Задум фільму досить цікавий – початок і розвиток інтригує, розвиток подій теж, але завершення... Фільм інколи навіть тримає у напрузі і досить цікаво дивитись, а що ж буде далі. Цікаво до моменту кидання тіл у повітря та зламаних ший. Інколи дратує зйомка в стилі аматорської камери, затягнуті темні сцені і постійне повторювання головного героя "все буде гаразд, все буде ок", коли навколо вже все посипалось до дідька. Дослівно.

Загалом 6/10. Очікував від фільму меншого, отримав більше.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)
Нещодавно переглянуті: