Денніс Ґанзель

Dennis Gansel

Дата народження: 4 жовтня 1973 (50 років)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Ганновер, Нижня Саксонія, Німеччина

Всього фільмів (на сайті): 16

Ролі: режисер ★ 6.7 (11), актор (8), сценарист ★ 7.28 (7), ідея (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 16 результатів

Джим Ґудзик і пірати «Чортова дюжина»
Джим Ґудзик і пірати «Чортова дюжина» (2020) режисер 4.0 imdb 6.2
Сюжет Пірати з банди "Чортова дюжина" викрадають дітей і присягаються помститися Джиму та Лукасу за перемогу над драконихою пані Іклою. Щоб захистити Медландію від чергової загрози, друзі разом зі своїми паровими машинами Еммою та Моллі вирушають у небезпечну подорож, де зустрічаються зі старими приятелями: принцесою Лі Сі, містером Тур-Туром і драконом Непомуком, а також знайомляться зі справжньою русалкою. Під час їхньої пригоди може здійснитися і бажання Джима: дізнатися правду про його таємниче походження.
Джим Ґудзик і пірати «Чортова дюжина» Трейлер

Джим Ґудзик і пірати «Чортова дюжина» (2020)

Jim Button and the Wild 13

режисер
Німеччина   1 год 50 хв
Читати опис Пірати з банди "Чортова дюжина" викрадають дітей і присягаються помститися Джиму та Лукасу за перемогу над драконихою пані Іклою. Щоб захистити Медландію від чергової загрози, друзі разом зі своїми паровими машинами Еммою та Моллі вирушають у небезпечну подорож, де зустрічаються зі старими приятелями: принцесою Лі Сі, містером Тур-Туром і драконом Непомуком, а також знайомляться зі справжньою русалкою. Під час їхньої пригоди може здійснитися і бажання Джима: дізнатися правду про його таємниче походження.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.2 (834)
Моя оцінка:
/10
We Are the Wave (2019) ідея, сценарист, продюсер 2.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A new version of Rhue's novel in which a group of teenagers who start a youth movement which develops a dangerous momentum.
Трейлер

We Are the Wave (2019)

We Are the Wave

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
ідея, сценарист, продюсер
Німеччина   50 хв
Читати опис (англ.) A new version of Rhue's novel in which a group of teenagers who start a youth movement which develops a dangerous momentum.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 6.3 (3072)
Моя оцінка:
/10
Берлін, я люблю тебе
Берлін, я люблю тебе (2019) сценарист, режисер 5.0 imdb 4.7
Сюжет Десять романтичних історій, які відбуваються в столиці Німеччини, Берліні.
Берлін, я люблю тебе Трейлер

Берлін, я люблю тебе (2019)

Berlin, I Love You

16+
сценарист, режисер
Німеччина   2 год 0 хв
Читати опис Десять романтичних історій, які відбуваються в столиці Німеччини, Берліні.
КіноБаза: 5.0 (4)  IMDb: 4.7 (3887)
Моя оцінка:
/10
Підводний човен
Підводний човен (2018—) режисер 7.5 imdb 7.5
Сюжет Дія відбувається в 1942 році після того, як союзники розгадують код шифрувального механізму Енігма, а на територіях, зайнятих ворогом, розгортається антифашистський рух. Екіпажу вже відомого всім підводного човна під керівництвом нового капітана Хоффмана доведеться пережити безліч випробувань поки йде війна.
Підводний човен Трейлер

Підводний човен (2018—)

Das Boot

Серіал 3 сезони, 26 епізодів Поновлений серіал
режисер
Німеччина   2 хв
Читати опис Дія відбувається в 1942 році після того, як союзники розгадують код шифрувального механізму Енігма, а на територіях, зайнятих ворогом, розгортається антифашистський рух. Екіпажу вже відомого всім підводного човна під керівництвом нового капітана Хоффмана доведеться пережити безліч випробувань поки йде війна.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 7.5 (9687)
Моя оцінка:
/10
Джим Ґудзик і Машиніст Лукас
Джим Ґудзик і Машиніст Лукас (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.3
Сюжет Історія починається у прекрасному королівстві на маленькому острові, коли поштар приносить посилку, у якій знаходять немовля. Хлопчику дають ім’я Джим Ґудзик. Він росте, і від того маленькій країні загрожує перенаселення.
Тож, машиніст Лукас, його паротяжка Емма та спритний малий Джим вирушають назустріч пригодам. Вони мають здолати непрохідні гори з численними пастками, знайти шлях через пустелю, повну міражів, подружитися з ніби-велетнем і напівдраконом – а навіщо, як ви гадаєте? Звісно ж, для того, щоб звільнити викрадену принцесу!
Джим Ґудзик і Машиніст Лукас Трейлер

Джим Ґудзик і Машиніст Лукас (2018)

Jim Button and Luke the Engine Driver

6+
режисер
Німеччина   1 год 50 хв
Читати опис Історія починається у прекрасному королівстві на маленькому острові, коли поштар приносить посилку, у якій знаходять немовля. Хлопчику дають ім’я Джим Ґудзик. Він росте, і від того маленькій країні загрожує перенаселення.
Тож, машиніст Лукас, його паротяжка Емма та спритний малий Джим вирушають назустріч пригодам. Вони мають здолати непрохідні гори з численними пастками, знайти шлях через пустелю, повну міражів, подружитися з ніби-велетнем і напівдраконом – а навіщо, як ви гадаєте? Звісно ж, для того, щоб звільнити викрадену принцесу!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (10)  IMDb: 6.3 (2833)
Моя оцінка:
/10
Механік: Воскресіння
Механік: Воскресіння (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.7
Сюжет Головний герой Артур Бішоп думав, що залишив своє неприємне минуле позаду, але викрадають його кохану і він змушений знову повертатися до нього. Його нове завдання, це виконати три неможливих вбивства, які повинні виглядати як нещасні випадки.
Механік: Воскресіння Трейлер

Механік: Воскресіння (2016)

Mechanic: Résurrection

16+
режисер
Франція, США   1 год 38 хв
Читати опис Головний герой Артур Бішоп думав, що залишив своє неприємне минуле позаду, але викрадають його кохану і він змушений знову повертатися до нього. Його нове завдання, це виконати три неможливих вбивства, які повинні виглядати як нещасні випадки.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (96)  IMDb: 5.7 (92464)
Моя оцінка:
/10
The Fourth State (2012) сценарист, режисер, актор у ролі Taxi Driver 5.7 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A journalist gets caught up in a terrorist plot in Moscow while investigating the Russian secret service.
Трейлер

The Fourth State (2012)

The Fourth State

сценарист, режисер, актор у ролі Taxi Driver
Німеччина   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) A journalist gets caught up in a terrorist plot in Moscow while investigating the Russian secret service.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 6.1 (2432)
Моя оцінка:
/10
Room 205 of Fear (2011) актор у ролі Arzt Psychatrie 6.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Katrine is excited to be moving into her own dorm room at university, leaving her over-protected father and the memory of her breakdown behind her. Enjoying her new found freedom things soon turn ugly though as she falls foul of the local ‘in’ crowd, who start to bully her. Katrine discovers that this group were responsible for the death of the previous occupant of the room, who is now out for revenge and becomes trapped in the middle of this nightmare. Inspired by (but in no way a copy of) Candyman and Ringu, Room 205 is an effective chiller that oozes tension as it builds to its shocking climax.
Трейлер

Room 205 of Fear (2011)

Room 205 of Fear

актор у ролі Arzt Psychatrie
Німеччина   1 год 44 хв
Читати опис (англ.) Katrine is excited to be moving into her own dorm room at university, leaving her over-protected father and the memory of her breakdown behind her. Enjoying her new found freedom things soon turn ugly though as she falls foul of the local ‘in’ crowd, who start to bully her. Katrine discovers that this group were responsible for the death of the previous occupant of the room, who is now out for revenge and becomes trapped in the middle of this nightmare. Inspired by (but in no way a copy of) Candyman and Ringu, Room 205 is an effective chiller that oozes tension as it builds to its shocking climax.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.1 (932)
Моя оцінка:
/10
Смак ночі
Смак ночі (2010) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.2
Сюжет Лена - важкий підліток, вона не знаходить спільної мови з батьками й однолітками. Якось вона знайомиться з багатою і ефектною Луїзою - вампіром, лідером трійці, куди також належать відчайдушна Нора і млосна Шарлотта. Луїза вирішує залучити закомплексовану дівчину до своєї банди. Перед нею відчиняються двері у світ гламуру та безмежної свободи. Щоночі її нові подруги стають дедалі ненаситнішими, а кількість жертв вампірів нестримно зростає. Але коли за розслідування їхніх злочинів береться молодий поліцейський Том Сернері, настає час розплачуватися...
Смак ночі Трейлер

Смак ночі (2010)

We Are the Night

режисер, сценарист
Німеччина   1 год 39 хв
Читати опис Лена - важкий підліток, вона не знаходить спільної мови з батьками й однолітками. Якось вона знайомиться з багатою і ефектною Луїзою - вампіром, лідером трійці, куди також належать відчайдушна Нора і млосна Шарлотта. Луїза вирішує залучити закомплексовану дівчину до своєї банди. Перед нею відчиняються двері у світ гламуру та безмежної свободи. Щоночі її нові подруги стають дедалі ненаситнішими, а кількість жертв вампірів нестримно зростає. Але коли за розслідування їхніх злочинів береться молодий поліцейський Том Сернері, настає час розплачуватися...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (20)  IMDb: 6.2 (8811)
Моя оцінка:
/10
Чоловіки у великому місті
Чоловіки у великому місті (2009) актор у ролі Lars  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.3
Сюжет Всі герої чоловіки дуже різнопланові, від музичного продюсера і Джерома бабія, до самотнього романтика Гюнтера, від успішного менеджера Нікласа, до реальної драми одного з чиновників метрополітену Роланда.
Чоловіки у великому місті Трейлер

Чоловіки у великому місті (2009)

Men in the City

18+
актор у ролі Lars
Німеччина   1 год 47 хв
Читати опис Всі герої чоловіки дуже різнопланові, від музичного продюсера і Джерома бабія, до самотнього романтика Гюнтера, від успішного менеджера Нікласа, до реальної драми одного з чиновників метрополітену Роланда.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 6.3 (5284)
Моя оцінка:
/10
Експеримент 2
Експеримент 2 (2008) режисер, сценарист, актор у ролі Hängengebliebener  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет Німеччина. Наші дні. Учитель гімназії Райнер Венджер вирішує провести незвичайний експеримент, для того щоб показати своїм учням як це, жити під диктатурою. Рівно на тиждень нацистський терор і тверда дисципліна починає в стінах школи існувати знову. Неймовірно швидко повчальна ідея виходить із під контролю, приводячи до жахаючих наслідків...
Експеримент 2 Трейлер

Експеримент 2 (2008)

The Wave

16+
режисер, сценарист, актор у ролі Hängengebliebener
Німеччина   1 год 47 хв
Читати опис Німеччина. Наші дні. Учитель гімназії Райнер Венджер вирішує провести незвичайний експеримент, для того щоб показати своїм учням як це, жити під диктатурою. Рівно на тиждень нацистський терор і тверда дисципліна починає в стінах школи існувати знову. Неймовірно швидко повчальна ідея виходить із під контролю, приводячи до жахаючих наслідків...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (62)  IMDb: 7.6 (114414)
Моя оцінка:
/10
Новий шахрай
Новий шахрай (2007) актор у ролі Singender Bobby 1 0.0 imdb 6.2
Сюжет Шеф Інспектор Евен Лонгер і Інспектор Very Long, знову разом. За дорученням Скотланд Ярду розслідують давню справу. Евен Лонгер знову їде до Лондона - супер шахрай, який з давніх пір тероризує британську столицю, повернувся. І тепер наводить страх, і жах на мешканців міста, переодягаючись в свій страшний костюм. Правда цього разу вже не так легко здаються Лонгер і його невгомонний і життєрадісний колега Лонг. Але чи знайдуть вони цього разу спосіб, викрити WIXXЕRа?
Новий шахрай Трейлер

Новий шахрай (2007)

The Vexxer

12+
актор у ролі Singender Bobby 1
Німеччина   1 год 38 хв
Читати опис Шеф Інспектор Евен Лонгер і Інспектор Very Long, знову разом. За дорученням Скотланд Ярду розслідують давню справу. Евен Лонгер знову їде до Лондона - супер шахрай, який з давніх пір тероризує британську столицю, повернувся. І тепер наводить страх, і жах на мешканців міста, переодягаючись в свій страшний костюм. Правда цього разу вже не так легко здаються Лонгер і його невгомонний і життєрадісний колега Лонг. Але чи знайдуть вони цього разу спосіб, викрити WIXXЕRа?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (5315)
Моя оцінка:
/10
Академія смерті
Академія смерті (2004) сценарист, режисер, актор у ролі Trainer Boxverein 8.1 imdb 7.4
Сюжет Німеччина, 1942 рік. Головний герой фільму — Фрідріх Ваймер — щойно закінчив школу. Він родом з бідної сім'ї і мріє чого-небудь досягти в житті. Єдина пристрасть героя — це бокс. І одного разу він отримує шанс покращити своє життя: його помічає викладач з елітної національно-політичної академії Гайнріх Фоглер і запрошує поступити до цього навчального закладу. Батько забороняє Фрідріху навчатися в цій академії з етичних міркувань, але той підроблює дозвіл батька і йде без його відома. У прощальній записці погрожує батьку повідомити до гестапо про його відношення до академії у разі, якщо той побажає його забрати.Коли Фрідріх приїжджає до академії, Фоглер стає його наставником і тренером з боксу. Основні принципи навчання в академії — жорстка дисципліна, ідея обраності арійської раси, спартанські умови життя.У академії Фрідріх знаходить нового друга Альбрехта Штайна — уразливого і крихкого за вдачею, з долею скепсису того, що відноситься до нацистської ідеології і в той же час сина гауляйтера. Альбрехт, незважаючи на своє привілейоване становище, знаходиться в постійній конфронтації з тяжкими умовами в академії, тому що не згоден з ідеологією Третього рейху. Нарешті, в одному зі шкільних творів він критикує недавнє шкільне завдання, пов'язане зі спійманням військовополонених, що втекли, при виконанні якого військовополонені були убиті, що, на думку Альбрехта, несправедливо. Отримавши погрози від батька і керівництва школи, Альбрехт здійснює самогубство на уроці фізкультури, втопившись.Фрідріх важко переживає смерть друга і теж розчаровується в поглядах, що нав'язуються йому в академії. Останньою краплею для нього стає відмова керівництва школи опублікувати написаний ним некролог про смерть Альбрехта (у зв'язку із самогубством і іншими небажаними обставинами). Після цього Фрідріх бере участь у змаганнях з боксу між академіями і свідомо програє бій. Його відраховують з академії, відбирають форму, і він в літньому одязі, по снігу йде назустріч своїй новій долі.В останніх кадрах стрічки повідомляється про те, що навіть тоді, коли результат Другої світової війни було вирішено наперед, формування, що складаються з учнів націонал-політичних навчально-виховних установ, продовжували запекло чинити опір. Кожен другий з них загинув.
Академія смерті Трейлер

Академія смерті (2004)

Before the Fall

16+
сценарист, режисер, актор у ролі Trainer Boxverein
Німеччина   1 год 57 хв
Читати опис Німеччина, 1942 рік. Головний герой фільму — Фрідріх Ваймер — щойно закінчив школу. Він родом з бідної сім'ї і мріє чого-небудь досягти в житті. Єдина пристрасть героя — це бокс. І одного разу він отримує шанс покращити своє життя: його помічає викладач з елітної національно-політичної академії Гайнріх Фоглер і запрошує поступити до цього навчального закладу. Батько забороняє Фрідріху навчатися в цій академії з етичних міркувань, але той підроблює дозвіл батька і йде без його відома. У прощальній записці погрожує батьку повідомити до гестапо про його відношення до академії у разі, якщо той побажає його забрати.Коли Фрідріх приїжджає до академії, Фоглер стає його наставником і тренером з боксу. Основні принципи навчання в академії — жорстка дисципліна, ідея обраності арійської раси, спартанські умови життя.У академії Фрідріх знаходить нового друга Альбрехта Штайна — уразливого і крихкого за вдачею, з долею скепсису того, що відноситься до нацистської ідеології і в той же час сина гауляйтера. Альбрехт, незважаючи на своє привілейоване становище, знаходиться в постійній конфронтації з тяжкими умовами в академії, тому що не згоден з ідеологією Третього рейху. Нарешті, в одному зі шкільних творів він критикує недавнє шкільне завдання, пов'язане зі спійманням військовополонених, що втекли, при виконанні якого військовополонені були убиті, що, на думку Альбрехта, несправедливо. Отримавши погрози від батька і керівництва школи, Альбрехт здійснює самогубство на уроці фізкультури, втопившись.Фрідріх важко переживає смерть друга і теж розчаровується в поглядах, що нав'язуються йому в академії. Останньою краплею для нього стає відмова керівництва школи опублікувати написаний ним некролог про смерть Альбрехта (у зв'язку із самогубством і іншими небажаними обставинами). Після цього Фрідріх бере участь у змаганнях з боксу між академіями і свідомо програє бій. Його відраховують з академії, відбирають форму, і він в літньому одязі, по снігу йде назустріч своїй новій долі.В останніх кадрах стрічки повідомляється про те, що навіть тоді, коли результат Другої світової війни було вирішено наперед, формування, що складаються з учнів націонал-політичних навчально-виховних установ, продовжували запекло чинити опір. Кожен другий з них загинув.
КіноБаза: 8.1 (42)  IMDb: 7.4 (17038)
Моя оцінка:
/10
Дівчата зверху
Дівчата зверху (2001) режисер, актор у ролі Briefträger 6.2 imdb 5.3
Сюжет Дожити до випускного балу, жодного разу не випробувавши оргазм?! Для трьох заводних подруг Инкен, Лени й Вікторії це - справжня катастрофа! А може це невідоме почуття - лише вигадка гарячих хлопців, що вічно норовлять залізти до них під спідниці? Як би там не було, настав час діяти! Цікаві школярки терміново відправляються на пошуки загадкового оргазму, придумавши хитромудрий план, що неодмінно допоможе їм домогтися бажаної мети.
Дівчата зверху

Дівчата зверху (2001)

Girls on Top

16+
режисер, актор у ролі Briefträger
Німеччина   1 год 30 хв
Читати опис Дожити до випускного балу, жодного разу не випробувавши оргазм?! Для трьох заводних подруг Инкен, Лени й Вікторії це - справжня катастрофа! А може це невідоме почуття - лише вигадка гарячих хлопців, що вічно норовлять залізти до них під спідниці? Як би там не було, настав час діяти! Цікаві школярки терміново відправляються на пошуки загадкового оргазму, придумавши хитромудрий план, що неодмінно допоможе їм домогтися бажаної мети.
КіноБаза: 6.2 (12)  IMDb: 5.3 (4456)
Моя оцінка:
/10
Das Phantom (2000) сценарист, режисер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) After the partner of a policeman is killed he is drawn into a mysterious plot of conspiracy and terrorists.

Das Phantom (2000)

Das Phantom

сценарист, режисер
Німеччина   1 год 35 хв
Читати опис (англ.) After the partner of a policeman is killed he is drawn into a mysterious plot of conspiracy and terrorists.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (320)
Моя оцінка:
/10
Cinema 3 (1984) зіграв самого себе 5.0 imdb 6.3

Cinema 3 (1984)

Cinema 3

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Іспанія
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.3 (228)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: