Знайдено 77 результатів

Брати
Брати (2009) 22 січня 2009  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.1
Сюжет Два брати. Вони такі несхожі один на одного. Старший, Сем — хороший офіцер, люблячий чоловік і батько. А молодший, Томмі, кидається по життю, немов ходить по лезу бритви. Поїхавши добровольцем на війну до Афґаністану, Сем просить Томмі потурбуватися про дітей і дружину Ґрейс. Проходить час, від Сема немає звісток. Його вважають зниклим безвісти. Томмі, як може, втішає Ґрейс. Непомітно між ними спалахує почуття... Але одного дня Сем повертається...

Рімейк однойменного фільму 2004 року данської режисерки Сюзанни Бір за сценарієм Сюзанни Бір та Андерса Томаса Йенсена.
Брати Трейлер

Брати (2009)

Brothers

16+
США   1 год 45 хв
Читати опис Два брати. Вони такі несхожі один на одного. Старший, Сем — хороший офіцер, люблячий чоловік і батько. А молодший, Томмі, кидається по життю, немов ходить по лезу бритви. Поїхавши добровольцем на війну до Афґаністану, Сем просить Томмі потурбуватися про дітей і дружину Ґрейс. Проходить час, від Сема немає звісток. Його вважають зниклим безвісти. Томмі, як може, втішає Ґрейс. Непомітно між ними спалахує почуття... Але одного дня Сем повертається...

Рімейк однойменного фільму 2004 року данської режисерки Сюзанни Бір за сценарієм Сюзанни Бір та Андерса Томаса Йенсена.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (111)  IMDb: 7.1 (149100)
Моя оцінка:
/10
Загін
Загін (2006—2009) 7 березня 2006  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 8.1
Сюжет З агентів спецназу створюється команда особливої секретності. Вони працюють за своїми правилами, в своєму режимі, під прикриттям. Місця роботи не обмежені кордонами Сполучених Штатів, герої виконують свої завдання по всьому світу. Ризикуючи власним життям, вони захищають жителів в пустелі та в індонезійських джунглях. Там, де виникає гаряча точка, там опиняються герої серіалу. Небезпечні ситуації не перешкода для справжніх спецназівців, які в критичних умовах покладаються один на одного, тому що без взаємної довіри подібна робота неможлива. Вони з'являються завжди вчасно, завжди першими і непомітно, та зникають як тіні.

Паралельно проведенню бойових операцій розвивається друга сюжетна лінія, тісно пов'язана з першою. Жінки, що зберігають домашнє вогнище під час відсутності своїх чоловіків, є повноправними героїнями серіалу. Жінки, твердості духу яких можна лише позаздрити, вірно чекають своїх воїнів на базі.
Загін Трейлер

Загін (2006—2009)

The Unit

16+
Серіал 4 сезони, 70 епізодів Завершений
США   60 хв
Читати опис З агентів спецназу створюється команда особливої секретності. Вони працюють за своїми правилами, в своєму режимі, під прикриттям. Місця роботи не обмежені кордонами Сполучених Штатів, герої виконують свої завдання по всьому світу. Ризикуючи власним життям, вони захищають жителів в пустелі та в індонезійських джунглях. Там, де виникає гаряча точка, там опиняються герої серіалу. Небезпечні ситуації не перешкода для справжніх спецназівців, які в критичних умовах покладаються один на одного, тому що без взаємної довіри подібна робота неможлива. Вони з'являються завжди вчасно, завжди першими і непомітно, та зникають як тіні.

Паралельно проведенню бойових операцій розвивається друга сюжетна лінія, тісно пов'язана з першою. Жінки, що зберігають домашнє вогнище під час відсутності своїх чоловіків, є повноправними героїнями серіалу. Жінки, твердості духу яких можна лише позаздрити, вірно чекають своїх воїнів на базі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 8.1 (23261)
Моя оцінка:
/10
Посланець
Посланець (2009) 13 листопада 2009  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.1
Сюжет Вілл Монтґомері штаб-сержант Збройних сил США повертається доому з війни в Іраку. Після служби його призначають на посаду офіцера, що повідомляють родичам про загибель солдатів на війні, а його напарником стає капітан Тоні Стоун.
Посланець Трейлер

Посланець (2009)

The Messenger

18+
США   1 год 53 хв
Читати опис Вілл Монтґомері штаб-сержант Збройних сил США повертається доому з війни в Іраку. Після служби його призначають на посаду офіцера, що повідомляють родичам про загибель солдатів на війні, а його напарником стає капітан Тоні Стоун.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (32)  IMDb: 7.1 (36876)
Моя оцінка:
/10
Over There (2005—2006) 13 листопада 2005 9.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) A dramatized take on war in Iraq.
Трейлер

Over There (2005—2006)

Over There

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
США   60 хв
Читати опис (англ.) A dramatized take on war in Iraq.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 7.8 (4525)
Моя оцінка:
/10
Забираючи Ченса
Забираючи Ченса (2009) 21 вересня 2009 8.0 imdb 7.4
Сюжет Фільм заснований на реальній історії й розповідає про подорож на Батьківщину лейтенанта Майкла Стробла, що супроводжує в маленьке містечко в штаті Вайомінг труну з тілом загиблого в Іраку 19-літнього юнака.
Забираючи Ченса Трейлер

Забираючи Ченса (2009)

Taking Chance

США   1 год 17 хв
Читати опис Фільм заснований на реальній історії й розповідає про подорож на Батьківщину лейтенанта Майкла Стробла, що супроводжує в маленьке містечко в штаті Вайомінг труну з тілом загиблого в Іраку 19-літнього юнака.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.4 (14875)
Моя оцінка:
/10
Since You Went Away (1944) 30 червня 1944 7.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) While husband Tim is away during World War II, Anne Hilton copes with problems on the homefront. Taking in a lodger, Colonel Smollett, to help make ends meet and dealing with shortages and rationing are minor inconveniences compared to the love affair daughter Jane and the Colonel's grandson conduct.
Трейлер

Since You Went Away (1944)

Since You Went Away

США   2 год 57 хв
Читати опис (англ.) While husband Tim is away during World War II, Anne Hilton copes with problems on the homefront. Taking in a lodger, Colonel Smollett, to help make ends meet and dealing with shortages and rationing are minor inconveniences compared to the love affair daughter Jane and the Colonel's grandson conduct.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 7.5 (5126)
Моя оцінка:
/10
Ґрейс більше немає
Ґрейс більше немає (2007) 7 грудня 2007 6.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Upon hearing his wife was killed in the Iraq war, a father takes his two daughters on a road trip.
Ґрейс більше немає Трейлер

Ґрейс більше немає (2007)

Grace is Gone

США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Upon hearing his wife was killed in the Iraq war, a father takes his two daughters on a road trip.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.7 (9730)
Моя оцінка:
/10
Найкращі роки нашого життя
Найкращі роки нашого життя (1946) 25 грудня 1946 7.7 imdb 8.1
Сюжет Троє вояків повертаються в рідне місто з фронтів Другої світової війни, але не відчувають ніякої впевненості в завтрашньому дні. Кожен з них по-своєму переживає процес повернення до нормального життя. Піхотний сержант Ел Стівенсон отримує свою колишню роботу банківського службовця, однак повинен знову звикати до свого сімейного життя і заново дізнаватися своїх вже майже дорослих дітей. Капітан авіації Фред Деррі повертається до красивої, порожньої і невірної дружини, яка думає тільки про вбрання і розваги. Гроші, накопичені за час служби, швидко закінчуються, і він змушений влаштуватися продавцем в супермаркеті. Моряк Гомер Перріш приходить з фронту інвалідом, без обох рук, і відчуває великі сумніви: відновлювати колишні відносини зі своєю нареченою Вілмою або відпустити її на волю ...
Найкращі роки нашого життя Трейлер

Найкращі роки нашого життя (1946)

The Best Years of Our Lives

12+
США   2 год 50 хв
Читати опис Троє вояків повертаються в рідне місто з фронтів Другої світової війни, але не відчувають ніякої впевненості в завтрашньому дні. Кожен з них по-своєму переживає процес повернення до нормального життя. Піхотний сержант Ел Стівенсон отримує свою колишню роботу банківського службовця, однак повинен знову звикати до свого сімейного життя і заново дізнаватися своїх вже майже дорослих дітей. Капітан авіації Фред Деррі повертається до красивої, порожньої і невірної дружини, яка думає тільки про вбрання і розваги. Гроші, накопичені за час служби, швидко закінчуються, і він змушений влаштуватися продавцем в супермаркеті. Моряк Гомер Перріш приходить з фронту інвалідом, без обох рук, і відчуває великі сумніви: відновлювати колишні відносини зі своєю нареченою Вілмою або відпустити її на волю ...
КіноБаза: 7.7 (13)  IMDb: 8.1 (71179)
Моя оцінка:
/10
Відважні
Відважні (2017) 26 жовтня 2017  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Історія про трьох ветеранів іракської війни, які повертаються до США, але не можуть знову влитися у мирне життя. Вони вижили на лінії вогню та опиняються під ударом власних спогадів, здатних згубити їх навіть у рідних стінах.
Відважні Трейлер

Відважні (2017)

Thank You for Your Service

16+
США   1 год 49 хв
Читати опис Історія про трьох ветеранів іракської війни, які повертаються до США, але не можуть знову влитися у мирне життя. Вони вижили на лінії вогню та опиняються під ударом власних спогадів, здатних згубити їх навіть у рідних стінах.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (27)  IMDb: 6.6 (15756)
Моя оцінка:
/10
Любий Джон
Любий Джон (2010) 18 лютого 2010  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.3
Сюжет Насичений літній роман переростає в щось більше між Джоном і Саванною. Молодих закоханих розлучають, коли Джона закликають до армії. Щоб зберегти своє кохання протягом року розлуки, вони присягаються писати один одному листи щодня. Але одного дня листи перестають приходити. Роки опісля Джон з розбитим серцем повертається до Саванни у пошуках відповідей. Невже час і відстань перемогли? Невже вона полюбила іншого? Чи є шанс відродити їх кохання? Як тільки вони з'ясовують, що їх почуття все ще живі, новий поворот долі змушує їх поховати свої мрії і принести в жертву своє кохання заради загального блага.
Любий Джон Трейлер

Любий Джон (2010)

Dear John

16+
США   1 год 48 хв
Читати опис Насичений літній роман переростає в щось більше між Джоном і Саванною. Молодих закоханих розлучають, коли Джона закликають до армії. Щоб зберегти своє кохання протягом року розлуки, вони присягаються писати один одному листи щодня. Але одного дня листи перестають приходити. Роки опісля Джон з розбитим серцем повертається до Саванни у пошуках відповідей. Невже час і відстань перемогли? Невже вона полюбила іншого? Чи є шанс відродити їх кохання? Як тільки вони з'ясовують, що їх почуття все ще живі, новий поворот долі змушує їх поховати свої мрії і принести в жертву своє кохання заради загального блага.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (96)  IMDb: 6.3 (158391)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Christmas Bedtime Stories (2022) 19 листопада 2022 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Left to raise her daughter alone after her husband goes MIA and is presumed dead, Danielle starts to tell her daughter bedtime stories about her father.
Трейлер

Christmas Bedtime Stories (2022)

Christmas Bedtime Stories

Канада, США   1 год 24 хв
Читати опис (англ.) Left to raise her daughter alone after her husband goes MIA and is presumed dead, Danielle starts to tell her daughter bedtime stories about her father.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (953)
Моя оцінка:
/10
У долині Ела
У долині Ела (2007) 31 серпня 2007  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.2
Сюжет Фільм оповідає про офіцера, чий син-солдат невмотивовано відправляється в самоволку незабаром після повернення в Штати з Іраку і зникає без сліду. Місцевий поліцейський детектив береться допомогти офіцерові в розслідуванні...
У долині Ела Трейлер

У долині Ела (2007)

In the Valley of Elah

18+
США   2 год 1 хв
Читати опис Фільм оповідає про офіцера, чий син-солдат невмотивовано відправляється в самоволку незабаром після повернення в Штати з Іраку і зникає без сліду. Місцевий поліцейський детектив береться допомогти офіцерові в розслідуванні...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (51)  IMDb: 7.2 (75304)
Моя оцінка:
/10
Підрозділ «Морські Котики»
Підрозділ «Морські Котики» (2017—) 27 вересня 2017 8.0 imdb 7.8
Сюжет Вони — еліта Військово-морських сил США. Їм доручають найнебезпечніші завдання: пошуково-рятувальні, диверсійні операції і навіть порятунок заручників. Ці хлопці — морські котики, спецпідрозділ, який брав участь у захопленні терориста номер один, саме їм світ зобов'язаний виявленням Саддама Хуссейна.
Підрозділ «Морські Котики» Трейлер

Підрозділ «Морські Котики» (2017—)

SEAL Team

Серіал 6 сезонів, 102 епізоди Поновлений серіал
США   43 хв
Читати опис Вони — еліта Військово-морських сил США. Їм доручають найнебезпечніші завдання: пошуково-рятувальні, диверсійні операції і навіть порятунок заручників. Ці хлопці — морські котики, спецпідрозділ, який брав участь у захопленні терориста номер один, саме їм світ зобов'язаний виявленням Саддама Хуссейна.
КіноБаза: 8.0 (6)  IMDb: 7.8 (33495)
Моя оцінка:
/10
The Man in the Gray Flannel Suit (1956) 12 квітня 1956 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Tom Rath lives in Connecticut and commutes to work every day in Manhattan. He's happily married and has a loving wife and three children. Money is a bit tight and when the opportunity arises, he applies for a public relations job with a major television network. During his long commute to work everyday, Tom reminisces about the war. Although 10 years have gone by, he is still haunted by the violence and the men he killed. He also thinks of Maria, an Italian girl with whom he had an affair while stationed in Rome. At his new job, the head of the network Ralph Hopkins takes an immediate liking to him. Tom soon realizes that he will have to choose between becoming a wholly dedicated company man or maintaining a healthy work-life balance. When he learns that Maria gave birth to his son after he left Italy, he decides to let his wife know and ensure that the boy is cared for.
Трейлер

The Man in the Gray Flannel Suit (1956)

The Man in the Gray Flannel Suit

США   2 год 33 хв
Читати опис (англ.) Tom Rath lives in Connecticut and commutes to work every day in Manhattan. He's happily married and has a loving wife and three children. Money is a bit tight and when the opportunity arises, he applies for a public relations job with a major television network. During his long commute to work everyday, Tom reminisces about the war. Although 10 years have gone by, he is still haunted by the violence and the men he killed. He also thinks of Maria, an Italian girl with whom he had an affair while stationed in Rome. At his new job, the head of the network Ralph Hopkins takes an immediate liking to him. Tom soon realizes that he will have to choose between becoming a wholly dedicated company man or maintaining a healthy work-life balance. When he learns that Maria gave birth to his son after he left Italy, he decides to let his wife know and ensure that the boy is cared for.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (4137)
Моя оцінка:
/10
Війна за примусом
Війна за примусом (2008) 28 березня 2008  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.4
Сюжет Герой іракської війни сержант Брендон Кінг, віддавши борг батьківщині сповна, повертається додому, в маленьке техаське містечко. На громадянці Брендон спробує повернутися в русло того життя, яким він жив до війни, проте йому не дадуть такої можливості: дядько Сем знов призве героя під свої прапори - до того ж самого Іраку. Ось тільки цього разу Брендон явно не горить бажанням братися за зброю.
Війна за примусом Трейлер

Війна за примусом (2008)

Stop-Loss

16+
США   1 год 52 хв
Читати опис Герой іракської війни сержант Брендон Кінг, віддавши борг батьківщині сповна, повертається додому, в маленьке техаське містечко. На громадянці Брендон спробує повернутися в русло того життя, яким він жив до війни, проте йому не дадуть такої можливості: дядько Сем знов призве героя під свої прапори - до того ж самого Іраку. Ось тільки цього разу Брендон явно не горить бажанням братися за зброю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 6.4 (20934)
Моя оцінка:
/10
Enlisted (2014) 10 січня 2014 5.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Centers on Sgt. Pete Hill who, after a stint in Afghanistan, is stationed at a small military base in Florida to tackle the toughest job of all: leading his dysfunctional brothers' squad.

Enlisted (2014)

Enlisted

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
США   24 хв
Читати опис (англ.) Centers on Sgt. Pete Hill who, after a stint in Afghanistan, is stationed at a small military base in Florida to tackle the toughest job of all: leading his dysfunctional brothers' squad.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (6279)
Моя оцінка:
/10
Будинок хоробрості
Будинок хоробрості (2006) 15 грудня 2006  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.6
Сюжет Історія про цивільного лікаря (Семюел Л. Джексон), що допомагає колишнім рядовим «іракського фронту» повернутися до нормального життя.
Будинок хоробрості Трейлер

Будинок хоробрості (2006)

Home of the Brave

16+
США, Марокко   1 год 47 хв
Читати опис Історія про цивільного лікаря (Семюел Л. Джексон), що допомагає колишнім рядовим «іракського фронту» повернутися до нормального життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (7)  IMDb: 5.6 (11279)
Моя оцінка:
/10
Війна
Війна (2016) 16 березня 2017  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.0
Сюжет Травмований війною в Афганістані ветеран намагається примиритися зі своїм минулим, шукаючи свою сім'ю в постапокаліптичній Америці.
Війна Трейлер

Війна (2016)

Man Down

16+
США   1 год 30 хв
Читати опис Травмований війною в Афганістані ветеран намагається примиритися зі своїм минулим, шукаючи свою сім'ю в постапокаліптичній Америці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (23)  IMDb: 6.0 (11186)
Моя оцінка:
/10
Вогненні сходи
Вогненні сходи (2004) 1 жовтня 2004  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.5
Сюжет Джек Моррісон (Фенікс) під час гасіння пожежі опиняється у вогняній пастці і, чекаючи допомоги від колег по бригаді - «драбини 49», згадує власне життя...
Вогненні сходи Трейлер

Вогненні сходи (2004)

Ladder 49

16+
США   1 год 55 хв
Читати опис Джек Моррісон (Фенікс) під час гасіння пожежі опиняється у вогняній пастці і, чекаючи допомоги від колег по бригаді - «драбини 49», згадує власне життя...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (34)  IMDb: 6.5 (59579)
Моя оцінка:
/10
Морпіхи
Морпіхи (2005) 4 листопада 2005  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Цей фільм не про бойові дії, а про довгі самотні дні й уїдливий гумор, який допомагав солдатам витримати нелюдські умови на війні.
Морпіхи Трейлер

Морпіхи (2005)

Jarhead

16+
Німеччина, США   2 год 5 хв
Читати опис Цей фільм не про бойові дії, а про довгі самотні дні й уїдливий гумор, який допомагав солдатам витримати нелюдські умови на війні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (74)  IMDb: 7.0 (208555)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Остання межа
Остання межа (2019) 23 січня 2020  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.8
Сюжет Військовий медик Вільям Пітсенбергер в ході спеціальної операції під час війни у ​​В'єтнамі врятував понад 60 товаришів по службі. Незважаючи на героїчні дії, йому не був присуджений орден Пошани. 30 років по тому працівникові Пентагону доручають розібратися, чому нагорода не знайшла героя. В ході розслідування він натикається на змову, що покриває помилку вищого керівництва армії США.
Остання межа Трейлер

Остання межа (2019)

The Last Full Measure

16+
США   1 год 56 хв
Читати опис Військовий медик Вільям Пітсенбергер в ході спеціальної операції під час війни у ​​В'єтнамі врятував понад 60 товаришів по службі. Незважаючи на героїчні дії, йому не був присуджений орден Пошани. 30 років по тому працівникові Пентагону доручають розібратися, чому нагорода не знайшла героя. В ході розслідування він натикається на змову, що покриває помилку вищого керівництва армії США.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (18)  IMDb: 6.8 (14259)
Моя оцінка:
/10
Всесвітній торговий центр
Всесвітній торговий центр (2006) 9 серпня 2006  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.0
Сюжет Фільм-звіт про одну добу з життя двох реальних людей, поліцейських Джона Маклафліна та Вілла Хімено, які в числі перших кинулись у Всесвітній торговий центр і опинились під уламками. Через 22 години їх врятували, і вони виявились останніми людьми, кого дістали з-під руїн живими.
Всесвітній торговий центр Трейлер

Всесвітній торговий центр (2006)

World Trade Center

16+
США   2 год 9 хв
Читати опис Фільм-звіт про одну добу з життя двох реальних людей, поліцейських Джона Маклафліна та Вілла Хімено, які в числі перших кинулись у Всесвітній торговий центр і опинились під уламками. Через 22 години їх врятували, і вони виявились останніми людьми, кого дістали з-під руїн живими.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (38)  IMDb: 6.0 (88163)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Війна
Війна (2015) 10 вересня 2015 6.5 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Company commander Claus Michael Pedersen and his men are stationed in Helmand, Afghanistan. Meanwhile back in Denmark, with a husband at war and three children missing their father, everyday life is a struggle for Claus' wife Maria. During a routine mission, the soldiers are caught in heavy Taliban crossfire. In order to save his men, Claus makes a decision that ultimately sees him return to Denmark accused of a war crime.
Війна Трейлер

Війна (2015)

A War

Данія   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) Company commander Claus Michael Pedersen and his men are stationed in Helmand, Afghanistan. Meanwhile back in Denmark, with a husband at war and three children missing their father, everyday life is a struggle for Claus' wife Maria. During a routine mission, the soldiers are caught in heavy Taliban crossfire. In order to save his men, Claus makes a decision that ultimately sees him return to Denmark accused of a war crime.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.0 (11251)
Моя оцінка:
/10
Будинок із піску й туману
Будинок із піску й туману (2003) 19 грудня 2003  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.5
Сюжет Захоплива історія Американської мрії, що приречена на крах, розповідає про двох людей, готових на все, лише б довести своє право на володіння будинком. Ідеться всього-на-всього про невелике бунгало в Північній Каліфорнії, але для Кеті Ніколо - це остання надія на повернення до життя після позбавлення від наркотичної залежности. В результаті бюрократичної помилки її виселяють, і Кеті опиняється на вулиці. Їй залишається лише безпорадно спостерігати, як будинок продають на аукціоні за мізерну ціну. Новий власник Массуд Амір Берані бачить у цьому будинку втілення Американської мрії, в гонитві за якою його сім'я залишила Іран кілька років тому. Берані у минулому – полковник іранських ВПС, був вимушений спорадично підробляти, щоб підтримати ілюзію достатку. І ось він вкладає свої останні заощадження в будинок, який нарешті поверне сім'ї минуле процвітання. Війна за будинок між Кеті та Берані йде повним ходом. Кеті несподівано знаходить собі союзника в особі шерифа Лестера Бердона, якого надіслали здійснити виселення. Бердон із нестримним запалом стає на захист Кеті. Також у протистоянні беруть участь дружина Берані, Наді, та його син, Есмаїл. Суперечка про невеличке бунгало обертається зіткненням культур, яке приводить усіх учасників до неминучого несамовитого фіналу.
Будинок із піску й туману Трейлер

Будинок із піску й туману (2003)

House of Sand and Fog

16+
США   2 год 6 хв
Читати опис Захоплива історія Американської мрії, що приречена на крах, розповідає про двох людей, готових на все, лише б довести своє право на володіння будинком. Ідеться всього-на-всього про невелике бунгало в Північній Каліфорнії, але для Кеті Ніколо - це остання надія на повернення до життя після позбавлення від наркотичної залежности. В результаті бюрократичної помилки її виселяють, і Кеті опиняється на вулиці. Їй залишається лише безпорадно спостерігати, як будинок продають на аукціоні за мізерну ціну. Новий власник Массуд Амір Берані бачить у цьому будинку втілення Американської мрії, в гонитві за якою його сім'я залишила Іран кілька років тому. Берані у минулому – полковник іранських ВПС, був вимушений спорадично підробляти, щоб підтримати ілюзію достатку. І ось він вкладає свої останні заощадження в будинок, який нарешті поверне сім'ї минуле процвітання. Війна за будинок між Кеті та Берані йде повним ходом. Кеті несподівано знаходить собі союзника в особі шерифа Лестера Бердона, якого надіслали здійснити виселення. Бердон із нестримним запалом стає на захист Кеті. Також у протистоянні беруть участь дружина Берані, Наді, та його син, Есмаїл. Суперечка про невеличке бунгало обертається зіткненням культур, яке приводить усіх учасників до неминучого несамовитого фіналу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (75)  IMDb: 7.5 (72993)
Моя оцінка:
/10
Ми були солдатами
Ми були солдатами (2002) 1 березня 2002  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.2
Сюжет Стрiчка, знята за романом Гарольда Дж. Мура i Джозефа Хеллоуея "Колись ми були солдатами... ми були молодими: Я Дранг - битва, яка змiнила вiйну у В'eтнамi", розповiдаe про перший великий бiй мiж вiйськами США та В'eтнаму. 450 десантникiв, очолюванi пiдполковником Гарольдом Дж. Муром, були оточенi двома тисячами ворожих солдатiв у долинi Я Дранг, яка пiзнiше отримала назву Долина Смертi. У битвi, яка тривала з 23 жовтня до 26 листопада 1965 р., загинули понад 200 американцiв.
Ми були солдатами Трейлер

Ми були солдатами (2002)

We Were Soldiers

16+
Франція, Німеччина, США   2 год 18 хв
Читати опис Стрiчка, знята за романом Гарольда Дж. Мура i Джозефа Хеллоуея "Колись ми були солдатами... ми були молодими: Я Дранг - битва, яка змiнила вiйну у В'eтнамi", розповiдаe про перший великий бiй мiж вiйськами США та В'eтнаму. 450 десантникiв, очолюванi пiдполковником Гарольдом Дж. Муром, були оточенi двома тисячами ворожих солдатiв у долинi Я Дранг, яка пiзнiше отримала назву Долина Смертi. У битвi, яка тривала з 23 жовтня до 26 листопада 1965 р., загинули понад 200 американцiв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (53)  IMDb: 7.2 (152212)
Моя оцінка:
/10
Різдвяна листівка
Різдвяна листівка (2006) 2 грудня 2006 7.3 imdb 6.9
Сюжет Різдвяна листівка, отримана на лінії фронту в Афганістані, стає для військовослужбовця Коуді Каллена приводом, щоби поїхати в невелике каліфорнійське містечко і зустрітися там з її відправницею, Фейт. Коуді з першого погляду закохується в дівчину, не дивлячись на те, що у неї вже є хлопець.
Різдвяна листівка Трейлер

Різдвяна листівка (2006)

The Christmas Card

США   1 год 24 хв
Читати опис Різдвяна листівка, отримана на лінії фронту в Афганістані, стає для військовослужбовця Коуді Каллена приводом, щоби поїхати в невелике каліфорнійське містечко і зустрітися там з її відправницею, Фейт. Коуді з першого погляду закохується в дівчину, не дивлячись на те, що у неї вже є хлопець.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.9 (4545)
Моя оцінка:
/10
Це ми
Це ми (2016—2022) 20 вересня 2016 7.6 imdb 8.7
Сюжет Серіал розповідає історію кількох поколінь однієї родини, про стосунки між батьками і дітьми, шлюб і звичайні побутові проблеми сучасної людини та родини. Але робить це так, що після кожної серії щемить серце, а в буденних моментах ви бачите себе.
https://www.wonderzine.com.ua/wonderzine/culture/videoteka/6905-10-ulyublenih-serialiv-piarnitsi-natali-chulovskoyi
Це ми Трейлер

Це ми (2016—2022)

This Is Us

16+
Серіал 6 сезонів, 106 епізодів Завершений
США   45 хв
Читати опис Серіал розповідає історію кількох поколінь однієї родини, про стосунки між батьками і дітьми, шлюб і звичайні побутові проблеми сучасної людини та родини. Але робить це так, що після кожної серії щемить серце, а в буденних моментах ви бачите себе.
https://www.wonderzine.com.ua/wonderzine/culture/videoteka/6905-10-ulyublenih-serialiv-piarnitsi-natali-chulovskoyi
КіноБаза: 7.6 (34)  IMDb: 8.7 (160879)
Моя оцінка:
/10
Володар бурі
Володар бурі (2008) 10 жовтня 2008  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.5
Сюжет Члени елітного загону по розмінуванню направлені в одне з іракських міст, де практично будь-який предмет представляє смертельну небезпеку. Джеймс - сапер-підривник, який, не дивлячись на небезпеку, відноситься до знешкодження бомб як до гри.
Війна - його справжня пристрасть. Саме через це в його загоні починаються розбіжності.
Володар бурі Трейлер

Володар бурі (2008)

The Hurt Locker

18+
США   2 год 11 хв
Читати опис Члени елітного загону по розмінуванню направлені в одне з іракських міст, де практично будь-який предмет представляє смертельну небезпеку. Джеймс - сапер-підривник, який, не дивлячись на небезпеку, відноситься до знешкодження бомб як до гри.
Війна - його справжня пристрасть. Саме через це в його загоні починаються розбіжності.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (185)  IMDb: 7.5 (475872)
Моя оцінка:
/10
Шинендоа
Шинендоа (1965) 3 червня 1965 0.0 imdb 7.3
Сюжет Місце і час дії: Вірджинія в епоху Громадянської війни. Герой фільму відмовляється підтримувати конфедератів, він проти рабства, проте не хоче ставати і на бік мешканців півночі, оскільки абсолютно не приймає війни. Коли його син потрапляє в полон, Стюарт відправляється на пошуки хлопчика. Тепер він на власні очі бачить жахи війни і в результаті змушений зайняти чітку позицію.
Шинендоа Трейлер

Шинендоа (1965)

Shenandoah

16+
США   1 год 45 хв
Читати опис Місце і час дії: Вірджинія в епоху Громадянської війни. Герой фільму відмовляється підтримувати конфедератів, він проти рабства, проте не хоче ставати і на бік мешканців півночі, оскільки абсолютно не приймає війни. Коли його син потрапляє в полон, Стюарт відправляється на пошуки хлопчика. Тепер він на власні очі бачить жахи війни і в результаті змушений зайняти чітку позицію.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (9731)
Моя оцінка:
/10
The Great Santini (1979) 26 жовтня 1979 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) In 1962, the Marine Corps family, the Meechums - parents Lieutenant Colonel Wilbur "Bull" Meechum and Lillian Meechum, and their four children Ben Meechum, Mary Anne Meechum, Karen Meechum and Matthew Meechum - are moving like they do most years, this time to Beaufort, South Carolina. Bull - nicknamed "the Great Santini" - is known as a great pilot, but has gotten into much trouble in the past for his sophomoric behavior. He runs his family much as a military commander, where they are all to obey his orders without question. Everything he does within the family context he reasons is to build character, but in reality everything ends up being about him. The oldest Ben, approaching manhood, is the one of his offspring who has the greatest issue with his father. Ben wants his respect, but isn't sure if he really loves him. As Ben goes through his senior year in high school, his attempts to play varsity basketball and an incident between black Toomer Smalls - his friend and their cook Arrabella Smalls' son - and racist Red Petus may forever change the dynamic between father and son.
Трейлер

The Great Santini (1979)

The Great Santini

США   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) In 1962, the Marine Corps family, the Meechums - parents Lieutenant Colonel Wilbur "Bull" Meechum and Lillian Meechum, and their four children Ben Meechum, Mary Anne Meechum, Karen Meechum and Matthew Meechum - are moving like they do most years, this time to Beaufort, South Carolina. Bull - nicknamed "the Great Santini" - is known as a great pilot, but has gotten into much trouble in the past for his sophomoric behavior. He runs his family much as a military commander, where they are all to obey his orders without question. Everything he does within the family context he reasons is to build character, but in reality everything ends up being about him. The oldest Ben, approaching manhood, is the one of his offspring who has the greatest issue with his father. Ben wants his respect, but isn't sure if he really loves him. As Ben goes through his senior year in high school, his attempts to play varsity basketball and an incident between black Toomer Smalls - his friend and their cook Arrabella Smalls' son - and racist Red Petus may forever change the dynamic between father and son.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (7033)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: