Переглядав фільм двічі - у дитинстві та вже зараз - у дорослому віці. Фільм несе високу мораль. Переглянувши його вдруге, зрозумів ще більше речей.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: