Франк Халфун

Franck Khalfoun

Дата народження: 9 березня 1968 (56 років)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Парігі (Френсія)

Всього фільмів (на сайті): 15

Ролі: актор (8), режисер ★ 5.53 (8), сценарист ★ 5.37 (6), продюсер (3)

Фільмографія

Знайдено 15 результатів

Night of the Hunted (2023) режисер, сценарист, продюсер 5.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) When an unsuspecting woman stops at a remote gas station in the dead of night, she's made the plaything of a sociopath sniper with a secret vendetta. To survive she must not only dodge his bullets and fight for her life, but also ...
Трейлер

Night of the Hunted (2023)

Night of the Hunted

режисер, сценарист, продюсер
США, Франція   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) When an unsuspecting woman stops at a remote gas station in the dead of night, she's made the plaything of a sociopath sniper with a secret vendetta. To survive she must not only dodge his bullets and fight for her life, but also ...
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 5.3 (3933)
Моя оцінка:
/10
Кисень
Кисень (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Прокинувшись у кріогенній капсулі, Ліз намагається вижити, і пригадати, хто вона, до того, як у неї закінчиться кисень.
Кисень Трейлер

Кисень (2021)

Oxygen

продюсер
Франція, США   1 год 40 хв
Читати опис Прокинувшись у кріогенній капсулі, Ліз намагається вижити, і пригадати, хто вона, до того, як у неї закінчиться кисень.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (77)  IMDb: 6.5 (44717)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Здобич
Здобич (2019) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 4.6
Сюжет Проблемного підлітка відправляють на перевиховання на безлюдний острів. Тепер він - учасник популярної «програми по виживанню в екстремальних умовах». Незабаром хлопець розуміє, що на острові він далеко не один...
Здобич Трейлер

Здобич (2019)

Prey

16+
режисер, сценарист
США   1 год 25 хв
Читати опис Проблемного підлітка відправляють на перевиховання на безлюдний острів. Тепер він - учасник популярної «програми по виживанню в екстремальних умовах». Незабаром хлопець розуміє, що на острові він далеко не один...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (5)  IMDb: 4.6 (2723)
Моя оцінка:
/10
Жах Амітівілля: Пробудження
Жах Амітівілля: Пробудження (2017) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 4.8
Сюжет Мати-одиначка з трьома дітьми переїжджає до проклятого будинку, не знаючи його кривавої історії.
Жах Амітівілля: Пробудження Трейлер

Жах Амітівілля: Пробудження (2017)

Amityville: The Awakening

16+
режисер, сценарист
США   1 год 27 хв
Читати опис Мати-одиначка з трьома дітьми переїжджає до проклятого будинку, не знаючи його кривавої історії.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (32)  IMDb: 4.8 (15674)
Моя оцінка:
/10
Лоурайдери
Лоурайдери (2016) актор у ролі Marc Ochs  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.7
Сюжет Головний герой – юний хлопчина на ім’я Дені. Він днями вештається містом, розмальовуючи стіни. Батькові, після смерті коханої, до сина немає діла. Він повністю занурився у підготовку до конкурсу «лоурайдерів», автомобілів із пневматичною підвіскою. Втім, коли старший брат Денні виходить з в’язниці, то теж збирається на конкурс. Малий опиняється перед важким вибором, змушеений обирати між батьком та братом...
Лоурайдери Трейлер

Лоурайдери (2016)

Lowriders

актор у ролі Marc Ochs
США   1 год 38 хв
Читати опис Головний герой – юний хлопчина на ім’я Дені. Він днями вештається містом, розмальовуючи стіни. Батькові, після смерті коханої, до сина немає діла. Він повністю занурився у підготовку до конкурсу «лоурайдерів», автомобілів із пневматичною підвіскою. Втім, коли старший брат Денні виходить з в’язниці, то теж збирається на конкурс. Малий опиняється перед важким вибором, змушеений обирати між батьком та братом...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.7 (2767)
Моя оцінка:
/10
LIFER (2017) режисер, сценарист 0.0 imdb 6.0

LIFER (2017)

LIFER

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
режисер, сценарист
США, Франція, Болівія   1 год 40 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (11)
Моя оцінка:
/10
I-Lived (2015) режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Detective McQuee 3.0 imdb 4.4
Сюжет (англ.) Josh Fosse is a 20something guy whose life is going nowhere. His girl left, his rent is late, and he lacks a real job. He is trying to make it as an app reviewer online and decides to review a self help app called i-Lived for fun. He's signs on and immediately his life turns around. He meets the girl of his dreams and he gets a job offer he can't refuse. Convinced it's him and not the app, he signs out... and loses everything. He signs on again but this time the terms are different, the app is asking him to do things that are out of his moral comfort zone... but essential to becoming the success the app tells him he can be.
Трейлер

I-Lived (2015)

I-Lived

режисер, сценарист, продюсер, актор у ролі Detective McQuee
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Josh Fosse is a 20something guy whose life is going nowhere. His girl left, his rent is late, and he lacks a real job. He is trying to make it as an app reviewer online and decides to review a self help app called i-Lived for fun. He's signs on and immediately his life turns around. He meets the girl of his dreams and he gets a job offer he can't refuse. Convinced it's him and not the app, he signs out... and loses everything. He signs on again but this time the terms are different, the app is asking him to do things that are out of his moral comfort zone... but essential to becoming the success the app tells him he can be.
КіноБаза: 3.0 (2)  IMDb: 4.4 (915)
Моя оцінка:
/10
Маніяк
Маніяк (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 6.1
Сюжет Вулиці Лос-Анджелеса здаються тихими і безпечними, але це не так. Серійний вбивця, що знімає скальпи зі своїх жертв знову виходить на полювання. Вдень, Френк - тихий власник майстерні з реставрації манекенів, а вночі - безжалісний маніяк, що вбиває виключно жінок. Але його розмірене життя скромника-маніяка змінюється, коли в ньому з'являється молода фотохудожниця Анна, якій потрібна його допомога в проведенні виставки. Чим далі розвиваються їх відносини, тим складніше стає Френку зробити вибір - ще один скальп в якості трофея або реальне кохання.
Маніяк Трейлер

Маніяк (2012)

Maniac

18+
режисер
Франція, США   1 год 29 хв
Читати опис Вулиці Лос-Анджелеса здаються тихими і безпечними, але це не так. Серійний вбивця, що знімає скальпи зі своїх жертв знову виходить на полювання. Вдень, Френк - тихий власник майстерні з реставрації манекенів, а вночі - безжалісний маніяк, що вбиває виключно жінок. Але його розмірене життя скромника-маніяка змінюється, коли в ньому з'являється молода фотохудожниця Анна, якій потрібна його допомога в проведенні виставки. Чим далі розвиваються їх відносини, тим складніше стає Френку зробити вибір - ще один скальп в якості трофея або реальне кохання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (38)  IMDb: 6.1 (40672)
Моя оцінка:
/10
Піранья
Піранья (2010) актор у ролі Deputy Green  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.5
Сюжет Новий вигляд жаху вивільняється на красивому озері «Вікторія». Після того, як раптовий підводний землетрус звільняє безліч доісторичної риби, що поїдає людське м'ясо, невелика група незнайомців повинна об'єднатися, щоб не стати їжею для риби, що має гострі, як бритва, зуби. Вони сильно програють рибам за чисельністю, і у головної героїні лише один шанс врятувати озеро і свою сім'ю від гострих зубів піраній. Вона повинна ризикнути всім, щоб знищити водних м'ясоїдних тварин самостійно.
Піранья Трейлер

Піранья (2010)

Piranha 3D

18+
актор у ролі Deputy Green
США   1 год 28 хв
Читати опис Новий вигляд жаху вивільняється на красивому озері «Вікторія». Після того, як раптовий підводний землетрус звільняє безліч доісторичної риби, що поїдає людське м'ясо, невелика група незнайомців повинна об'єднатися, щоб не стати їжею для риби, що має гострі, як бритва, зуби. Вони сильно програють рибам за чисельністю, і у головної героїні лише один шанс врятувати озеро і свою сім'ю від гострих зубів піраній. Вона повинна ризикнути всім, щоб знищити водних м'ясоїдних тварин самостійно.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (63)  IMDb: 5.5 (97380)
Моя оцінка:
/10
Збитись з дороги
Збитись з дороги (2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.0
Сюжет Дрібний кримінальний бос вбиває наркодилера, не розуміючи, що той працює на найбільш впливового кримінального боса в країні.
Збитись з дороги Трейлер

Збитись з дороги (2009)

Wrong Turn at Tahoe

режисер
США   1 год 31 хв
Читати опис Дрібний кримінальний бос вбиває наркодилера, не розуміючи, що той працює на найбільш впливового кримінального боса в країні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.0 (4629)
Моя оцінка:
/10
Парковка №2
Парковка №2 (2007) режисер, сценарист, актор у ролі Newsman  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.9
Сюжет У переддень Різдва жінка опиняється замкненою в публічному гаражі, де вона стає мішенню божевільного охоронця.
Парковка №2 Трейлер

Парковка №2 (2007)

P2

18+
режисер, сценарист, актор у ролі Newsman
США   1 год 38 хв
Читати опис У переддень Різдва жінка опиняється замкненою в публічному гаражі, де вона стає мішенню божевільного охоронця.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (23)  IMDb: 5.9 (36650)
Моя оцінка:
/10
Криваві жнива
Криваві жнива (2003) актор у ролі Jimmy  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.7
Сюжет Люк Бессон представляє: Маївенн, Сесіль де Франс, Філіпп Наон у фільмі жахів "Криваві жнива". Музика групи MUSE...
Будинок на відшибі. Дві кращі подруги і кровожерна вбивця. Героїням фільму за одну ніч доведеться пережити найстрашніший кошмар, який тільки вони могли собі уявити. Вони зіткнуться із страхом невідомого, із страхом темноти і тваринним страхом невідворотності смерті. Саспенс, що леденить душу, в кращих традиціях "Живих мертвяків", "Різанини бензопилою в Техасі", "Сяйва" і "Хеллоуїнів".
Криваві жнива Трейлер

Криваві жнива (2003)

High Tension

18+
актор у ролі Jimmy
Франція, Італія, Румунія   1 год 31 хв
Читати опис Люк Бессон представляє: Маївенн, Сесіль де Франс, Філіпп Наон у фільмі жахів "Криваві жнива". Музика групи MUSE...
Будинок на відшибі. Дві кращі подруги і кровожерна вбивця. Героїням фільму за одну ніч доведеться пережити найстрашніший кошмар, який тільки вони могли собі уявити. Вони зіткнуться із страхом невідомого, із страхом темноти і тваринним страхом невідворотності смерті. Саспенс, що леденить душу, в кращих традиціях "Живих мертвяків", "Різанини бензопилою в Техасі", "Сяйва" і "Хеллоуїнів".
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (29)  IMDb: 6.7 (78510)
Моя оцінка:
/10
Максимальний екстрим
Максимальний екстрим (2003) актор у ролі X 0.0 imdb 3.5
Сюжет Гаспар одержимий однією, але полум'яною пристрастю: сноубордінгом. Його кумир - чемпіон серед професіоналів Джош Аттерсен. Гаспар мріє про те, щоб повторити спортивну кар'єру свого ідола. А Джош якраз розшукує молоде дарування. Гаспар кидає сумну роботу продавця в лижному магазині і виїжджає до Швейцарії, де починає готуватися до найбільших щорічних змагань, куди приїжджають кращі сноубордисти планети. Нарешті мрія Гаспара збувається! Правда, він не знає, що у Джоша є на його рахунок дещо інші плани.
Максимальний екстрим

Максимальний екстрим (2003)

Snowboarder

актор у ролі X
Франція, Швейцарія   1 год 50 хв
Читати опис Гаспар одержимий однією, але полум'яною пристрастю: сноубордінгом. Його кумир - чемпіон серед професіоналів Джош Аттерсен. Гаспар мріє про те, щоб повторити спортивну кар'єру свого ідола. А Джош якраз розшукує молоде дарування. Гаспар кидає сумну роботу продавця в лижному магазині і виїжджає до Швейцарії, де починає готуватися до найбільших щорічних змагань, куди приїжджають кращі сноубордисти планети. Нарешті мрія Гаспара збувається! Правда, він не знає, що у Джоша є на його рахунок дещо інші плани.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.5 (712)
Моя оцінка:
/10
Le Grand Pardon II (1992) актор у ролі Maurice's Bodyguard 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) It's an all-out-war when a government agent tries to regain control of a turf struggle between drug lords

Le Grand Pardon II (1992)

Le Grand Pardon II

актор у ролі Maurice's Bodyguard
Франція   2 год 7 хв
Читати опис (англ.) It's an all-out-war when a government agent tries to regain control of a turf struggle between drug lords
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (414)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.2

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.2 (235)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: