Edouard Philipponnat

Дата народження: 1 січня 1999 (25 років)

Знак зодіаку: Козоріг

Місце народження: Франція

Зріст: 178 см

Всього фільмів (на сайті): 9

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 9 результатів

Наполеон
Наполеон (2023) актор у ролі Tsar Alexander  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.4
Сюжет Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Наполеон Трейлер

Наполеон (2023)

Napoleon

18+
актор у ролі Tsar Alexander
США   2 год 39 хв
Читати опис Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (101)  IMDb: 6.4 (145985)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $11.99
The Runner (2021) актор у ролі Aiden 0.0 imdb 4.2
Сюжет (англ.) After being busted for drug possession, Aiden, a troubled Teenager is forced by the cops to go undercover and risk his life to bring down a dangerous drug king pin.
Трейлер

The Runner (2021)

The Runner

актор у ролі Aiden
США   1 год 42 хв
Читати опис (англ.) After being busted for drug possession, Aiden, a troubled Teenager is forced by the cops to go undercover and risk his life to bring down a dangerous drug king pin.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (301)
Моя оцінка:
/10
Дім Ґуччі
Дім Ґуччі (2021) актор у ролі Walter  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Леді Ґаґа, Адам Драйвер, Джаред Лето та Аль Пачіно в епічній екранізації за мотивами реальних подій! Історія вбивства онука засновника модного дому «Gucci» Мауріціо Ґуччі, що сколихнула увесь світ! Інтриги, ненависть та жага помсти покажуть інший бік сліпучої розкоші та ґламуру.
Дім Ґуччі Трейлер

Дім Ґуччі (2021)

House of Gucci

16+
актор у ролі Walter
Канада, США   2 год 38 хв
Читати опис Леді Ґаґа, Адам Драйвер, Джаред Лето та Аль Пачіно в епічній екранізації за мотивами реальних подій! Історія вбивства онука засновника модного дому «Gucci» Мауріціо Ґуччі, що сколихнула увесь світ! Інтриги, ненависть та жага помсти покажуть інший бік сліпучої розкоші та ґламуру.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (174)  IMDb: 6.6 (160884)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $12.99
Серце дракона: Помста
Серце дракона: Помста (2020) актор у ролі Igor 3.5 imdb 5.4
Сюжет Молодий фермер Лукас, чия сім'я була убита розбійниками, відправляється мстити, об'єднавшись з величним драконом і зухвалим найманцем.
Серце дракона: Помста Трейлер

Серце дракона: Помста (2020)

Dragonheart Vengeance

актор у ролі Igor
США   1 год 37 хв
Читати опис Молодий фермер Лукас, чия сім'я була убита розбійниками, відправляється мстити, об'єднавшись з величним драконом і зухвалим найманцем.
КіноБаза: 3.5 (4)  IMDb: 5.4 (2393)
Моя оцінка:
/10
Bad Impulse (2020) актор у ролі Highschool Student 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) In the aftermath of a traumatic event, a suburban husband and father buys a cutting edge home security system, only to find that it slowly destroys that which he most wants to protect.

Bad Impulse (2020)

Bad Impulse

актор у ролі Highschool Student
США   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) In the aftermath of a traumatic event, a suburban husband and father buys a cutting edge home security system, only to find that it slowly destroys that which he most wants to protect.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (242)
Моя оцінка:
/10
Сім сестер
Сім сестер (2017) актор у ролі Harry  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.8
Сюжет У світі, де сімейним парам дозволено мати тільки одну дитину, народжується сім сестер-близнят. Батьки вирішують зберегти всіх і дають малятам імена на честь днів тижня. Так дівчинки і з'являються на людях - кожна в свій день. Але одного разу Понеділок зникає ...
Сім сестер Трейлер

Сім сестер (2017)

What Happened to Monday

16+
актор у ролі Harry
Велика Британія, Франція, Бельгія   2 год 3 хв
Читати опис У світі, де сімейним парам дозволено мати тільки одну дитину, народжується сім сестер-близнят. Батьки вирішують зберегти всіх і дають малятам імена на честь днів тижня. Так дівчинки і з'являються на людях - кожна в свій день. Але одного разу Понеділок зникає ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (198)  IMDb: 6.8 (135309)
Моя оцінка:
/10
Серце дракона 4
Серце дракона 4 (2017) актор у ролі Tomi  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.3
Сюжет Колись давним-давно дракон віддав частину свого серця королю Герету. Але ось король Герет раптово помирає. Як скористаються спадкоємці престолу даром, який кожен із них отримав? Чи зможуть вони об’єднатись, щоб зійтись у поєдинку зі спільним ворогом? Яка доля чекає на самого дракона Драго?
Серце дракона 4 Трейлер

Серце дракона 4 (2017)

Dragonheart: Battle for the Heartfire

актор у ролі Tomi
США   1 год 38 хв
Читати опис Колись давним-давно дракон віддав частину свого серця королю Герету. Але ось король Герет раптово помирає. Як скористаються спадкоємці престолу даром, який кожен із них отримав? Чи зможуть вони об’єднатись, щоб зійтись у поєдинку зі спільним ворогом? Яка доля чекає на самого дракона Драго?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 5.3 (2927)
Моя оцінка:
/10
Sophia (2016) актор у ролі Francesco 9.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) In 15th Century Russia, the last Byzantium Princess, Sophia Palaiologina, moves from Rome to distant Moscow to marry Czar Ivan III. Destined to become the first influential female figure of the Russian Empire, Sophia overcomes cou...

Sophia (2016)

Sophia

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Завершений
актор у ролі Francesco
Росія
Читати опис (англ.) In 15th Century Russia, the last Byzantium Princess, Sophia Palaiologina, moves from Rome to distant Moscow to marry Czar Ivan III. Destined to become the first influential female figure of the Russian Empire, Sophia overcomes cou...
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 7.6 (557)
Моя оцінка:
/10
Серце дракона: Прокляття чарівника
Серце дракона: Прокляття чарівника (2015) актор у ролі Squire Edouard  ✓ укр. аудіо 4.2 imdb 5.1
Сюжет В умовній, міфологічній Британії йде війна між лицарями, що охороняють південні землі і кельтськими племенами з півночі. Коли на землю падає зірка, юний і відважний воїн Гарет вирішує піти на її пошуки. Адже згідно легенд, там, куди впала зірка, зберігаються незліченні скарби. Він перелазить через стіну і виявляється в таємничому північному лісі, населеному чаклунами, дівами-воїтельницями і драконами...
Серце дракона: Прокляття чарівника Трейлер

Серце дракона: Прокляття чарівника (2015)

Dragonheart 3: The Sorcerer's Curse

актор у ролі Squire Edouard
США   1 год 38 хв
Читати опис В умовній, міфологічній Британії йде війна між лицарями, що охороняють південні землі і кельтськими племенами з півночі. Коли на землю падає зірка, юний і відважний воїн Гарет вирішує піти на її пошуки. Адже згідно легенд, там, куди впала зірка, зберігаються незліченні скарби. Він перелазить через стіну і виявляється в таємничому північному лісі, населеному чаклунами, дівами-воїтельницями і драконами...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.2 (5)  IMDb: 5.1 (4060)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: