Фільмографія
Знайдено 2 результати
Моя дівчина та я (2005)
актор
7.1
Сюжет
Су Хо — звичайний старшокласник, який випадково опиняється на межі смерті в морі. Його рятує Су Ин — яскрава, красива й популярна учениця тієї ж школи, що давно таємно симпатизує хлопцеві. Певний час Су Хо не знає, хто витяг його з води, доки Су Ин не наважується зізнатися. Між ними швидко виникають почуття, і вони починають зустрічатися, викликаючи заздрість однокласників та плітки. Для пари їхнє кохання здається безмежним і вічним, але ідилія руйнується, коли Су Хо дізнається про трагічну правду, пов’язану з дівчиною, і їхні стосунки проходять болісне випробування.Моя дівчина та я (2005)
My Girl and I
12+
актор актор
Сюжет
Су Хо — звичайний старшокласник, який випадково опиняється на межі смерті в морі. Його рятує Су Ин — яскрава, красива й популярна учениця тієї ж школи, що давно таємно симпатизує хлопцеві. Певний час Су Хо не знає, хто витяг його з води, доки Су Ин не наважується зізнатися. Між ними швидко виникають почуття, і вони починають зустрічатися, викликаючи заздрість однокласників та плітки. Для пари їхнє кохання здається безмежним і вічним, але ідилія руйнується, коли Су Хо дізнається про трагічну правду, пов’язану з дівчиною, і їхні стосунки проходять болісне випробування.
Надзвичайний акт 19 (2002)
актор
4.2
Сюжет
У світі, де поп-зірки починають приходити до влади, уряд Південної Кореї вводить надзвичайний закон, що забороняє музику. Співаків переслідують, а концерти стають злочином. Двоє молодих музикантів тікають від влади, намагаючись вижити та зберегти свободу творчості. На тлі абсурдної ситуації розгортається історія про силу мистецтва і спротив системі. Камео відомих артистів додають фільму гумору і сатиричної гостроти.Надзвичайний акт 19 (2002)
Emergency Act 19
12+
актор актор
Сюжет
У світі, де поп-зірки починають приходити до влади, уряд Південної Кореї вводить надзвичайний закон, що забороняє музику. Співаків переслідують, а концерти стають злочином. Двоє молодих музикантів тікають від влади, намагаючись вижити та зберегти свободу творчості. На тлі абсурдної ситуації розгортається історія про силу мистецтва і спротив системі. Камео відомих артистів додають фільму гумору і сатиричної гостроти.Коментарі:
Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати
Сайти
Фільтр Скинути фільтри
Форум
Переклад та озвучення класики світового кіно
29 серпня 2026, 17:01
Порадьте альтернативу Фіксикам та Пін-коду28 серпня 2026, 11:51
Пропозиції щодо змін у веб-версії сайту23 серпня 2026, 17:04
Добавлення оцінок з половиною.23 серпня 2026, 14:02
Що за фільм?18 серпня 2026, 15:08
москальське ё в іменах16 серпня 2026, 14:15
Історія оцінки4 серпня 2026, 19:20
Останні рецензії
Дякую мамо
Цап-забивайло (2026)
«Шлях Дракона» («The Way of the Dragon» (1972))Шлях Дракона (1972)
Повсталий з пекла: як франшиза Клайва Баркера створила свій лор, загубила його і повернулася у 2022 роціПовсталий з пекла (1987)
У всесвіті ЗВ, але в вибухи підмішано казковістьЗоряні війни. Дарт Мол: Король тіней (2026)
Чи руйнує лакорн "Burnout Syndrome" класичні шаблони жанру BLСиндром вигорання (2025)
Хлопець, який догрався зі своєю паличкою бажаньОбсесія (2025)
Останні коментарі до фільмів
Дубляж від 2+2 це розширена версія, а озвучення ві...
Безодня (1989)
Очевидно що біографічна документалка про мертву лю...Хлібний капітан України. Історія Вадатурського (2025)
На великому екрані і з гарним звуком варто раз под...Володарі Всесвіту (2026)
https://sweet.tv/ua-uk/movie/39075-vtomleni...Втомлені (2025)
Рекомендую...Тюнер (2025)
На початку кажуть - це в прямому ефірі, та це дає ...Довга хода (2025)
Ох і муть) Витрачений час, але хотілося закрити ге...Кінопроба (1999)
Нещодавно переглянуті: