JackParry

Це вже дев'ята частина серії фільмів форсаж. Цього разу у фільмі не буде персонажа Гоббса та Шоу, проте натомість ми побачимо у стрічці Джона Сіну та ще кількох персонажів, про яких я замовчу, щоб не розповідати подробиці. Ну і коротко можу сказати, що фільм залишив скоріше позитивні враження, але трохи слабший за минулі стрічки. Але про все докладніше.

Сюжет розповідає подробиці про сім'ю Домініка. Виявляється, у нього є молодший брат, з яким вони давно не спілкуються через трагедію в юні роки, коли їхній батько розбився на перегонах. Далі розповідатимуться подробиці у цьому плані протягом стрічки. Але його брат, на ім'я Джейкоб не живе звичайним життям, а хоче захопити спеціальні коди від смертельної зброї й таким чином йому на протистояння виходить нам відома команда. На перший погляд, мені історія здавалася надто банальною та однотипною, що знову у нас сімейні проблеми. Але все ж таки мені сподобалося як творці реалізували цю ідею шляхом демонстрації нам моментів з минулого Домініка і навіть від частини показали, що було ще до першого фільму. Особисто ця частина історії була досить вдалою й у новинку. Але я хочу наголосити, що не всі ходи були вдалими. Наприклад, я не зовсім лишився задоволений від повернення деяких героїв. За великим рахунком, вони не зіграли великої ролі та були наче для галочки. А пояснення їхньої присутності було дуже неоднозначним. Але все ж таки найголовніше заради чого ми дивимося форсаж, це інше.

Головним козирем фільму та серії загалом є екшен. Ну і як би це не здавалося неможливим, творці знову встановили планку безумства і навіть абсурду в деяких місцях. Наприклад, я був шокований першою епічною сценою, коли герої творили неймовірні речі й при цьому довкола земля буквально йшла з-під ніг. Я навіть можу сказати, що місцями творці перестаралися, але це дуже якісний атракціон. Також мене вразили сцени з магнітами та рукопашні бої були на гарному рівні. Тому, якщо вам подобається видовище, яке ви бачили раніше в серії та ви хочете ще, то думаю ця картина вас точно не розчарує і, можливо, навіть залишить збентежене.

Вважаю, що тема видовища заслуговує на окремий абзац, тому тут розповім про інші плюси. Мені імпонує гумор у стрічці та особливо персонаж Романа. Він завжди виділявся в цьому аспекті, але тут він прямо спіймав свою зоряну годину. Він буквально є провідником між героями та глядачами та мало не дослівно передає наші думки під час перегляду. За цим дуже весело спостерігати, до того ж це не обмежується лише цим та він відпалює цілком веселі жарти в різних ситуаціях. Його можна сміливо назвати родзинкою серії. Щодо музики, то, як на мене, середньо. Якось у цій і минулій стрічці мені не вдалося знайти композиції, які б мені дуже сподобалися, але вони цілком лаконічні та не викликають негативу.

Підсумок. Це новий рівень безумства від цієї серії, ті хто залишився задоволений минулими разами, тому рекомендую подивитися і зараз. Можливо, ви вважаєте, що творці зовсім пішли в космос, але особисто, я все ще отримую задоволення від цього продукту. Якщо ви не знайомі з серією, дивіться на свій страх і ризик, враховуючи вище сказане. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: