selenalovato54 selenalovato54

Знайдено 2 результати rss

Друга частина культового кіно «300 спартанців» отримала не меншу популярність, ніж перша. Фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» - це продовження першого частини, і дії тут відбуваються до, під час і після подій першої. Режисером цього фільму став Ноам Мурро. А сам Зак Снайдер (режисер першої роботи) цього разу вирішив зайняти місце продюсера.
У цій частині розповідається про 480 р. до н.е. й плани Ксеркса I щодо захоплення й підпорядкування всієї Греції. Якщо перша частина більше посилалася на історію, то друга екранізована як кінокомікс. Сюжет «300 спартанців: Розквіт імперії» містить в собі дуже багато історичних помилок. Усе пояснюється тим, що жанр фільму - пеплум, у якому не ставиться завдання достовірного відтворення історичних подій. Щоб зробити фільм більш видовищним у сюжеті можуть бути значні розбіжності з історією.
Акторський склад другої частини не менш яскравий, ніж першої. Тут ми можемо зустріти вже знайомі нам обличчя Ліни Гіді й Родріго Сантора (акторів з першої ... кінострічки). Також в головних ролях зіграли знамениті актори Салліван Степлтон, Єва Грін і Джек О’Коннелл. Їхня гра була на вищому рівні. Вони змогли передати правильний настрій й задум режисера.
Після перегляду першої частини, друга здається більш продуманою та стилізованою, завдячуючи новим кінотехнологіям, адже різниця між першою та другою частинами 8 років. З самого початку фільм нагадує відеогру з яскравими сценами й видовищними ефектами, які роблять його не натуралістичним, а більш анімованим. Але все ж таки режисерська робота другої частини вражає.
Отже, у підсумку хочу зазначити, що фільм «300 спартанців: Розквіт імперії» більш продуманий та стилізований, ніж перша частина, але у ньому є й свої недоліки. Сюжет неповністю передає історичні факти й більш наповнений режисерською роботою. Актори добре передали зміст і настрій кіно. Ставлю цьому фільму 8/10. Для тих, хто бачив першу частину, я рекомендую переглянути й другу.

Коментувати

Фільм «300 спартанців» вважається світовим шедевром, який з перших днів прокату увійшов у топ списків «Найкращих фентезі», «Найкращих бойовиків», «Найкращих історичних фільмів», а все завдяки оригінальності подачі та режисерській роботі Зака Снайдера. Але навіть у шедевральних працях є свої недоліки, які часто роблять їх більш привабливими.
Узагалі, я віддаю перевагу фільмам іншого жанру, але перегляд кінострічки «300 спартанців» вразив мене, хоча я достатньо багато чула про це культове кіно до ознайомлення з ним. Крилаті фрази й цитати кінострічки, такі як «До перемоги!», «Це…Спарта!!!» , «Пам’ятайте нас» стали провідними не тільки для сюжету фільму, але й набули популярності у сучасному світі.
Славу цьому фільму принесли не тільки захопливий сюжет і робота режисера, але й акторський склад, до якого належать такі відомі Голлівуду імена, як Джерард Батлер, Ліна Гіді, Родріго Санторо та інші. Тож навіть до перегляду фільму стає зрозумілим те, що акторська гра буде на вищому рівні.
Що ... до сюжету, хочу зауважити, що це не тільки бойовик, але й історичний фільм, хоча певні розбіжності з історією все ж таки помітні. Основні події кіно описують Фермопільську битву 480 р. до н.е., у якій виступали дві сторони – Давня Греція (зі спартанським царем Леонідом) й імперія Ахеменідів (з Ксерксом I). В окремих моментах можна було помітити елементи фантастики. Плюсом фільму є те, що він досить таки динамічний, з яскравою візуалізацією подій. Тож можна вважати роботу наповненою. Актори чітко розкрили характери й наміри історичних постатей без зайвих вкраплень. Тож зі своєю задачею вони впоралися добре.
Режисерська робота має деякі мінуси, адже сама постанова деяких сцен і розбіжність між кадрами дають про себе знати з перших кадрів. Деякі спецефекти були зайвими, виглядали неправдоподібно й не натуралістично, завдяки чому фільм набув міфічного забарвлення.
Отже, враховуючи всі вищезазначені пункти, можу сказати, що фільм непоганий, але деякі моменти можуть вразити своєю непродуманістю. Але, незважаючи на це, динамічність й оригінальність сюжету, відмінна акторська гра дають цьому фільму всі шанси на перегляд навіть тим, хто не любить кіно такого жанру. Тож ставлю цьому фільму 8/10.
Кіно підходить для старшої й більш обізнаної аудиторії. І, звісно, я раджу його до перегляду!

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: