Чорний гей поліцейський який живе зі своїм смертельно хворим білошкірим коханцем, розслідує зникнення хлопчика. Батько - алкаш, наркоман, хворий на голову нарцис (Бенедикт Камбербетч). Мати - свята жінка, яка "просто втомилася". Поруч купа геїв як хороших так і поганих, а також педофіли, наркоторговці та продажні політики і копи. На дворі 80ті. Чорношкірих дуже сильно ображають, кожного другого садять за решітку без причини. Деяких навіть вбивають. Добре що є Нетфлікс який покаже всю правду як тяжко жилося в ті часи темношкірим і геям.

Але мінус не за це, а за провальну останню серію (перші 5 серій були чесні 7-8 балів). Де зробили довбаний цирк так наче 5 серій знімали хороший похмурий детектив а на 6 серії вирішили зробити розфарбовану романтичну комедію.

3 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: