Тут не можна ставити 0 балів за фільм. Актори грають на рівні дитсадкового клубу самодіяльності. Декорації взагалі не змогли зробити - просто виклали 10 метрів жовтих досок, і назвали це "дорогою з жовтих дошок". Будинки нашвидкоруч зробили з палєт, і наняли дітей розмалювати квіточками. от взагалі нічим не заморачувались - актори як прийшли з дому, в тому ж одязі і знімались. У злої відьми просто дитячий рожевий лук зі стрілами з Аврори за 20 гривень. І просто тупо всі друг друга вбивають. Ні а чьом. Шкода потраченого часу.
в описі каже комедія і фантастика - нічого такого і близько там нема. дуже дешеве кіно, шкода витраченого часу. Фільм повний кліше і тупих діалогів. Навіщо було взагалі оце подєліє знімати?.. Сцена це підривають міст, і головний герой за спиною з'являється - вони дійсно настільки знехтували логікою, що він так швидко телепортувався до неї?