Коментар до фільму «Батько (2023)»
Виталий
Сильний фільм. Шкода, що його вирішили дублювати, сподіваюсь, колись випустять версію без дубляжу. Також не можна не похвалити неймовірну картинку: фільм дуже гарний, кадр чистий, меланхолійний і спокійний.
1
Коментар до фільму «Служниця (2025)»
Коментар до фільму «Дивні дива (2016)»
Виталий
Останню серію навіть не додивлявся, запитав у гпт щоб він розповів чим все занінчилось xD нажаль по відчуттям немає сенсу дивитись всі сезони, вони всі дуже шаблонні та однакові.
1
2
Коментар до фільму «Лицар сімох королівств (2025)»
Виталий
Вау, дійсно приємно здивований гумористичним варіантом цього всесвіту. Здивований приємно, бо не готовий знову дивитися душні замкові інтриги та потуги авторів просто шокувати глядача (привіт першій серії другого сезону “Дому дракона”). Буду з нетерпінням стежити за продовженням
1
Коментар до фільму «Миротворець (2022)»
Виталий
Дуже сподобався другий сезон, неймовірна кількість сильних емоційних моментів, гарний гумор та цікавий сюжет, остання серія виглядає як швидко написана після тестових показів але і вона важлива тож не пропускайте.
1
Коментар до фільму «Місія неможлива: Фінальна розплата (2025)»
Виталий
Дякую за ваш дозвіл, піду певно тепер дивитись марвел. Коли ви мені щось радите то і я пораджу, частіше дивіться на воду вогонь та щось заспокійливе, певно блокбастери на вас погано впливають.
1
3
Коментар до фільму «Місія неможлива: Фінальна розплата (2025)»
Коментар до фільму «Земля Гангстерів (2025)»
Виталий
Щож, після перегляду останньої серії є невелике відчуття крінжа і не впевнений що чекаю другий сезон. Персонажі занадто карикатурні, майже всі, гг взагалі по крутості конкурує з Рітчером та відьмаком, в поганому сенсі звісно, навіть після останньої сцени з дружиною він тільки посміхнувся, Боже, аж наскільки крутий?) Але це лише маленькі фі, в цілому шоу розважило і за це авторам подяка.
3
1
Коментар до фільму «Останні з нас (2023)»
Виталий
щось на четвертому епізоді другий сезон вже нема сил дивитись, в гру не грав і за історію продовження мало знаю, але є відчуття що такого сильного завершення як в попередній історії тут не буде.
1
Коментар до фільму «Чорне дзеркало (2011)»
Виталий
Дивився перший сезон в рік виходу, воно сприймалося скоріш як фантазії дилетанта котрий не розуміється в тому про що пише (сценарій) але має декілька провокативних ідей по темі. Не думав що вона стане настільки популярне що тягнутиметься аж на 6 сезонів 🫣
Коментар до фільму «Земля Гангстерів (2025)»
Виталий
Давно вже не дивився нічого нового а тут вирішив дати шанс, неймовірно, перша серія тримає інтерес до самих титрів. Рекомендую.
5
2
Коментар до фільму «Білосніжка (2025)»
Коментар до фільму «Таксист (1976)»
Виталий
Ем, я працював близько року таксистом, тільки не розумію, що саме вас цікавить. Історія психопата-шизофреніка, який у своєму бажанні вбивати то на політика кидався, то на сутенерів? Неймовірним чином йому після всього цього вдалося ще й героєм стати, але це не вилікувало його ментальні хвороби.
До речі, Гарві Кейтелю тут 37, а Джоді Фостер 14 (можливо, на рік менше). Хто пам'ятає ту сцену — просто крінж.
Про таксі: у мене на задньому сидінні ніяких людських виділень не бувало xD
2
До речі, Гарві Кейтелю тут 37, а Джоді Фостер 14 (можливо, на рік менше). Хто пам'ятає ту сцену — просто крінж.
Про таксі: у мене на задньому сидінні ніяких людських виділень не бувало xD
Коментар до фільму «Я – капітан (2023)»
Коментар до фільму «Аркейн (2021)»
Виталий
Вау, щойно додивився і можу з упевненістю сказати: це, мабуть, одне з найкращих анімаційних шоу, яке я бачив. Незважаючи на всі проблеми другого сезону, він все одно залишився на високому рівні.
До речі, про проблеми. Як багато хто помітив, сценарій явно зазнав значних скорочень. Я впевнений, спочатку планувалося три сезони, і фінал другого акту другого сезону мав стати завершенням самого другого сезону. Арки Вай, Кейтлін і Джинкс, коли вони віддалилися одна від одної, очевидно, мали бути більш детально розкриті (думаю, сценарій містив набагато більше матеріалу). Але, схоже, творці вирішили все різати, щоб отримати один справді "потужний" сезон.
Попри це, загальна історія залишилася зрозумілою та достатньо логічною.
Тепер про те, що мені не сподобалося. ЛГБТ-історія, особливо сцена в камері, особисто мене не зачепила. Можливо, це суб’єктивно, але я втратив емпатію до персонажів, і далі час від часу перемотував деякі нудні моменти.
Ще одним мінусом для мене стало те, що історія від особистих драм (що були головною родзинкою першого сезону та перших двох актів другого) перейшла до війни між персонажами, мотивація яких часто виглядала сумнівною. Арка Віктора здається найлогічнішою (бо він просто здурів), але решта конфліктують, ніби це містечко — єдине місце, де можна жити.
І ще питання: що це за летючий корабель, і хто на ньому полетів, куди та навіщо?
Попри все це, серіал все одно найкращий. Жоден інший проєкт, який я бачив, не викликав у мене стільки емоцій. Однозначно must see.
1
5
До речі, про проблеми. Як багато хто помітив, сценарій явно зазнав значних скорочень. Я впевнений, спочатку планувалося три сезони, і фінал другого акту другого сезону мав стати завершенням самого другого сезону. Арки Вай, Кейтлін і Джинкс, коли вони віддалилися одна від одної, очевидно, мали бути більш детально розкриті (думаю, сценарій містив набагато більше матеріалу). Але, схоже, творці вирішили все різати, щоб отримати один справді "потужний" сезон.
Попри це, загальна історія залишилася зрозумілою та достатньо логічною.
Тепер про те, що мені не сподобалося. ЛГБТ-історія, особливо сцена в камері, особисто мене не зачепила. Можливо, це суб’єктивно, але я втратив емпатію до персонажів, і далі час від часу перемотував деякі нудні моменти.
Ще одним мінусом для мене стало те, що історія від особистих драм (що були головною родзинкою першого сезону та перших двох актів другого) перейшла до війни між персонажами, мотивація яких часто виглядала сумнівною. Арка Віктора здається найлогічнішою (бо він просто здурів), але решта конфліктують, ніби це містечко — єдине місце, де можна жити.
І ще питання: що це за летючий корабель, і хто на ньому полетів, куди та навіщо?
Попри все це, серіал все одно найкращий. Жоден інший проєкт, який я бачив, не викликав у мене стільки емоцій. Однозначно must see.
Форум
Фільми, серіали, анімаційні серіали з перекладом Студії 1+1 до 2008/2009 року
22 червня 2026, 17:52
Побажання щодо нотаток21 червня 2026, 11:14
Нагороди19 червня 2026, 23:56
Podillya Film Studio14 червня 2026, 0:44
"Стежу за серіалами"11 червня 2026, 9:14
Фільми, серіали, анімаційні серіали, які транслювали на телеканалі ICTV10 червня 2026, 18:28
Додати Жанр - Дорами10 червня 2026, 11:38
Нещодавно переглянуті: