вíкторка вíкторка


Коментар до фільму «Велика прогулянка (2023)»

вíкторка
1/10 обираючи між цим фільмом і стоянням на кордоні 6 годин, я оберу кордон ще раз. мені не було шо дивитися, але навіть так цей фільм абсолютно жахливий, несмішний, з купою реклами і 0 сенсу
я дивуюся як 95й квартал міг стати популярний, бо він АБСОЛЮТНО не смішний і крінжовий, боже
не витрачайте свій час, я вас молю
 

Коментар до фільму «Віддана (2020)»

вíкторка
милий фільм, я насолодилась переглядом. все чудово - від неймовірних костюмів до мови героїв. а ще словила себе на думці, що головні героїні ну дуже схожі на гг з нової "служниці"
2  

Коментар до фільму «БожеВільні (2023)»

вíкторка
та ну, зі спогадів моїх дідусів-бабусь, якщо ти хотів просунутися хоч десь, мав переходити на росняву, школи теж були росняві (українські класи були безперспективні). тому слабо віриться в панівне становище української в ті часи (конкретно 70ті)
 

Коментар до фільму «БожеВільні (2023)»

вíкторка
були такі надії... візуально чудовий фільм, операторська робота теж на високому рівні. але що з сюжетом? чому так багато неточностей?
1) тоді українською ніхто не говорив, за таке саджали... і ладно б, головні герої спілкувалися так в колі сім'ї за зачиненими дверима. але тут навіть лікарі та майже вся партійна шваль теж спілкується українською!!
2) дисидентів не утримували в спільних палатах, тим паче не допускали обговорень, записок тощо. це як на мене, найбільше впадає в око. всі шушукаються між собою, плани будують, а головне ДОВІРЯЮТЬ одне одному, так ніби тут ніхто не крисяче. та й адміністрація доволі вільна в своїх діях. не було так в реальності!
3) зачіски, одяг, деякі декорації не відповідні до тої епохи. тим паче ніхто не дозволив би гг ходити патлатим і в джинсах. одразу побрили б та перевдягли. ну і швидкість одужання від цих ліків сумнівна.
+для мене не є гідним сам конфлікт фільму. для мене Андрій не виглядав як бунтар-дисидент, скоріше як інфантильна людинка, яка наражає на небезпеку власну родину та себе. типу, він навіть в політиці не шарить, була така фраза. тому між конфліктами "я борюся за незалежність свого народу, борюся за права людини" і "ну я на зло послухав американський рок" є різниця, як на мене. аполітичний Андрій раптово стає мега-дисидентом, який фігаче всіх лікарів (не вірю, що там нема камер та охорони і можна отак просто проскочити). з "я не розбираюся в політиці" він стає "це і є мета мого бунту - свобода" абсолютно нелогічно і швидко. у фільмі навіть не зрозуміло скільки часу минуло. тиждень? місяць? рік? хто зна
до речі, за музику. всі сцени, де на фоні грав рок(?) чудові. відчуваєш жахливий дискомфорт та тривогу,коли під таку музику катують людей
в загальному, фільм не жахливий, але я б відправила на доопрацювання.
п.с. не уявляю, що коїться в голові якимчука, який знявся в такому фільмі і звалив на росію...
1  

Коментар до фільму «Да Вінчі (2024)»

вíкторка
до перегляду людям, які питають "чому про нього всі так кричать, він один з тисяч загиблих, нічого особливого, просто піар". сильна документалка, що чудово розкриває шлях Дмитра Коцюбайла, його характер та погляди. насправді складно оцінювати, та й дивитися такі фільми, тому що болить. боляче від усвідомлення, що їх не повернути
3  

Коментар до фільму «На драйві (2026)»

вíкторка
дуже рада, що в нас почало з'являтися різноманіття в жанрах (і навіть бачу нові обличчя, а не лише жданова та цимбалюка!!!). так, це не 10/10, є питання до вчинків героїв, "а як підлітки так добре машинами керують", дехто не дограє. але в загальному подивитися та насолодитися переглядом можна і треба. знято якісно та драйвово, дійсно високий рівень, особливо для України.
з мінусів - побічно згадана та нерозкрита історія кримського татарина. хотілось би трохи більше акценту :( а про любовний трикутник мовчу, трохи крінжувала з нього, хоча віриться, що таке могло бути
окремий плюс для мене, як для харків'янки - затишні вулиці Харкова, дуже рада їх побачити.
кароч раджу, 6/10
 

Коментар до фільму «Ярослав Мудрий – тесть Європи (2025)»

вíкторка
ну згодна насправді. вірю, що надалі буде ще краще
1  

Коментар до фільму «Ярослав Мудрий – тесть Європи (2025)»

вíкторка
я пересічна глядачка, а не історик з освітою, тому не можу казати за 100% достовірність, проте в загальному мої знання співпадають з наповненням фільму. окрім "київської русі" огріхів не помічено (та й це казав лише один з експертів, проте згодна, можна було й виправити його). а декорації так, дуже гарні. костюми та візуал приємний, видно, що люди постарались
 

Коментар до фільму «Ярослав Мудрий – тесть Європи (2025)»

вíкторка
гарний фільм. на щабель вище за старі документалки від мега :)) і по декораціям, і по наповненню. єдине, що не люблю оце їхнє "київська русь". всі вже знають, що русь єдина, без всяких приставок. думаю, професійні історики точно мають знати це
 

Коментар до фільму «Батьківські збори (2025)»

вíкторка
"збори осбб" мені сподобались більше, ніж це, але все ще, на диво, годно. в загальнмоу рейтингу фільмів це десь 4/10, але в світі укркрінжкомедії це тверда вісімка. на один раз подивитися, похіхікати з локальних мемів то дуже навіть можна
 

Коментар до фільму «Люксембурґ, Люксембурґ (2022)»

вíкторка
обожнюю Лукіча і всі його фільми. цей не виняток. я в захваті від сюжету, від операторської роботи, в захваті від гумору, від сенсу фільму. взагалі не згодна з людьми, які кажуть про незавершеність фільму. як на мене, режисир надав нам усю інформацію, на базі якої можна зробити висновки. так сказати, айсберг ґемінґвея по-українськи. фінальна розв'язка з батьком мала бути така, як вона є в фільмі. ні більше, ні менше.
і ще, якщо є настрій покопатися можна увідєть ретелінґ історії про Каїна та Авеля, тільки без буквального братовбивства. все ж, без батька як без бога. мені дійсно дуже сподобалась гра героїв, не у всіх сценах звісно, але й брати Насірови не професійні актори.
окремо, я дуже рада бачити цукерки "дзеркальний струмінь", чесно
1  

Коментар до фільму «Ззовні (2022)»

вíкторка
треба-треба, але все ніяк руки не доходять
 

Коментар до фільму «Ззовні (2022)»

вíкторка
поки 6 серій вийшло 🫠🫠🫠 вони ще й перерву робили, щоб "покращити" сценарій... ще й накидали ЩЕ БІЛЬШЕ загадок непонятно нащо і жодну попередню не розкрили
 

Коментар до фільму «Ззовні (2022)»

вíкторка
боже, я думала 3й сезон був поганий, але ні... четвертий то взагалі жах. в 3му хоча б хоч щось відбувалось, люди на реддіті будувати теорії, щось обговорювали. але в 4му нічого не відбувається, абсолютно. через шо взагалі неможливо дивитися, фу
 

Коментар до фільму «Суперники (2024)»

вíкторка
4 (навіть 3)/10
фільм настільки ніякий, що аж погано. ну типу... я не розумію на кого цей фільм розрахований? для фанів спорту замало тенісу та забагато голої зендаї. для фанів легеньких ромкомів забагато акценту на спорті і замало спайсі сцен між героями.
до речі, пояснень тенісних правил для незнатоків також. людям не цікаво спостерігати за грою, не розуміючи правил, ну це так...
1  
Нещодавно переглянуті: