Феліція Дей

Felicia Day

Дата народження: 28 червня 1979 (44 роки)

Знак зодіаку: Рак

Місце народження: Гантсвілл, Алабама, США

Зріст: 165 см

Всього фільмів (на сайті): 99

Ролі: актриса (94), продюсерка (11), сценаристка ★ 6.4 (8), ідея (2)

Фільмографія

Знайдено 99 результатів

Час пригод: Фіонна та Кейк
Час пригод: Фіонна та Кейк (2023) актриса у ролі Betty  ✓ укр. аудіо 9.0 imdb 8.9
Сюжет Фіона живе простим буденним життям. Робота, купа несплачених рахунків, кілька добрих друзів і кішка Кейк — все, що в неї є. І це її не влаштовує. Дівчина відчуває, що їй чогось бракує. Чогось особливого. Чогось магічного. Так би й жила Фіона своїм простим життям, якби одного разу її кішка не втекла в інший вимір через портал у візку для морозива… А що буде далі?
Час пригод: Фіонна та Кейк Трейлер

Час пригод: Фіонна та Кейк (2023)

Adventure Time: Fionna & Cake

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Betty
США   30 хв
Читати опис Фіона живе простим буденним життям. Робота, купа несплачених рахунків, кілька добрих друзів і кішка Кейк — все, що в неї є. І це її не влаштовує. Дівчина відчуває, що їй чогось бракує. Чогось особливого. Чогось магічного. Так би й жила Фіона своїм простим життям, якби одного разу її кішка не втекла в інший вимір через портал у візку для морозива… А що буде далі?
Є українське аудіо
КіноБаза: 9.0 (6)  IMDb: 8.9 (7030)
Моя оцінка:
/10
Geeked Week Unlocked: Stranger Things (2022) актриса у ролі Self - Host 0.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) The cast and creators of Stranger Things sit down with host Felicia Day for a special behind the scenes look at Season 4

Geeked Week Unlocked: Stranger Things (2022)

Geeked Week Unlocked: Stranger Things

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актриса у ролі Self - Host
США   2 год 28 хв
Читати опис (англ.) The cast and creators of Stranger Things sit down with host Felicia Day for a special behind the scenes look at Season 4
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.5 (207)
Моя оцінка:
/10
Легенда про «Вокс Макіну»
Легенда про «Вокс Макіну» (2022—) актриса у ролі Bandit 2  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.4
Сюжет Вони хулігани, вони різні, вони невдахи, які стали найманцями. Вони більше зацікавлені у легких грошах та дешевому елі, ніж у реальному захисті королівства. Але коли королівству загрожує зло, ця шалена команда розуміє, що тільки вони здатні відновити справедливість.
Легенда про «Вокс Макіну» Трейлер

Легенда про «Вокс Макіну» (2022—)

The Legend of Vox Machina

Серіал 2 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Bandit 2
США   30 хв
Читати опис Вони хулігани, вони різні, вони невдахи, які стали найманцями. Вони більше зацікавлені у легких грошах та дешевому елі, ніж у реальному захисті королівства. Але коли королівству загрожує зло, ця шалена команда розуміє, що тільки вони здатні відновити справедливість.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (21)  IMDb: 8.4 (40762)
Моя оцінка:
/10
Star Wars: Detours (2016—2020) актриса 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A comedic look at some of our favorite characters' more mundane moments during the rise of the Empire.
Трейлер

Star Wars: Detours (2016—2020)

Star Wars: Detours

Серіал 1 сезон, 1 епізод Скасований
актриса
США
Читати опис (англ.) A comedic look at some of our favorite characters' more mundane moments during the rise of the Empire.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (148)
Моя оцінка:
/10
Глюк Тек
Глюк Тек (2020) сценаристка, актриса у ролі Simi  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.7
Сюжет У Вас заглючила гра? Комп'ютерний монстр намагається Вас з'їсти? Жодної паніки! Техпідтримка Глюк Тек зараз же все виправить і Ви навіть про це не згадаєте. А ще кажуть, що ігри — це просто...
Глюк Тек Трейлер

Глюк Тек (2020)

Glitch Techs

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Завершений
сценаристка, актриса у ролі Simi
США   25 хв
Читати опис У Вас заглючила гра? Комп'ютерний монстр намагається Вас з'їсти? Жодної паніки! Техпідтримка Глюк Тек зараз же все виправить і Ви навіть про це не згадаєте. А ще кажуть, що ігри — це просто...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (5)  IMDb: 7.7 (1824)
Моя оцінка:
/10
Совиний Дім
Совиний Дім (2020—2023) актриса у ролі Bria  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 8.6
Сюжет Луз – юна, життєрадісна і допитлива дівчинка, якій абсолютно не сидиться на місці. Одного разу вона виявила старовинне дзеркало, яке було не просто предметом інтер'єру, а порталом в магічне царство демонів. І вона без найменшого страху приступила до дослідження нової реальності. Тут дівчинка познайомилася з відьмою-бунтарка на ім'я Еда і крихітним, але войовничим дракончиком на прізвисько Кінг, які стали для неї новими і вірними друзями, а в подальшому і зовсім стали для неї сім'єю. І дивлячись на них, Луз вирішила непросто затриматися в даному світі, а стати справжній відьмою, навіть незважаючи на повну відсутність магічних здібностей у себе.
Ось тільки царство демонів – дуже небезпечний світ і набагато страшніший, ніж може здатися на перший погляд. Він населений страшними і шкідливими істотами, які звикли завдавати оточуючим лише біль і страждання...
Совиний Дім Трейлер

Совиний Дім (2020—2023)

The Owl House

Серіал 3 сезони, 43 епізоди Завершений
актриса у ролі Bria
США   22 хв
Читати опис Луз – юна, життєрадісна і допитлива дівчинка, якій абсолютно не сидиться на місці. Одного разу вона виявила старовинне дзеркало, яке було не просто предметом інтер'єру, а порталом в магічне царство демонів. І вона без найменшого страху приступила до дослідження нової реальності. Тут дівчинка познайомилася з відьмою-бунтарка на ім'я Еда і крихітним, але войовничим дракончиком на прізвисько Кінг, які стали для неї новими і вірними друзями, а в подальшому і зовсім стали для неї сім'єю. І дивлячись на них, Луз вирішила непросто затриматися в даному світі, а стати справжній відьмою, навіть незважаючи на повну відсутність магічних здібностей у себе.
Ось тільки царство демонів – дуже небезпечний світ і набагато страшніший, ніж може здатися на перший погляд. Він населений страшними і шкідливими істотами, які звикли завдавати оточуючим лише біль і страждання...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (26)  IMDb: 8.6 (19581)
Моя оцінка:
/10
Chasing Molly (2019) актриса у ролі Kaitlin 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Molly, a paranormal con artist who cleans people of their valuables instead of their demons, accidentally rips off a Drug Kinpin. She now has to save her kidnapped partner and herself while battling through the under belly of Los Angeles.
Трейлер

Chasing Molly (2019)

Chasing Molly

актриса у ролі Kaitlin
США   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Molly, a paranormal con artist who cleans people of their valuables instead of their demons, accidentally rips off a Drug Kinpin. She now has to save her kidnapped partner and herself while battling through the under belly of Los Angeles.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (1647)
Моя оцінка:
/10
Новобранець
Новобранець (2018) актриса у ролі Dr. Morgan  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.0
Сюжет Починати з чистого аркуша завжди нелегко, особливо для мешканця маленького містечка Джона Нолана. Після інциденту, який перевернув його життя, він вирішив здійснити давню мрію і приєднатися до поліції Лос-Анджелеса. Старого новачка зустрічають із зрозумілим скептицизмом, проте життєвий досвід, наполегливість та почуття гумору дають Джону перевагу.
Новобранець Трейлер

Новобранець (2018)

The Rookie

Серіал 6 сезонів, 120 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Dr. Morgan
США   43 хв
Читати опис Починати з чистого аркуша завжди нелегко, особливо для мешканця маленького містечка Джона Нолана. Після інциденту, який перевернув його життя, він вирішив здійснити давню мрію і приєднатися до поліції Лос-Анджелеса. Старого новачка зустрічають із зрозумілим скептицизмом, проте життєвий досвід, наполегливість та почуття гумору дають Джону перевагу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (65)  IMDb: 8.0 (74319)
Моя оцінка:
/10
Назустріч пітьмі
Назустріч пітьмі (2018—) актриса у ролі Molly 5.7 imdb 6.3
Сюжет Серіал відучить глядачів чекати свят з радістю і прищепить їм жах перед ними: адже саме на свята, згідно цієї антології жахів, і відбувається все найстрашніше.
Назустріч пітьмі Трейлер

Назустріч пітьмі (2018—)

Into the Dark

16+
Серіал 2 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
актриса у ролі Molly
США   1 год 30 хв
Читати опис Серіал відучить глядачів чекати свят з радістю і прищепить їм жах перед ними: адже саме на свята, згідно цієї антології жахів, і відбувається все найстрашніше.
КіноБаза: 5.7 (9)  IMDb: 6.3 (5443)
Моя оцінка:
/10
Stuck (2017) актриса у ролі Robin 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Darby finds herself in trouble with the law, and is sentenced to house arrest. Now she must serve 30 days in the home she used to share with her ex-boyfriend, that he now shares with his new fiancee.

Stuck (2017)

Stuck

актриса у ролі Robin
США   1 год 40 хв
Читати опис (англ.) Darby finds herself in trouble with the law, and is sentenced to house arrest. Now she must serve 30 days in the home she used to share with her ex-boyfriend, that he now shares with his new fiancee.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (173)
Моя оцінка:
/10
Ось як треба!
Ось як треба! (2018—) актриса у ролі Self - Guest Judge 8.0 imdb 7.4
Сюжет Пекарі-аматори з жахливою кулінарною репутацією намагаються відтворити їстівні шедеври й виграти 10 000 доларів у конкурсі, що часто нагадує кондитерське побоїще.
Ось як треба! Трейлер

Ось як треба! (2018—)

Nailed It!

Серіал 7 сезонів, 43 епізоди Реаліті-шоу Поновлений серіал
актриса у ролі Self - Guest Judge
США   33 хв
Читати опис Пекарі-аматори з жахливою кулінарною репутацією намагаються відтворити їстівні шедеври й виграти 10 000 доларів у конкурсі, що часто нагадує кондитерське побоїще.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.4 (5391)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Spider-Man (2017—2020) актриса у ролі Mary Jane  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Peter Parker, a new student at the famous Horizon High, fights evil super-villains as the costumed superhero, Spider-Man.
Трейлер

Spider-Man (2017—2020)

Spider-Man

Серіал 3 сезони, 63 епізоди Скасований
актриса у ролі Mary Jane
США   44 хв
Читати опис (англ.) Peter Parker, a new student at the famous Horizon High, fights evil super-villains as the costumed superhero, Spider-Man.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 6.2 (3253)
Моя оцінка:
/10
Danger & Eggs (2015—2017) актриса у ролі Francesca 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) In this fast-paced original animated comedy, teal-haired D.D. Danger and her best friend Phillip plan out an another amazing day but get distracted with a challenge to conquer by the world's weirdest abandoned water slide.
Трейлер

Danger & Eggs (2015—2017)

Danger & Eggs

Серіал 1 сезон, 25 епізодів Завершений
актриса у ролі Francesca
США   22 хв
Читати опис (англ.) In this fast-paced original animated comedy, teal-haired D.D. Danger and her best friend Phillip plan out an another amazing day but get distracted with a challenge to conquer by the world's weirdest abandoned water slide.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (721)
Моя оцінка:
/10
Mystery Science Theater 3000 (2017—2018) актриса у ролі Kinga Forrester, сценаристка 4.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Kinga Forrester continues the B-movie watching experiments of her father and grandmother on a new test subject aboard the Satellite Of Love.
Трейлер

Mystery Science Theater 3000 (2017—2018)

Mystery Science Theater 3000

Серіал 13 сезонів, 210 епізодів Скасований
актриса у ролі Kinga Forrester, сценаристка
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Kinga Forrester continues the B-movie watching experiments of her father and grandmother on a new test subject aboard the Satellite Of Love.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.1 (4131)
Моя оцінка:
/10
Skylanders Academy (2016—2018) актриса у ролі Cynder 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) "Skylanders Academy" follows the heroic adventures of Spyro, Eruptor, Stealth Elf, Jet-Vac and Pop Fizz as they travel the vast Skylands universe, protecting it from evil-doers.
Трейлер

Skylanders Academy (2016—2018)

Skylanders Academy

Серіал 3 сезони, 38 епізодів Скасований
актриса у ролі Cynder
США   25 хв
Читати опис (англ.) "Skylanders Academy" follows the heroic adventures of Spyro, Eruptor, Stealth Elf, Jet-Vac and Pop Fizz as they travel the vast Skylands universe, protecting it from evil-doers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (981)
Моя оцінка:
/10
The Crossroads of History (2016) актриса 6.3 imdb 7.6

The Crossroads of History (2016)

The Crossroads of History

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
актриса
США
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 7.6 (99)
Моя оцінка:
/10
Chronicles of Humanity: Redemption (2015) актриса у ролі Amanda Wood 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Six years have passed since the war ended. With no cure for the alien virus, Earth's population is being resettled on the fringe of known space. One by one, these frontier settlements are disappearing.

Chronicles of Humanity: Redemption (2015)

Chronicles of Humanity: Redemption

актриса у ролі Amanda Wood
Велика Британія   1 год 2 хв
Читати опис (англ.) Six years have passed since the war ended. With no cure for the alien virus, Earth's population is being resettled on the fringe of known space. One by one, these frontier settlements are disappearing.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (26)
Моя оцінка:
/10
Конмен
Конмен (2015—2017) актриса у ролі Karen 7.0 imdb 7.7
Сюжет Серіал розповідає про актора, що колись зіграв пілота в культовому, але передчасно закритому космоепику під назвою «Спектрум». З тих пір він регулярно їздив на фестивалі типу Коміккона, де зустрічався із самими різними цікавими людьми і плескався в променях не особливо прибутковою, але все одно приємної слави. А разом з ним на ці фестивалі їздив його друг, який грав у «Спектрумі» капітана, і в результаті став єдиним актором з цього серіалу, що домігся зоряного статусу..
Конмен Трейлер

Конмен (2015—2017)

Con Man

Серіал 2 сезони, 25 епізодів Завершений
актриса у ролі Karen
США   12 хв
Читати опис Серіал розповідає про актора, що колись зіграв пілота в культовому, але передчасно закритому космоепику під назвою «Спектрум». З тих пір він регулярно їздив на фестивалі типу Коміккона, де зустрічався із самими різними цікавими людьми і плескався в променях не особливо прибутковою, але все одно приємної слави. А разом з ним на ці фестивалі їздив його друг, який грав у «Спектрумі» капітана, і в результаті став єдиним актором з цього серіалу, що домігся зоряного статусу..
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 7.7 (3064)
Моя оцінка:
/10
Ми звичайні ведмеді
Ми звичайні ведмеді (2014—2019) актриса у ролі Karla  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.9
Сюжет Мульсеріал розповідає про трьох братів ведмедів, Грізлі, Панду і Білого, а також про їхні спроби влиття в людське суспільство шляхом покупок їжі, заведення друзів чи набуття популярності в інтернеті, які закінчуються невдачами через цивілізованість людей та присутні у ведмедів тваринні інстинкти.
Ми звичайні ведмеді Трейлер

Ми звичайні ведмеді (2014—2019)

We Bare Bears

Серіал 4 сезони, 142 епізоди Завершений
актриса у ролі Karla
США   30 хв
Читати опис Мульсеріал розповідає про трьох братів ведмедів, Грізлі, Панду і Білого, а також про їхні спроби влиття в людське суспільство шляхом покупок їжі, заведення друзів чи набуття популярності в інтернеті, які закінчуються невдачами через цивілізованість людей та присутні у ведмедів тваринні інстинкти.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (21)  IMDb: 7.9 (19020)
Моя оцінка:
/10
Майлз із майбутнього
Майлз із майбутнього (2015—) актриса у ролі Grendel  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.5
Сюжет Майлз із майбутнього — неймовірно цікаві пригоди родини міжгалактичних мандрівників: мами, тата та двох дітлахів. Мама Фібі — капітан корабля, батько Лео механік та інженер. У команді також старша сестра Лоретта, фахівець з техніки, та домашній улюбленець — робостраус Мерк. Сам Майлз — молодий, допитливий і дуже веселий. Разом з героями глядачі побувають у космосі, проведуть дослідження нової галактики. У легкій і захопливій формі мультсеріалу представлені різноманітні наукові факти зі сфери позаземного простору, зустріч із мешканцями інших світів, вивчення космічних кораблів та надсучасних пристроїв.
Майлз із майбутнього Трейлер

Майлз із майбутнього (2015—)

Mission Force One

Серіал 3 сезони, 70 епізодів Завершений
актриса у ролі Grendel
США   30 хв
Читати опис Майлз із майбутнього — неймовірно цікаві пригоди родини міжгалактичних мандрівників: мами, тата та двох дітлахів. Мама Фібі — капітан корабля, батько Лео механік та інженер. У команді також старша сестра Лоретта, фахівець з техніки, та домашній улюбленець — робостраус Мерк. Сам Майлз — молодий, допитливий і дуже веселий. Разом з героями глядачі побувають у космосі, проведуть дослідження нової галактики. У легкій і захопливій формі мультсеріалу представлені різноманітні наукові факти зі сфери позаземного простору, зустріч із мешканцями інших світів, вивчення космічних кораблів та надсучасних пристроїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.5 (649)
Моя оцінка:
/10
Geeks Who Drink (2015) актриса у ролі Self - Question Giver 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Geeks who drink is a trivia type game show hosted by Zachary Levi.

Geeks Who Drink (2015)

Geeks Who Drink

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актриса у ролі Self - Question Giver
США
Читати опис (англ.) Geeks who drink is a trivia type game show hosted by Zachary Levi.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (229)
Моя оцінка:
/10
Titansgrave: The Ashes of Valkana (2015) продюсерка 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Wil Wheaton runs a role-playing game with a cast of four players from Internet video and voice acting fame.

Titansgrave: The Ashes of Valkana (2015)

Titansgrave: The Ashes of Valkana

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
продюсерка
США   50 хв
Читати опис (англ.) Wil Wheaton runs a role-playing game with a cast of four players from Internet video and voice acting fame.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (365)
Моя оцінка:
/10
Critical Role (2015—) актриса у ролі Lyra 0.0 imdb 9.1
Сюжет Voice actor Matthew Mercer leads a group of fellow voice actors on epic Dungeons & Dragons campaigns. These familiar voices bring the audience into the full experience of D&D, allowing imaginations to soar as the characters embark on adventures.

Critical Role (2015—)

Critical Role

Серіал 4 сезони, 318 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
актриса у ролі Lyra
США   3 год 0 хв
Читати опис Voice actor Matthew Mercer leads a group of fellow voice actors on epic Dungeons & Dragons campaigns. These familiar voices bring the audience into the full experience of D&D, allowing imaginations to soar as the characters embark on adventures.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 9.1 (13205)
Моя оцінка:
/10
Бібліотекарі
Бібліотекарі (2014—2018) актриса у ролі Charlotte  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет Група бібліотекарів відправляється у подорож, щоб захистити прадавні загадкові артефакти.

Серіал продовжує історію про бібліотекаря Флінна Карсена з відомої трилогії фільмів "Бібліотекар", але тут до нього приєднуються іще три потенційних бібліотекарі з якими він бореться із культами, шукають артефакт і рятують світ.
Бібліотекарі Трейлер

Бібліотекарі (2014—2018)

The Librarians

16+
Серіал 4 сезони, 42 епізоди Завершений
актриса у ролі Charlotte
США   42 хв
Читати опис Група бібліотекарів відправляється у подорож, щоб захистити прадавні загадкові артефакти.

Серіал продовжує історію про бібліотекаря Флінна Карсена з відомої трилогії фільмів "Бібліотекар", але тут до нього приєднуються іще три потенційних бібліотекарі з якими він бореться із культами, шукають артефакт і рятують світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (40)  IMDb: 7.2 (25228)
Моя оцінка:
/10
World of Warcraft: Looking For Group (2014) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) An all-new documentary celebrating 10 years of adventure, camaraderie, and dancing on mailboxes all around Azeroth. Explore the history of WoW with it's creators, and journey into corners of Blizzard and the WoW community you've never seen before.

World of Warcraft: Looking For Group (2014)

World of Warcraft: Looking For Group

зіграла саму себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) An all-new documentary celebrating 10 years of adventure, camaraderie, and dancing on mailboxes all around Azeroth. Explore the history of WoW with it's creators, and journey into corners of Blizzard and the WoW community you've never seen before.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (146)
Моя оцінка:
/10
Вовкулаки
Вовкулаки (2014) актриса у ролі Elenor, продюсерка 8.0 imdb 7.5
Сюжет Після жорстокого вбивства провидиці пошуки міського перевертня стають ще тяжчими. Чи буде знайдено справжнього перевертня?
Вовкулаки

Вовкулаки (2014)

Werewolves

актриса у ролі Elenor, продюсерка
США   6 хв
Читати опис Після жорстокого вбивства провидиці пошуки міського перевертня стають ще тяжчими. Чи буде знайдено справжнього перевертня?
КіноБаза: 8.0 (2)  IMDb: 7.5 (105)
Моя оцінка:
/10
Morganville: The Series (2014) продюсерка 3.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Claire Danvers is trying to get through college, with the popular girl doing her best to make her life a living hell. What she didn't expect is the town to be run by blood sucking vampires.

Morganville: The Series (2014)

Morganville: The Series

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
продюсерка
Читати опис (англ.) Claire Danvers is trying to get through college, with the popular girl doing her best to make her life a living hell. What she didn't expect is the town to be run by blood sucking vampires.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 5.6 (316)
Моя оцінка:
/10
Spooked (2014) сценаристка, продюсерка 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A team of ghost hunters set out to investigate the awesomeness of the unknown.

Spooked (2014)

Spooked

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
сценаристка, продюсерка
США
Читати опис (англ.) A team of ghost hunters set out to investigate the awesomeness of the unknown.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (189)
Моя оцінка:
/10
The Wil Wheaton Project (2014) зіграла саму себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Each week, Wil provides his insider point-of-view, sense of humor and genre expertise as he dissects the week's most popular and trending topics across science fiction film, television and pop culture, video games, viral videos and n
Трейлер

The Wil Wheaton Project (2014)

The Wil Wheaton Project

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Ток-шоу Завершений
зіграла саму себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Each week, Wil provides his insider point-of-view, sense of humor and genre expertise as he dissects the week's most popular and trending topics across science fiction film, television and pop culture, video games, viral videos and n
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (609)
Моя оцінка:
/10
Harmontown (2014) зіграла саму себе 0.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Dan Harmon and Jeff Davis discuss their plans to create a moon colony full of social awkwardness and compassion. They're joined by Spencer Crittenden, Rob Schrab, and many friends to dive deep into the mythological meaning of life an

Harmontown (2014)

Harmontown

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграла саму себе
США
Читати опис (англ.) Dan Harmon and Jeff Davis discuss their plans to create a moon colony full of social awkwardness and compassion. They're joined by Spencer Crittenden, Rob Schrab, and many friends to dive deep into the mythological meaning of life an
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.4 (382)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: