Фільмографія
Знайдено 3 результати
Сюжет (англ.)
Set in the blooming 1960s, the film centres around two young brothers who are instantly robbed of their lives when they are placed in a boy's home forgotten by time. Armed only with a vivid imagination and a fickle hope, the boys engage in the frightening battle against Headmaster Heck and his lethal tyranny. The film is based on actual events.The Day Will Come (2016)
The Day Will Come
12+
продюсер
21 квітня 2016 (Світ)
Данія
1 год 59 хв
Читати опис (англ.)
Set in the blooming 1960s, the film centres around two young brothers who are instantly robbed of their lives when they are placed in a boy's home forgotten by time. Armed only with a vivid imagination and a fickle hope, the boys engage in the frightening battle against Headmaster Heck and his lethal tyranny. The film is based on actual events.Сюжет
Розповідь про зіткнення особистих бажань проти солідарності та терпимості в данській комуні в 70-х роках. Загальні інтереси, бесіди, вечірки дарують людям відчуття єдності.Комуна (2016)
The Commune
16+
продюсер
14 січня 2016 (Світ)
Данія, Швеція, Нідерланди
1 год 51 хв
Читати опис
Розповідь про зіткнення особистих бажань проти солідарності та терпимості в данській комуні в 70-х роках. Загальні інтереси, бесіди, вечірки дарують людям відчуття єдності.Сюжет
В один похмурий день у Копенгагені народилися два хлопчики: один у благополучній сім'ї молодого поліцейського і його красуні-дружини, інший у пари закінчених покидьків-наркоманів. Александер був бажаною дитиною і провів свої перші місяці на Землі оточений ніжною турботою, Софус ж був не потрібен нікому, включаючи батьків, і заживо гнив серед сміття і брудних памперсів. Але долі було заодно, щоб одного дня шляхи двох таких несхожих сімей перетнулися — з непередбачуваними наслідками.Другий шанс (2014)
A Second Chance
18+
продюсер
8 вересня 2014 (Світ)
Данія, Швеція
1 год 42 хв
Читати опис
В один похмурий день у Копенгагені народилися два хлопчики: один у благополучній сім'ї молодого поліцейського і його красуні-дружини, інший у пари закінчених покидьків-наркоманів. Александер був бажаною дитиною і провів свої перші місяці на Землі оточений ніжною турботою, Софус ж був не потрібен нікому, включаючи батьків, і заживо гнив серед сміття і брудних памперсів. Але долі було заодно, щоб одного дня шляхи двох таких несхожих сімей перетнулися — з непередбачуваними наслідками.Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр
Форум
Відсутність режисера і сценариста
28 травня 2026, 15:14
Додати Жанр - Дорами22 травня 2026, 15:06
касові збори21 травня 2026, 12:00
"Стежу за серіалами"15 травня 2026, 8:41
Оновлення сайту.14 травня 2026, 13:22
Мислити як злочинець. Українські процедуали.12 травня 2026, 13:51
Який код для згортку/спойлеру5 травня 2026, 12:41
Останні коментарі до фільмів
Фільм демонструється українською мовою в авторсько...
Жінка справи (1928)
Цікаво та оригінально. Хоч це чергова варація "дня...Вихід 8 (2025)
Кіно ніяке і ні про що. Гарна картинка та відомі а...Мордекай (2015)
З трейлера це все нагадувало романтичну комедію.
...Допоможіть (2026)
Чудовий молодіжний романтичний фільм про молодого ...128 ударів серця (2015)
Біографічна драма про автовиробника Енцо Феррарі. ...Феррарі (2023)
Черговий фільм про перегони, чи автовиробників. За...Шлях до слави. Лянча проти Ауді (2024)
Нещодавно переглянуті: