Енду Волш

Enda Walsh

Дата народження: 1 січня 1967 (57 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Дублін, Ірландія

Всього фільмів (на сайті): 7

Ролі: сценарист ★ 6.7 (6), актор (2)

Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Small Things Like These (2024) сценарист 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) In 1985 devoted father and Bill Furlong discovers disturbing secrets kept by the local convent and uncovers shocking truths of his own.
Трейлер

Small Things Like These (2024)

Small Things Like These

сценарист
Ірландія, Бельгія, США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) In 1985 devoted father and Bill Furlong discovers disturbing secrets kept by the local convent and uncovers shocking truths of his own.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (324)
Моя оцінка:
/10
Будинок
Будинок (2022) сценарист  ✓ укр. субтитри 6.5 imdb 6.8
Сюжет Похмура анімаційна комедія про загадковий зв’язок злиденної родини, заклопотаного підрядника й примхливої землевласниці з таємничим будинком у різні епохи.
Будинок Трейлер

Будинок (2022)

The House

Завершений
сценарист
Велика Британія, США   1 год 37 хв
Читати опис Похмура анімаційна комедія про загадковий зв’язок злиденної родини, заклопотаного підрядника й примхливої землевласниці з таємничим будинком у різні епохи.
Є українські субтитри
КіноБаза: 6.5 (19)  IMDb: 6.8 (22831)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Weightless (2017) сценарист 0.0 imdb 5.6
Трейлер

Weightless (2017)

Weightless

сценарист
США   1 год 33 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (322)
Моя оцінка:
/10
Девід Бові. Останні п'ять років
Девід Бові. Останні п'ять років (2017) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.5
Сюжет Документальний фільм режисера Френсіса Вотлі вийшов на телеканалі BBC Two за три дні до першої річниці смерті співака, що помер у віці 69 років. У фільмі показано кадри зі світового турне A Reality Tour у 2003-04 роках, а також розповідається про останні чотири роки життя артиста. Це продовження фільму 2013 року "Девід Бові. П'ять років" - у тому ж стилі, але з іншим задумом. Режисер кліпу "Lazarus" Йохан Ренк у новому фільмі розповідає, що співак дізнався про те, що його хвороба не піддається лікуванню, коли працював над кліпом до цієї пісні. Однак, Ренк каже, що відео, в якому Бові лежить на лікарняному ліжку з пов'язкою на обличчі і ґудзиками на місці очей, було не про хворобу співака. "Для мене це більше пов'язано з біблійським аспектом, розумієте... людина, що повстає з мертвих. Це не мало нічого спільного з його хворобою", - пояснив він.
Девід Бові. Останні п'ять років Трейлер

Девід Бові. Останні п'ять років (2017)

David Bowie: The Last Five Years

16+
зіграв самого себе
Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Документальний фільм режисера Френсіса Вотлі вийшов на телеканалі BBC Two за три дні до першої річниці смерті співака, що помер у віці 69 років. У фільмі показано кадри зі світового турне A Reality Tour у 2003-04 роках, а також розповідається про останні чотири роки життя артиста. Це продовження фільму 2013 року "Девід Бові. П'ять років" - у тому ж стилі, але з іншим задумом. Режисер кліпу "Lazarus" Йохан Ренк у новому фільмі розповідає, що співак дізнався про те, що його хвороба не піддається лікуванню, коли працював над кліпом до цієї пісні. Однак, Ренк каже, що відео, в якому Бові лежить на лікарняному ліжку з пов'язкою на обличчі і ґудзиками на місці очей, було не про хворобу співака. "Для мене це більше пов'язано з біблійським аспектом, розумієте... людина, що повстає з мертвих. Це не мало нічого спільного з його хворобою", - пояснив він.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 7.5 (2873)
Моя оцінка:
/10
Чат
Чат (2010) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.4
Сюжет Компанія друзів-тінейджерів — Єва, Джим, Емілі і Мо — знайомляться в чаті з Вільямом — харизматичним хлопцем, який миттєво їх всіх заворожує. Для Вільяма, однак, нові друзі — привід затіяти гру. Прикинувшись, ніби хоче допомогти Джиму відмовитися від антидепресантів, він штовхає його на шлях саморуйнування.
Чат Трейлер

Чат (2010)

Chatroom

16+
сценарист
Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Компанія друзів-тінейджерів — Єва, Джим, Емілі і Мо — знайомляться в чаті з Вільямом — харизматичним хлопцем, який миттєво їх всіх заворожує. Для Вільяма, однак, нові друзі — привід затіяти гру. Прикинувшись, ніби хоче допомогти Джиму відмовитися від антидепресантів, він штовхає його на шлях саморуйнування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (28)  IMDb: 5.4 (9622)
Моя оцінка:
/10
Голод
Голод (2008) сценарист  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.5
Сюжет Один з лідерів екстремістської організації північноірландських сепаратистів IRA Бобі Сендс оголошує голодування, протестуючи проти умов тюремного утримання і вимагаючи, аби йому і його товаришам дали статус політичних ув'язнених. У фільмі відтворюються реальні події, що відбувалися у в'язниці Мейз в Північній Ірландії в 1981р.
Голод Трейлер

Голод (2008)

Hunger

16+
сценарист
Велика Британія, Ірландія   1 год 36 хв
Читати опис Один з лідерів екстремістської організації північноірландських сепаратистів IRA Бобі Сендс оголошує голодування, протестуючи проти умов тюремного утримання і вимагаючи, аби йому і його товаришам дали статус політичних ув'язнених. У фільмі відтворюються реальні події, що відбувалися у в'язниці Мейз в Північній Ірландії в 1981р.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (35)  IMDb: 7.5 (73753)
Моя оцінка:
/10
Disco Pigs (2001) сценарист, актор у ролі Hitchhiker 6.4 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Pig and Runt - born on the same day, in the same hospital, moments apart. Twins, all but by blood. Inseparable from birth, they are almost telepathic. They are also partners in crime, with an appetite for recklessness, exploration and destruction. But days before their 17th birthday the perfect balance of their world begins to shift. Pig's sexual awakening and increasing jealousy begins to threaten the private universe they have spent their lives constructing. Unable to contemplate the loss of Runt, Pig's unpredictable nature spirals out of control in a trail of violence. The invisible thread between them is stretched to breaking point, the inseparable are about to separate, and which one will survive depends on which one can break free.
Трейлер

Disco Pigs (2001)

Disco Pigs

сценарист, актор у ролі Hitchhiker
Ірландія   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Pig and Runt - born on the same day, in the same hospital, moments apart. Twins, all but by blood. Inseparable from birth, they are almost telepathic. They are also partners in crime, with an appetite for recklessness, exploration and destruction. But days before their 17th birthday the perfect balance of their world begins to shift. Pig's sexual awakening and increasing jealousy begins to threaten the private universe they have spent their lives constructing. Unable to contemplate the loss of Runt, Pig's unpredictable nature spirals out of control in a trail of violence. The invisible thread between them is stretched to breaking point, the inseparable are about to separate, and which one will survive depends on which one can break free.
КіноБаза: 6.4 (5)  IMDb: 6.5 (5248)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: