Брет Гааланд

Bret Haaland

Дата народження: 10 серпня 1964 (59 років)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Геннепін (Міннесота, США)

Всього фільмів (на сайті): 12

Ролі: режисер ★ 8.18 (8), продюсер (7), актор (1), сценарист ★ 6.5 (1), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 12 результатів

Поганці: Зіпсоване свято
Поганці: Зіпсоване свято (2023) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.1
Сюжет Щоб зберегти щорічну традицію різдвяних крадикул, пану Вовчуку та його банді доведеться спочатку швиденько відновити в місті святкову атмосферу.
Поганці: Зіпсоване свято Трейлер

Поганці: Зіпсоване свято (2023)

The Bad Guys: A Very Bad Holiday

режисер, продюсер
США   22 хв
Читати опис Щоб зберегти щорічну традицію різдвяних крадикул, пану Вовчуку та його банді доведеться спочатку швиденько відновити в місті святкову атмосферу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (18)  IMDb: 5.1 (1472)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Форсаж: Шпигунські перегони
Форсаж: Шпигунські перегони (2019—2021) ідея, сценарист, продюсер, режисер 6.5 imdb 5.9
Сюжет Урядова організація вербує гонщика-підлітка Тоні Торетто та його друзів-екстремалів для шпигунської місії під прикриттям на незаконних вуличних перегонах.
Форсаж: Шпигунські перегони Трейлер

Форсаж: Шпигунські перегони (2019—2021)

Fast & Furious Spy Racers

Серіал 6 сезонів, 52 епізоди Завершений
ідея, сценарист, продюсер, режисер
США   23 хв
Читати опис Урядова організація вербує гонщика-підлітка Тоні Торетто та його друзів-екстремалів для шпигунської місії під прикриттям на незаконних вуличних перегонах.
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 5.9 (1729)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

All Hail King Julien: Exiled (2017) продюсер 2.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) Julien's been dethroned and his kingdom is in trouble so now he has to fight his former brother Koto and free his subjects to get it back with help from his friends.
Трейлер

All Hail King Julien: Exiled (2017)

All Hail King Julien: Exiled

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
продюсер
США   23 хв
Читати опис (англ.) Julien's been dethroned and his kingdom is in trouble so now he has to fight his former brother Koto and free his subjects to get it back with help from his friends.
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 7.5 (681)
Моя оцінка:
/10
Король Джуліен
Король Джуліен (2014—2017) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 7.1
Сюжет Події розвиваються на барвистому, мальовничому і незайманому острові з назвою Мадагаскар. Король Джуліан править своїми підлеглими мудро і справедливо. Хоча, насправді, це не про нього, адже цей лемур не любить нудьгувати, і не дозволяє цього робити нікому з королівства. Можливо, іноді його егоїзм і ексцентричність зашкалюють, але він завжди керується своїм знаменитим висловом «Лови момент!». Джуліан старанно намагається забезпечити своїм підлеглим цікаве, екстримальне, веселе, а іноді навіть небезпечне проведення часу. А все для того, щоб вони навчилися проживати кожен свій день, немов останній у своєму житті. Серіал розповідає про ті безтурботні часи, коли на острові ще не з'явилася відома четвірка з Нью-Йорка.
Король Джуліен Трейлер

Король Джуліен (2014—2017)

All Hail King Julien

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Завершений
продюсер, режисер
США   23 хв
Читати опис Події розвиваються на барвистому, мальовничому і незайманому острові з назвою Мадагаскар. Король Джуліан править своїми підлеглими мудро і справедливо. Хоча, насправді, це не про нього, адже цей лемур не любить нудьгувати, і не дозволяє цього робити нікому з королівства. Можливо, іноді його егоїзм і ексцентричність зашкалюють, але він завжди керується своїм знаменитим висловом «Лови момент!». Джуліан старанно намагається забезпечити своїм підлеглим цікаве, екстримальне, веселе, а іноді навіть небезпечне проведення часу. А все для того, щоб вони навчилися проживати кожен свій день, немов останній у своєму житті. Серіал розповідає про ті безтурботні часи, коли на острові ще не з'явилася відома четвірка з Нью-Йорка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (3)  IMDb: 7.1 (2388)
Моя оцінка:
/10
Монстри проти прибульців
Монстри проти прибульців (2013—2014) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.7
Сюжет Давненько містяни не брали участь у карколомній пригоді. Щодня вони згадують, як було цікаво з монстрами. І ось одного разу у їхньому спокійному містечку з'являється прибулець на ім'я Ковертон. На нашу планету він прибув для того, щоб пообіцяти президенту Америки перемир'я. Але не все так просто, як може здатися з боку. Адже ніхто не відчуває підступу у цьому дивному візиті. Виявляється, гість прибув не просто так, і лише прикрився обіцянкою перемир'я. Насправді ж посол організації хоче перевірити обстановку для інопланетян, які замислюють не що інше, як завоювання Землі.
Монстри проти прибульців Трейлер

Монстри проти прибульців (2013—2014)

Monsters vs. Aliens

Серіал 1 сезон, 50 епізодів Завершений
продюсер
США   15 хв
Читати опис Давненько містяни не брали участь у карколомній пригоді. Щодня вони згадують, як було цікаво з монстрами. І ось одного разу у їхньому спокійному містечку з'являється прибулець на ім'я Ковертон. На нашу планету він прибув для того, щоб пообіцяти президенту Америки перемир'я. Але не все так просто, як може здатися з боку. Адже ніхто не відчуває підступу у цьому дивному візиті. Виявляється, гість прибув не просто так, і лише прикрився обіцянкою перемир'я. Насправді ж посол організації хоче перевірити обстановку для інопланетян, які замислюють не що інше, як завоювання Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 5.7 (1417)
Моя оцінка:
/10
Панда Кунґ-Фу: Легенди крутості
Панда Кунґ-Фу: Легенди крутості (2011—2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет По і Шалена П'ятірка захищають Долину Миру від різних лиходіїв. Весь цей час Пo робить помилки, засвоює уроки, дізнається більше про історію кунг-фу і зустрічає відомих майстрів кунг-фу.
Панда Кунґ-Фу: Легенди крутості

Панда Кунґ-Фу: Легенди крутості (2011—2016)

Kung Fu Panda: Legends of Awesomeness

Серіал 3 сезони, 80 епізодів Завершений
продюсер
США   22 хв
Читати опис По і Шалена П'ятірка захищають Долину Миру від різних лиходіїв. Весь цей час Пo робить помилки, засвоює уроки, дізнається більше про історію кунг-фу і зустрічає відомих майстрів кунг-фу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (11)  IMDb: 7.0 (7496)
Моя оцінка:
/10
Пінгвіни Мадаґаскару
Пінгвіни Мадаґаскару (2008—2013) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.5
Сюжет Сюжет «Пінгвінів Мадагаскару» будується навколо самопроголошених командос Ковальського, Шкіпера, Ріко та Рядового, що виконують щоденні надтаємні операції на території нью-йоркського зоопарку, іноді пробираючись до метро та в підземні комунікації. І коли загін починає думати, що ціле місто знаходиться під їхнім контролем, у них з'являється новий схиблений сусід — лемур король Джуліан.
Пінгвіни Мадаґаскару Трейлер

Пінгвіни Мадаґаскару (2008—2013)

The Penguins of Madagascar

6+
Серіал 3 сезони, 153 епізоди Завершений
режисер, продюсер
США   11 хв
Читати опис Сюжет «Пінгвінів Мадагаскару» будується навколо самопроголошених командос Ковальського, Шкіпера, Ріко та Рядового, що виконують щоденні надтаємні операції на території нью-йоркського зоопарку, іноді пробираючись до метро та в підземні комунікації. І коли загін починає думати, що ціле місто знаходиться під їхнім контролем, у них з'являється новий схиблений сусід — лемур король Джуліан.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (34)  IMDb: 7.5 (21837)
Моя оцінка:
/10
Father of the Pride (2004—2005) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) The misadventures of a family of White Lions who perform with Siegfried and Roy in Las Vegas.

Father of the Pride (2004—2005)

Father of the Pride

Серіал 1 сезон, 14 епізодів Завершений
режисер
США   26 хв
Читати опис (англ.) The misadventures of a family of White Lions who perform with Siegfried and Roy in Las Vegas.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1485)
Моя оцінка:
/10
The Whizzard of Ow (2003) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Wile E. Coyote is chasing the Road Runner (still) and comes across the Acme Book of Magic. With the power to levitate heavy boulders, fly on broomsticks, and transfigure anything to suit his need, it seems like Wile E. finally has a chance at getting his breakfast... but then again, this is Wile E. Coyote we're talking about.
Written by
>Lex

The Whizzard of Ow (2003)

The Whizzard of Ow

режисер
США   7 хв
Читати опис (англ.) Wile E. Coyote is chasing the Road Runner (still) and comes across the Acme Book of Magic. With the power to levitate heavy boulders, fly on broomsticks, and transfigure anything to suit his need, it seems like Wile E. finally has a chance at getting his breakfast... but then again, this is Wile E. Coyote we're talking about.
Written by
>Lex

КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (305)
Моя оцінка:
/10
Футурама
Футурама (1999) режисер  ✓ укр. аудіо 8.5 imdb 8.5
Сюжет Серіал розпочинається з того, що розвізник піци з Нью-Йорка Філіп Фрай випадково був заморожений у кріогенній камері 31 грудня 1999 року і розморожений тисячу років потому, 31 грудня 2999 року в місті Новий Нью-Йорк. Фрай намагається уникнути примусового призначення на роботу посильним, і це закінчується його влаштуванням на роботу (все ж таки посильним) у невелику компанію Міжпланетний експрес, яка займається міжгалактичними перевезеннями вантажів. Серіал демонструє пригоди Фрая і його колег під час доставляння вантажів, а також у повсякденному житті.
Футурама Трейлер

Футурама (1999)

Futurama

16+
Серіал 9 сезонів, 144 епізоди Поновлений серіал
Топ #20 серіал
режисер
США   22 хв
Читати опис Серіал розпочинається з того, що розвізник піци з Нью-Йорка Філіп Фрай випадково був заморожений у кріогенній камері 31 грудня 1999 року і розморожений тисячу років потому, 31 грудня 2999 року в місті Новий Нью-Йорк. Фрай намагається уникнути примусового призначення на роботу посильним, і це закінчується його влаштуванням на роботу (все ж таки посильним) у невелику компанію Міжпланетний експрес, яка займається міжгалактичними перевезеннями вантажів. Серіал демонструє пригоди Фрая і його колег під час доставляння вантажів, а також у повсякденному житті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.5 (236)  IMDb: 8.5 (259070)
Моя оцінка:
/10
The Critic (1994—1995) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Jay Sherman is a TV movie critic who is forced to review the most pathetic films to which is he always says "It stinks" for his reviews. In addition to the film parodies, the show also deals with his personal life working his tyrannical media mogul boss and his love-life and family.

The Critic (1994—1995)

The Critic

Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
режисер
США   8 год 42 хв
Читати опис (англ.) Jay Sherman is a TV movie critic who is forced to review the most pathetic films to which is he always says "It stinks" for his reviews. In addition to the film parodies, the show also deals with his personal life working his tyrannical media mogul boss and his love-life and family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (9020)
Моя оцінка:
/10
Bring Me the Head of Charlie Brown (1986) актор у ролі Lucy Van Pelt / Additional Voices 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) The Great Pumpkin puts a bounty on Charlie Brown's head, and as a consequence, the rest of the Peanuts Gang proceed to kill Charlie Brown in various ways (from Lucy having Charlie Brown kick an explosive football, to Linus strangling him with his blanket, to Snoopy chomping off his arm which held a Peppermint Patty candy), until finally, a Rambo/Schwarzenegger-like Charlie Brown goes postal and mass chaos ensues!

Bring Me the Head of Charlie Brown (1986)

Bring Me the Head of Charlie Brown

актор у ролі Lucy Van Pelt / Additional Voices
США   4 хв
Читати опис (англ.) The Great Pumpkin puts a bounty on Charlie Brown's head, and as a consequence, the rest of the Peanuts Gang proceed to kill Charlie Brown in various ways (from Lucy having Charlie Brown kick an explosive football, to Linus strangling him with his blanket, to Snoopy chomping off his arm which held a Peppermint Patty candy), until finally, a Rambo/Schwarzenegger-like Charlie Brown goes postal and mass chaos ensues!
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (473)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: