Mykolai Vysotskyi

Чудовий вийшов серіал. Сподобалось майже все, лише кілька зауважень, наприклад, занадто коротка історія, наче подивився половину сезону. Нічого зайвого немає, тому здається, що серії по 20 хвилин, тільки саме цікаве та потрібне для сюжету. Ще хотілося більше оригінальної музики з гри, головної теми не вистачає, лише у двох останніх серіях трошки присутня. Також не вистачає більше декорацій та пригод, ті що є, неймовірно деталізовані, та максимально наближені до гри, але все здається занадто камерним, у невеличких кімнатах. На щастя, не виправдалися побоювання щодо занадто кумедної складової, як зараз полюбляють робити. Тут доволі серйозний сюжет, розбавлений рідкими вставками влучного гумору.

Можливо автори не хотіли вкладатись завчасно, бо не знали як відреагує глядач. Це такий акуратний та максимально прискіпливий до першоджерела серіал, наче в авторів була задача зробити з одного боку недорогий серіал, але вгодити по максимуму аудиторії гри, при цьому зробити м’яке введення у світ Fallout, для нових глядачів.

Глядачу сподобалось, тим хто знайомий з грою також. У другому сезоні сподіваюсь на більшу увагу до світу, та масштабу декорації, та покращення загальної якості. Другий сезон повинен бути краще, якісніше, дорожче. Автори відчули віддачу від глядачів, тож тепер можуть вкластися по максимуму. Рекомендую, це саме те, чого я чекав від серіалу по одній з моїх улюблених ігор.
2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: