7/10 Дуже класні гелікоптери

Прикро, але перша частина великого враження на мене не справила. Лише через півгодини перестала дратувати монотонно трагічна пика і повна відсутність чоловічої мускулатури у головного рятувальника Всесвіту. І ще цікаво, про що цей Шаламе так напружено і однаково думає у всіх своїх фільмах? Невже кожен раз про щось інше?)) Зате з лиця Хав'єра Бардема на одному з кадрів можна було легко зчитати: "Боже, що я тут роблю?" Здається, це був єдиний кумедний момент за весь фільм, та й то мабуть тільки для мене. Інші персонажі нічим не запам'ятались, на жаль. Не маю нічого проти атмосферності, масштабності і т.п., але для мене фільм виявився нуднуватим: я чомусь впевнений, що вдруге його переглядати мені ніколи не захочеться. Порівнюючи з попереднім майже бездоганним Blade Runner'ом, Вільньов зробив крок назад, як на мене (або ж надто високими були допрем'єрні очікування). Можливо, він так розганяється, щоб підняти планку у наступній частині саги.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
9/10 Космічні бублики, бабки і монументальність

Відразу факт - поки цей фільм йде в кінотеатрах я категорично рекомендую на нього піти. Обов'язково в IMAX. Подібні фільми не можна пропускати.

Тут є все - красива картинка, зрозумілий і неспішний сюжет який встигає розкрити персонажів і "розставити фігури на дошці", неймовірна масштабність, загальна атмосфера і музика. Все це вкупі створює монументальність і велику значимість даного фільму.

Хтось сказав що це << ... "Володар перснів" нашого часу ">>, і він правий. Фільм сприймається як "Братство кільця ", - початок великої трилогії (а може і саги з 6 фільмів). Завдяки початковим титрам з підзаголовком "фільм перший", режисер нам відразу дає зрозуміти що він не збирається впихати весь цикл романів в один фільм. Кіно, як і повинно бути, не поспішаючи знайомить нас із всесвітом Дюни.
Війна за спайс (спеція, - найнеобхідніша речовина у Всесвіті), політика, інтриги, відьми, воїни, зрада і обр ... аний. Все це компоненти відмінного фантастичного блокбастера.

Найбільше мене вразило те, як режисер зміг передати масштаб. Важкі, величезні космічні кораблі констрктори яких явно надихалися будовою тел комах, створені дуже круто. Як і багато що в цьому фільмі.
Персонажі мають індивідуальність і тобі на них не плювати. Головний герой пацан-відьмак, який може бачити майбутнє. Тим не менш, це додає інтриги і ти гадаєш чи справді ці події справдяця, чи ні.

Кожен момент у фільмі має свою музичну тему і цей ембієнт який грає на тлі лиходіїв, пробирає до мурашок. Ханз Цимер як завжди на висоті.
Резюмуючи, я хочу сказати що це потрібно побачити своїми очима. Від мене однозначно фільм отримує 9/10
Дюна для мене один з кращих фільмів року. Обов'язково сходіть на нього в кіно.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
9/10 Вільньов знову творить дива

Кращий фільм 2021 року

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
10/10 Обов'язково дивитись і тільки в кінотеатрі

Шедевр, шкода тих хто не зміг ним насолодитись

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Нещодавно переглянуті: