1993)

Adventures of Sonic the Hedgehog

Серіал 4 сезони, 66 епізодів Завершений
сценарист
США, Канада   30 хв
Читати опис (англ.) A blue hedgehog that can run at incredible speeds its best friend, a two-tailed flying fox, defend planet Mobius from the evil Dr. Robotnik and his bumbling mechanical goons.
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 6.3 (4288)
Моя оцінка:
/10
Nobody (2007) сценарист, продюсер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) A mother sacrifices her own identity in order to save her daughter.

Nobody (2007)

Nobody

сценарист, продюсер
США
Читати опис (англ.) A mother sacrifices her own identity in order to save her daughter.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (22)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: