Джек Рейнор

Jack Reynor

Дата народження: 23 січня 1992 (32 роки)

Знак зодіаку: Водолій

Місце народження: Лонгмонт, Колорадо, США

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 35

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 35 результатів

Флора і син
Флора і син (2023) актор у ролі Ian  ✓ укр. субтитри 7.2 imdb 7.0
Сюжет Мати-одиначка Флора не може знайти підхід до бунтівного сина-підлітка Макса. Намагаючись не давати синові вплутуватись у неприємності, Флора знаходить занедбану акустичну гітару, нікому не цікавого музиканта з Лос-Анджелесу й гармонію для своєї побитої життям дублінської родини.
Флора і син Трейлер

Флора і син (2023)

Flora and Son

актор у ролі Ian
США, Ірландія   1 год 37 хв
Читати опис Мати-одиначка Флора не може знайти підхід до бунтівного сина-підлітка Макса. Намагаючись не давати синові вплутуватись у неприємності, Флора знаходить занедбану акустичну гітару, нікому не цікавого музиканта з Лос-Анджелесу й гармонію для своєї побитої життям дублінської родини.
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.0 (11726)
Моя оцінка:
/10
The Good Mother (2023) актор у ролі Toby 5.5 imdb 4.7
Сюжет (англ.) After the murder of her estranged son, a journalist forms an unlikely alliance with his pregnant girlfriend to track down those responsible. Together, they confront a world of drugs and corruption in the underbelly of a small city.
Трейлер

The Good Mother (2023)

The Good Mother

актор у ролі Toby
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) After the murder of her estranged son, a journalist forms an unlikely alliance with his pregnant girlfriend to track down those responsible. Together, they confront a world of drugs and corruption in the underbelly of a small city.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 4.7 (1614)
Моя оцінка:
/10
Периферія
Периферія (2022) актор у ролі Burton Fisher  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.6
Сюжет Флінн Фішер живе у провінційній Америці, працює у 3D-друкарні та грає у VR-ігри. Якось на прохання брата Бертона вона тестує відеогру, яка переносить її в футуристичний Лондон кінця XXI століття. Поступово Флін починає розуміти, що події цієї гри відбуваються в реальності. Тепер їй доведеться з’ясувати, хто і навіщо пов’язав ці два світи.
Периферія Трейлер

Периферія (2022)

The Peripheral

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актор у ролі Burton Fisher
США   60 хв
Читати опис Флінн Фішер живе у провінційній Америці, працює у 3D-друкарні та грає у VR-ігри. Якось на прохання брата Бертона вона тестує відеогру, яка переносить її в футуристичний Лондон кінця XXI століття. Поступово Флін починає розуміти, що події цієї гри відбуваються в реальності. Тепер їй доведеться з’ясувати, хто і навіщо пов’язав ці два світи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (67)  IMDb: 7.6 (78596)
Моя оцінка:
/10
Загублене серце
Загублене серце (2021) актор у ролі Pills & Coke  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Армійський медик Ніко Вокер повернувся з Іраку з недіагностованим посттравматичним синдромом. Намагаючись впоратися з важкими спогадами про війну він починає зловживати опіатами і в підсумку, щоб підтримати свою залежність, береться грабувати банки.
Загублене серце Трейлер

Загублене серце (2021)

Cherry

16+
актор у ролі Pills & Coke
США   2 год 22 хв
Читати опис Армійський медик Ніко Вокер повернувся з Іраку з недіагностованим посттравматичним синдромом. Намагаючись впоратися з важкими спогадами про війну він починає зловживати опіатами і в підсумку, щоб підтримати свою залежність, береться грабувати банки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (48)  IMDb: 6.6 (36777)
Моя оцінка:
/10
Сучасне кохання
Сучасне кохання (2019—2021) актор у ролі Declan  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, опублікованих в колонці «The New York Times».
Сучасне кохання Трейлер

Сучасне кохання (2019—2021)

Modern Love

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Завершений
актор у ролі Declan
США   32 хв
Читати опис Романтична комедія, телесеріал-антологія, заснований на реальних історіях, опублікованих в колонці «The New York Times».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (20)  IMDb: 7.9 (36072)
Моя оцінка:
/10
Сонцестояння
Сонцестояння (2019) актор у ролі Крістіан  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.1
Сюжет Молода пара відправляється відпочити влітку в Швецію. Попутно вони відвідують старого приятеля в невеликому селі, де якраз проходить місцевий фестиваль. Однак незабаром з’ясовується, що за святом сонцестояння Мідсоммар ховається загадковий язичницький культ.
Сонцестояння Трейлер

Сонцестояння (2019)

Midsommar

18+
актор у ролі Крістіан
США, Швеція   2 год 28 хв
Читати опис Молода пара відправляється відпочити влітку в Швецію. Попутно вони відвідують старого приятеля в невеликому селі, де якраз проходить місцевий фестиваль. Однак незабаром з’ясовується, що за святом сонцестояння Мідсоммар ховається загадковий язичницький культ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (186)  IMDb: 7.1 (392912)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
За статевою ознакою
За статевою ознакою (2018) актор у ролі Jim Bozarth 7.0 imdb 7.1
Сюжет Гендерна нерівність завжди була притаманною державним структурам США. Але одна дівчина, яку звуть Рут Бадер Гінзбург, вирішила змінити цю ситуацію. Як можна здолати нерівність на вулицях, якщо існує ця сама нерівність у законі? Тому вона вирішила стати адвокатессою, яка покладе цьому край. І вибрала для цього один із найкращих університетів США — Гарвард. Нехай там часом на неї просто не звертали увагу, ображали і цілком показували перевагу чоловіків, але Рут була готова пройти складний шлях, щоб у майбутньому змінити історію. Вона може піти проти закону США, щоб знищити гендерну нерівність, нехай вона утискає жінок або навіть чоловіків.
За статевою ознакою Трейлер

За статевою ознакою (2018)

On the Basis of Sex

12+
актор у ролі Jim Bozarth
США   2 год 0 хв
Читати опис Гендерна нерівність завжди була притаманною державним структурам США. Але одна дівчина, яку звуть Рут Бадер Гінзбург, вирішила змінити цю ситуацію. Як можна здолати нерівність на вулицях, якщо існує ця сама нерівність у законі? Тому вона вирішила стати адвокатессою, яка покладе цьому край. І вибрала для цього один із найкращих університетів США — Гарвард. Нехай там часом на неї просто не звертали увагу, ображали і цілком показували перевагу чоловіків, але Рут була готова пройти складний шлях, щоб у майбутньому змінити історію. Вона може піти проти закону США, щоб знищити гендерну нерівність, нехай вона утискає жінок або навіть чоловіків.
КіноБаза: 7.0 (21)  IMDb: 7.1 (37881)
Моя оцінка:
/10
Мауглі
Мауглі (2018) актор у ролі Brother Wolf  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.5
Сюжет У центрі сюжету маленький хлопчик Мауґлі, якого знайшла та виростила у нетрях джунґлів Індії зграя вовків. Хлопчик виховувався за тамтешніми суворими правилами під опікою ведмедя Балу та пантери Баґіри. Усі звірі прийняли хлопчика за свого. Усі, окрім страшного тигра Шер Хана. Проте навіть шаблезубий звір виявився не такою загрозою, як жорстокі та злі люди.
Мауглі Трейлер

Мауглі (2018)

Mowgli: Legend of the Jungle

12+
актор у ролі Brother Wolf
Велика Британія, США   1 год 44 хв
Читати опис У центрі сюжету маленький хлопчик Мауґлі, якого знайшла та виростила у нетрях джунґлів Індії зграя вовків. Хлопчик виховувався за тамтешніми суворими правилами під опікою ведмедя Балу та пантери Баґіри. Усі звірі прийняли хлопчика за свого. Усі, окрім страшного тигра Шер Хана. Проте навіть шаблезубий звір виявився не такою загрозою, як жорстокі та злі люди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (59)  IMDb: 6.5 (65359)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Рідня
Рідня (2018) актор у ролі Jimmy Solinski  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.8
Сюжет Виявивши інопланетну зброю, про справжню міць якої можна лише здогадуватися, звичайний школяр опиняється в епіцентрі великих проблем: полювання на нього та його брата відкриває армія прибульців, спецслужби та гангстери.
Він не обирав цю долю, але тепер лише від нього залежить – врятує загадковий артефакт наш світ або згубить…
Рідня Трейлер

Рідня (2018)

Kin

12+
актор у ролі Jimmy Solinski
США   1 год 42 хв
Читати опис Виявивши інопланетну зброю, про справжню міць якої можна лише здогадуватися, звичайний школяр опиняється в епіцентрі великих проблем: полювання на нього та його брата відкриває армія прибульців, спецслужби та гангстери.
Він не обирав цю долю, але тепер лише від нього залежить – врятує загадковий артефакт наш світ або згубить…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (21)  IMDb: 5.8 (18610)
Моя оцінка:
/10
Дивний ангел
Дивний ангел (2018—2019) актор у ролі Jack Parsons 5.2 imdb 7.0
Сюжет Джек Парсонс — відомий інженер, хімік та окультист. У 1930-х молодий юнак, який ще з дитинства захоплювався реактивним рухом, почав працювати прибиральником на хімічному заводі в Лос-Анджелесі. Незабаром, завдяки вродженому таланту і амбіціям, Парсонс зміг покласти початок американському ракетобудуванню і став одним з ключових засновників Лабораторії реактивного руху. Однак інтереси Парсона не обмежувалися хімією. На початку 1940-х, після короткочасного періоду захоплення марксизмом, Парсонс зацікавився навчаннями англійського окультиста Алістера Кроулі і разом з дружиною Хелен приєднався до каліфорнійського відділення ордена східних тамплієрів.
Дивний ангел Трейлер

Дивний ангел (2018—2019)

Strange Angel

Серіал 2 сезони, 17 епізодів Завершений
актор у ролі Jack Parsons
США   59 хв
Читати опис Джек Парсонс — відомий інженер, хімік та окультист. У 1930-х молодий юнак, який ще з дитинства захоплювався реактивним рухом, почав працювати прибиральником на хімічному заводі в Лос-Анджелесі. Незабаром, завдяки вродженому таланту і амбіціям, Парсонс зміг покласти початок американському ракетобудуванню і став одним з ключових засновників Лабораторії реактивного руху. Однак інтереси Парсона не обмежувалися хімією. На початку 1940-х, після короткочасного періоду захоплення марксизмом, Парсонс зацікавився навчаннями англійського окультиста Алістера Кроулі і разом з дружиною Хелен приєднався до каліфорнійського відділення ордена східних тамплієрів.
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 7.0 (2530)
Моя оцінка:
/10
Електричні сни Філіпа К. Діка
Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018) актор у ролі Brian Norton  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.2
Сюжет Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Електричні сни Філіпа К. Діка Трейлер

Електричні сни Філіпа К. Діка (2017—2018)

Philip K. Dick's Electric Dreams

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актор у ролі Brian Norton
США, Велика Британія   1 год 2 хв
Читати опис Серіал заснований на творах культового фантаста Філіпа К. Діка. Кожна серія присвячена одному оповіданню письменника: «Автофабрика», «Похмурий незнайомець», «Проїзний квиток» та ін.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (45)  IMDb: 7.2 (18585)
Моя оцінка:
/10
Детройт
Детройт (2017) актор у ролі Demens  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.3
Сюжет Правдива драма про найбільш руйнівні міські заворушення в історії США. Влітку року 1967 вже розпечений міжрасовою проблемою Детройт поглинає в бунт і насильство, а десяток тисяч розлючених жителів виходить з-під контролю влади.
Детройт Трейлер

Детройт (2017)

Detroit

16+
актор у ролі Demens
США   2 год 23 хв
Читати опис Правдива драма про найбільш руйнівні міські заворушення в історії США. Влітку року 1967 вже розпечений міжрасовою проблемою Детройт поглинає в бунт і насильство, а десяток тисяч розлючених жителів виходить з-під контролю влади.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (20)  IMDb: 7.3 (55685)
Моя оцінка:
/10
Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом
Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом (2017) актор у ролі Jozef Gabcík 7.0 imdb 6.4
Сюжет Фільм розповість про стрімке сходження Рейнгарда Гейдріха — державного і політичного діяча нацистської Німеччини, одного з ініціаторів «остаточного вирішення єврейського питання», який був убитий Яном Кубішем і Йозефом Ґабчіком — чехословацькими диверсантами, агентами, спеціально підготовленими англійцями.
Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом Трейлер

Мозок Гіммлера зветься Гейдріхом (2017)

The Man with the Iron Heart

16+
актор у ролі Jozef Gabcík
Франція, Бельгія, Велика Британія, США, Німеччина, Угорщина   2 год 0 хв
Читати опис Фільм розповість про стрімке сходження Рейнгарда Гейдріха — державного і політичного діяча нацистської Німеччини, одного з ініціаторів «остаточного вирішення єврейського питання», який був убитий Яном Кубішем і Йозефом Ґабчіком — чехословацькими диверсантами, агентами, спеціально підготовленими англійцями.
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 6.4 (18269)
Моя оцінка:
/10
Перестрілка
Перестрілка (2016) актор у ролі Harry  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.3
Сюжет Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Перестрілка Трейлер

Перестрілка (2016)

Free Fire

16+
актор у ролі Harry
Велика Британія, Франція   1 год 31 хв
Читати опис Сюжет стрічки розгортається в Бостоні в 1978 році. Сходка двох бандформувань на занедбаному складі переростає в розборки зі зброєю, де кожному учаснику доведеться зіграти в гру на виживання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (72)  IMDb: 6.3 (50270)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $1.99 / купівля від $2.99
Щоденник Роуз
Щоденник Роуз (2016) актор у ролі Michael McNulty  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 6.7
Сюжет Розанна Макналті так давно живе в психіатричній лікарні, що ніхто з лікарів не може зрозуміти, чим вона хвора. Жінка вирішує написати історію свого життя. Оповідання ведеться від двох персонажів, столітньої психічнохворої пацієнтки та її доктора.
Щоденник Роуз Трейлер

Щоденник Роуз (2016)

The Secret Scripture

12+
актор у ролі Michael McNulty
Ірландія   1 год 48 хв
Читати опис Розанна Макналті так давно живе в психіатричній лікарні, що ніхто з лікарів не може зрозуміти, чим вона хвора. Жінка вирішує написати історію свого життя. Оповідання ведеться від двох персонажів, столітньої психічнохворої пацієнтки та її доктора.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (20)  IMDb: 6.7 (8385)
Моя оцінка:
/10
Leopard (2013) актор у ролі Rory 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Cold centres around two disconnected English brothers who are ostracised in a small village in the west of Ireland. Drawn back together by the unexpected and mysterious death of their ...

Leopard (2013)

Leopard

актор у ролі Rory
Ірландія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Cold centres around two disconnected English brothers who are ostracised in a small village in the west of Ireland. Drawn back together by the unexpected and mysterious death of their ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (163)
Моя оцінка:
/10
Сінг Стріт
Сінг Стріт (2016) актор у ролі Brendan 7.7 imdb 7.9
Сюжет Ностальгічна музична драма про дорослішання. Коли економічна криза 1980-х вдаряє по родині Конора, його переводять з престижної приватної школи в державну. Підліток стикається з грубістю і невіглаством нового середовища і, крім того, закохується в недосяжну красуню. Бажаючи вразити дівчину, Конор збирає рок-гурт.
Сінг Стріт Трейлер

Сінг Стріт (2016)

Sing Street

12+
актор у ролі Brendan
Ірландія, Велика Британія, США   1 год 46 хв
Читати опис Ностальгічна музична драма про дорослішання. Коли економічна криза 1980-х вдаряє по родині Конора, його переводять з престижної приватної школи в державну. Підліток стикається з грубістю і невіглаством нового середовища і, крім того, закохується в недосяжну красуню. Бажаючи вразити дівчину, Конор збирає рок-гурт.
КіноБаза: 7.7 (53)  IMDb: 7.9 (100331)
Моя оцінка:
/10
Макбет
Макбет (2015) актор у ролі Malcolm  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.6
Сюжет Життя воєначальника королівських військ Шотландії лорда Макбета змінюється після зустрічі з трьома сестрами-відьмами. Вони розповіли йому, що бачать в своїх видіннях, ніби Макбету судилося стати великим королем.Підступність і честолюбство розбурхалися в душі Макбета і він, забувши про все, вирішив поквапити звершення передбачення. Він задумав вбити короля та зайняти жаданий престол. Звершивши задумане, головний герой розв’язав ланцюг страшних подій.
Макбет Трейлер

Макбет (2015)

Macbeth

актор у ролі Malcolm
Велика Британія, Франція, США   1 год 53 хв
Читати опис Життя воєначальника королівських військ Шотландії лорда Макбета змінюється після зустрічі з трьома сестрами-відьмами. Вони розповіли йому, що бачать в своїх видіннях, ніби Макбету судилося стати великим королем.Підступність і честолюбство розбурхалися в душі Макбета і він, забувши про все, вирішив поквапити звершення передбачення. Він задумав вбити короля та зайняти жаданий престол. Звершивши задумане, головний герой розв’язав ланцюг страшних подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (57)  IMDb: 6.6 (59265)
Моя оцінка:
/10
Лондонські канікули
Лондонські канікули (2015) актор у ролі Jack Hodges  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.5
Сюжет Нарешті Друга світова війна закінчилася і британці вийшли на вулиці, щоб відсвяткувати цей великий день в історії. Побути між звичайними людьми захотілося і принцесам Маргарет і Елізабет. Адже довгі роки сестри були під наглядом. Більше того - їм практично не дозволяли залишати територію палацу. Але війна закінчилася, Маргарет і Елізабет попросили батьків відпустити їх і провести цю ніч між своїми підданими.
Лондонські канікули Трейлер

Лондонські канікули (2015)

A Royal Night Out

актор у ролі Jack Hodges
Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Нарешті Друга світова війна закінчилася і британці вийшли на вулиці, щоб відсвяткувати цей великий день в історії. Побути між звичайними людьми захотілося і принцесам Маргарет і Елізабет. Адже довгі роки сестри були під наглядом. Більше того - їм практично не дозволяли залишати територію палацу. Але війна закінчилася, Маргарет і Елізабет попросили батьків відпустити їх і провести цю ніч між своїми підданими.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 6.5 (11010)
Моя оцінка:
/10
Glassland (2014) актор у ролі John 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) Set in Dublin, 'Glassland' tells the story of a young taxi driver who gets tangled up in the world of human trafficking while trying to save his mother from drug addiction.
Трейлер

Glassland (2014)

Glassland

актор у ролі John
Ірландія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Set in Dublin, 'Glassland' tells the story of a young taxi driver who gets tangled up in the world of human trafficking while trying to save his mother from drug addiction.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (1600)
Моя оцінка:
/10
Трансформери: Час вимирання
Трансформери: Час вимирання (2014) актор у ролі Shane Dyson  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.6
Сюжет Через п'ять років після того, як було зруйновано Чикаго люди, повстали проти всіх роботів. Та один самотній батько й винахідник воскрешає того, хто може врятувати світ.
Трансформери: Час вимирання Трейлер

Трансформери: Час вимирання (2014)

Transformers: Age of Extinction

12+
актор у ролі Shane Dyson
США, Китай, Гонконг   2 год 45 хв
Читати опис Через п'ять років після того, як було зруйновано Чикаго люди, повстали проти всіх роботів. Та один самотній батько й винахідник воскрешає того, хто може врятувати світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (257)  IMDb: 5.6 (329963)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Татусь з доставкою
Татусь з доставкою (2013) актор у ролі Josh  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.3
Сюжет DreamWorksPictures представляє комедію «Татусь з Доставкою» — історію бруклінського роботяги Девіда Возняка (Вінс Вон), в житті якого все складно: по вуха в боргах, вагітна подружка йому відмовила, під загрозою звільнення з роботи власним батьком — здавалося б, що може бути гірше? Та де там… На довершення всіх бід Девід дізнається, що він став батьком 533 дітей в результаті помилки в банку сперми, який він відвідував у студентські роки. Більше того, 142 дитини подали до суду з вимогою розкрити особистість свого батька! Що робити в ситуації, в якій ніхто ніколи ще не опинявся?
Татусь з доставкою Трейлер

Татусь з доставкою (2013)

Delivery Man

12+
актор у ролі Josh
США   1 год 45 хв
Читати опис DreamWorksPictures представляє комедію «Татусь з Доставкою» — історію бруклінського роботяги Девіда Возняка (Вінс Вон), в житті якого все складно: по вуха в боргах, вагітна подружка йому відмовила, під загрозою звільнення з роботи власним батьком — здавалося б, що може бути гірше? Та де там… На довершення всіх бід Девід дізнається, що він став батьком 533 дітей в результаті помилки в банку сперми, який він відвідував у студентські роки. Більше того, 142 дитини подали до суду з вимогою розкрити особистість свого батька! Що робити в ситуації, в якій ніхто ніколи ще не опинявся?
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (62)  IMDb: 6.3 (82519)
Моя оцінка:
/10
Celebrity Page (2013—2011) зіграв самого себе 3.0 imdb 2.4
Сюжет (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.

Celebrity Page (2013—2011)

Celebrity Page

Серіал 1 сезон, 53 епізоди Ток-шоу Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) A look at the top stories in entertainment and celebrity news.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 2.4 (393)
Моя оцінка:
/10
What Richard Did (2012) актор у ролі Richard Karlsen 1.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) What Richard Did follows Richard Karlsen, golden-boy athlete and undisputed alpha-male of his privileged set of South Dublin teenagers, through the summer between the end of school and the beginning of university. The world is bright and everything seems possible, until in one summer night Richard does something that destroys it all and shatters the lives of the people closest to him. What Richard Did is a quietly devastating study of a boy confronting the gap between who he thought he was and who he proves to be.
Трейлер

What Richard Did (2012)

What Richard Did

актор у ролі Richard Karlsen
Ірландія   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) What Richard Did follows Richard Karlsen, golden-boy athlete and undisputed alpha-male of his privileged set of South Dublin teenagers, through the summer between the end of school and the beginning of university. The world is bright and everything seems possible, until in one summer night Richard does something that destroys it all and shatters the lives of the people closest to him. What Richard Did is a quietly devastating study of a boy confronting the gap between who he thought he was and who he proves to be.
КіноБаза: 1.0 (1)  IMDb: 6.3 (5301)
Моя оцінка:
/10
Шукаючи лепреконів
Шукаючи лепреконів (2012) актор у ролі Tommy Riley 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Before an American company can build a smelting plant outside a small Irish village, they have to send their top troubleshooter to find a way around an antiquated law that protects the leprechauns supposedly living on the property.
Шукаючи лепреконів

Шукаючи лепреконів (2012)

Chasing Leprechauns

актор у ролі Tommy Riley
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Before an American company can build a smelting plant outside a small Irish village, they have to send their top troubleshooter to find a way around an antiquated law that protects the leprechauns supposedly living on the property.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (515)
Моя оцінка:
/10
Dollhouse (2012) актор у ролі Robbie 6.0 imdb 4.9

Dollhouse (2012)

Dollhouse

16+
актор у ролі Robbie
  1 год 35 хв
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 4.9 (447)
Моя оцінка:
/10
Dish Nation (2011—) зіграв самого себе 0.0 imdb 3.7
Сюжет (англ.) Dish Nation is a FOX syndicated TV show that dishes on celebrity news with humorous commentary on pop culture.

Dish Nation (2011—)

Dish Nation

Серіал 2 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Dish Nation is a FOX syndicated TV show that dishes on celebrity news with humorous commentary on pop culture.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.7 (666)
Моя оцінка:
/10
Three Wise Women (2010) актор у ролі Colin 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) A woman set to get married on Christmas Eve must make a life-changing decision.

Three Wise Women (2010)

Three Wise Women

актор у ролі Colin
Ірландія, США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) A woman set to get married on Christmas Eve must make a life-changing decision.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (310)
Моя оцінка:
/10
Made in Hollywood: Teen Edition (2006—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.

Made in Hollywood: Teen Edition (2006—)

Made in Hollywood: Teen Edition

Серіал 2 сезони, 2 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Shows exclusive information on how teens can be in the motion picture industry.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (83)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 200 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: