Дуже тяжко та майже нестерпно дивитись абсолютно філерні та нецікаві моменти про 'душевні переживання' та 'сімейні стосунки'. Здається, що і самим авторам було нецікаво їх знімати або ж вони просто не розуміють, як цікаво показати взаємодію людей без суперздібностей. Але ключові сюжетні моменти можливо навіть і варті того, щоб заради них терпіти духоту, котра займає близько 80% хронометражу.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: